Astrologų patarimai, kaip paveikti vyrą

Moteris gerai žino, kad siekiant darnių romantiškų tarpusavio santykių, ją ir vyrą turi sieti partnerystė, abipusė pagarba ir palaikymas. Tačiau būna akimirkų, kai kažko iš vyro reikia „čia ir dabar“, ir čia reikia žinoti, kaip būtų galima paveikti mylimąjį. Gal Jums gelbės astrologų patarimai, kaip galima manipuliuoti tam tikru Zodiako ženklu.

Avinas
Avinai mėgsta neišsprendžiamas problemas - tai jiems lyg koks hobi. Todėl, jei norite kažko iš šio ženklo vyro, pasakykite jam, kad tai - neįmanoma. Niekam, net ir jam. O paskui įdėmiai pasižiūrėkite į akis, kad suprastų, jog vis dėlto širdies gilumoje jūs juo tikite.

Jautis
Jaučiams labai gerai pažįstamas žodis „reikia“. Be to, šio ženklo atstovai gerbia tradicijas. Norite, kad Jautis dėl jūsų padarytų kažką ypatingo? Sakykite: „Taip priimta“, „Visi taip daro“, „Tai neišvengiama“... Tik jokiu būdu nesumanykite juoktis iš Jaučio - šitokiu būdu tikrai nieko nepasieksite.

Dvyniai
Dauguma mano, kad Dvynių paveikti neįmanoma, tačiau tai netiesa. Bėda ta, kad kas kartą, norint prisibelsti iki dvynio, reikia ieškoti vis kitų kelių - jie labai permainingi. O tai reiškia, kad vienąkart buvę veiksmingais kitą kartą tie patys metodai gali neduoti laukiamų rezultatų. Todėl būkite nenuspėjama - Dvyniams tai patinka. Ir pasitikėkite savo intuicija - jei esate šalia Dvynių, jums teks ja vadovautis nuolat.

Vėžys
Teisybę pasakius, šio ženklo vyrais retai tenka manipuliuoti: jei jų gana ilgai kažko prašysite, jie tai padarys - tiesiog iš geros širdies. Jei vis dėlto tai nesuveikia (greičiausiai nepakankamai ilgai prašėte), pademonstruokite, kokia esate nelaiminga ir prislėgta. Vėžius tai veikia.

Liūtas
Geriausias būdas paveikti Liūtą - pagyros ir susižavėjimas. Girkite Liūtą dažnai, garsiai ir viešai, o paskui tyliai užsiminkite, kad jūsų susižavėjimas juo bus beribis, jei... Ir - jokių abejonių! Liūtui būtina žinoti, kad jūs tikite juo, jo jėgomis ir galimybėmis.

Mergelė
Sunku manipuliuoti šio ženklo atstovais: jie labai mėgsta nuspręsti savarankiškai, beje, vadovaudamiesi jiems patiems težinomais motyvais. Todėl ruoškite įtikinamus argumentus, kantriai įtikinėkite savo mylimąjį Mergelę, kad šito reikia ne tik jums, bet ir jam. Arba imkitės reikalo pati - mergelėms labai patinka veiklūs žmonės, ir jie mielai skuba į pagalbą.

Svarstyklės
Norint manipuliuoti Svarstyklėmis reikia žinoti, jog yra vienas slaptas ginklas prieš juos - greitis. Neleiskite šio ženklo atstovui pasverti visus „už“ ir „prieš“, kad jis nenuspręstų taip, kaip reikia jam, nukreipkite jo dėmesį naujomis užduotimis, idėjomis ir prašymais. Kol Sarstyklės mąsto, jį galima priversti nuveikti daug naudingų dalykų, ir greičiausiai jis to nė nepastebės.

Skorpionas
Šiaip jau nerekomenduojama bandyti paveikti Skorpionų: greičiausiai jis tai išmano geriau už jus ir tuo puikiai naudojasi. Tačiau jei labai norite pamėginti, būkite nenuspėjama ir keiskite taktiką kiek įmanoma dažniau. Jei Skorpioną įmanoma nuginkluoti, tai tik netikėtumo faktoriumi.

Šaulys
Valdyti Šaulio ženklo vyrą lengva ir malonu: jie patiklūs kaip vaikai. Tačiau paprasčiau yra atvirai kreiptis į Šaulį su prašymu, ir didelė tikimybė, kad jis jums neatsakys, nes yra gamtos apdovanotas geranoriškumu ir net altruizmu. Dar būtų gerai užsiminti, kad prašote pagalbos ne sau asmeniškai, o kažkam kitam, atsidūrusiam labai sudėtingoje situacijoje. Čia jau Šaulys kalnus nuvers.

Ožiaragis
Šio ženklo atstovai užispyrę. Jei Ožiaragis įsikals ką į galvą, tai beprasmiška kažką pakeisti. O štai iki to momento dar galima kažko imtis. Ožiaragis jautrus, kai kalbama apie kilnius tikslus, pareigos jausmą, apie silpnus ir pažeidžiamus žmones, o taip pat - apie pinigus ir galimą naudą.

Vandenis
Vandenis labai vertina savo nepriklausomybę, todėl juo manipuliuoti reikėtų itin atsargiai - jei jis tai supras, labai įsižeis. Apsiribokite subtiliomis užuominomis, per stipriai nespauskite jo, nebandykite savo nepasitenkinimo slėpti po netikra šypsena. Vandenis vis tiek jus „perkąs“. Šio ženklo atstovai pasižymi neįtikėtina intuicija, tačiau - gera žinia - kartais ji užmiega. Sulaukite šios akimirkos ir veikite.

Žuvys
Jei jums reikia manipuliuoti Žuvimis, pasitelkite fantaziją. Viskas turėtų būti sudėtinga, painu ir dviprasmiška - kol žuvys bandys suprasti, kas vyksta, jūs gausite tai, ko siekiate. Kalbėkite neaiškiai, dūsaukite, mąsliu žvilgsniu žvelgdama į tolį, tačiau nepraraskite kontrolės: greičiausiai tam tikru momentu Žuvims prireiks jūsų švelnumo, ir tada galėsite pradėti veikti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis