Koks gėrimas labiausiai žadina aistrą? 9 faktai apie meilę

Šiuolaikinės moterys – tiesiog ekspertės, kai kalba pasisuka apie meilę ir santykius. Jos tonomis „suvartoja“ meilės romanų, straipsnių apie santykius ir melodramų. Ištisomis valandomis apie tai kalbasi su draugėmis.

Ir nors jos žino daug apie meilę, tačiau ne viską. Tuo įsitikinsite, perskaitę įdomių faktų apie meilę ir santykius TOP 9-uką.

1. Populiariausia vestuvių melodija
Populiariausia pasaulyje baladė, kuriai grojant jaunavedžiai trokšta sušokti pirmąjį savo šokį – Bryano Adamso „Everything I Do“. Keista, tačiau šioje kovoje pralaimi ir Whitney Houston, ir Celine Dion...
2. Geriausias meilės gėrimas
Ir tai visiškai ne vynas, o granatų sultys. Mokslininkai nustatė, kad būtent granatas turi daugiausia vitaminų ir medžiagų, kurie labiausiai veikia hormonų lygį, iššaukia aistrą ir norą mylėtis.
3. Įsimylėjimų skaičius
Tyrimai atskleidė faktą, kad žmogus vidutiniškai įsimyli 7 kartus iki tol, kol randa savo antrąją pusę ir ją veda.
4. Cheminė reakcija
Neįtikėtina, bet faktas yra tai, kad cheminis elementas, esantis vyro prakaito sudėtyje, itin traukia moteris. Galbūt natūralūs kvapai tikrai efektingesni už kvepalus ir labiau pasitarnauja išsaugant meilę bei santykius?
5. Pirmoji meilė
Kokios galimybės gyventi ilgai ir laimingai su pirmąja meile? Statistika teigia, kad netgi labai neblogos. Nustatyta, kad 2 vyrai iš 5 veda pirmąją savo meilę.
6. Meilė kavos puodelyje
Įsivaizduojate – 10 tūkst. vedybų per metus prasideda nuo romano, kuris užsimezga prie kavos puodelio, pvz., pietų pertraukos metu. Turėkite tai omenyje ir niekada neatsisakykite pietinės kavos pertraukėlės.
7. Bučinys atsisveikinant
Sutuoktiniai, kurie išeidami iš namų visada pabučiuoja savo žmonas, gyvena vidutiniškai 5 metais ilgiau nei tie, kurie išbėga neatsisveikinę su mylima moterimi kaip priklauso. Tai byloja gydytojų atlikti tyrimai.
8. Tuoktuvių žiedas
Kodėl tuoktuvių žiedą nešiojame ant bevardžio piršto? Ši tradicija gimė dar senovės Egipte. Egiptiečiai tikėjo, kad šiuo pirštu teka toesiogiai su širdimi sujungta meilės vena.
9. Piršlybos
Dažniausiai žmonės peršasi Eifelio bokšte (ar netoli jo). Regis, dabar aišku, kur keliauti kartu su mylimuoju...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis