Ex-žmonų ir dabartinių santykiai – kariauti ar draugauti?

Žmonės – poligaminės būtybės. Tokių nutikimų, kad poros gyventų „ilgai ir laimingai“ bei mirtų vieną ir tą pačią dieną, pasitaiko vis rečiau. Ir šiais laikais nemažai merginų jau gauna princą su „kate maiše“ - buvusia žmona ir vaikais. Sužinokite, kaip elgtis su buvusiąja, kaip nepakenkti naujai sukurtiems santykiams.

Kai išsiskyręs vyras sukuria naują šeimą jis viliasi galų gale atradęs ramybės uostą. Deja... Jei naujasis gyvenimas ir ramus, užtat santykiai tarp buvusios/ių moterų ir dabartinės trunka metų metus. Tai amžinos rungtynės, skausmas ir pavydas... Retai kuriai moteriai užtenka išminties su vyro buvusiąja bendrauti be ginčų ir skandalų. 90 proc. paliktų moterų kartos savo vyrui, kad moterų gali būti ir milijonas, bet vaikas - tai vienas. 

10 patarimų naujajai žmonai
1. Būkite išmintinga moteris, pasistenkite priimti situaciją, tokią, kokia yra, žvilgterėkite į ją iš kitos pusės. Jums teko patyręs vyras, nors ir „su praeitimi“. Tikėkite, kad gyvendamas su jumis jis jau nebelips ant to paties grėblio, kaip pirmoje santuokoje.

2. Jei vyras skiria itin daug dėmesio buvusiai šeimai (iš dalies – ir buvusiai žmonai), pamąstykite apie jūsų tarpusavio santykius ir stenkitės visaip kaip pagerinti atmosferą šeimoje. Kitaip galite netekti mylimojo. Vyrai dažnai grįžta į buvusias šeimas (jei juos priima).

3. Nekontroliuokite finansinių jūsų vyro ir jo buvusiosios žmonos santykių. Šiuolaikiniai vyrai – puikūs ekonomistai, visiems norisi gerai gyventi, ir jūsų jis tikrai nenuskriaus. Pagrindinį prizą – vyrą – laimėjote būtent jūs. Ir tai nepalyginama su materialiniais dalykais.

4. Stenkitės kuo mažiau kontaktuoti su vyro buvusiąja, o dar geriau – išbraukite ją iš kantaktų sąrašo. Nieko gero tai neduos. Jei vis dėlto bendravimo su ja dėl kažkokių priežasčių neįmanoma išvengti, tikrinkite iš jos gaunamą informaciją – ji gali būti provokuojanti.

5. Niekada neapkalbinėkite vyro buvusiosios, nejuodinkite, nežeminkite jos girdint vyrui ar jūsų bendriems pažįstamiems. Galite sulaukti atvirkštinės reakcijos. Būkite aukščiau viso to.

6. Jei buvusioji nuolat jums skambina ir grasina ar įžeidinėja, nebendraukite, nieko nekalbėkite – tiesiog padėkite ragelį.

7. Nepamirškite: buvusiajai suvilioti jūsų vyrą – gana paprasta. Jis pažįsta šią moterį ir net laiko ją sava (savaip, žinoma). Deja, tokių santykių pasitaiko. Vyras gyvena su dviem moterimis, abiem joms sukeldamas didelių kančių. Buvusioji dažnai išnaudoja tokį variantą, norėdama susigražinti vyrą ir užgauti naująją vyro išrinktąją.

8. Vaikai iš pirmos santuokos dažnai kelia pavydo jausmą, tačiau reikia mokėti su tuo susitaikyti. Nesipainiokite į tėvo ir vaikų iš pirmos santuokos bendravimą, bet procesą kontroliuoti būtų neprošal. Pageidautina, kad vyro ir jo vaikų susitikimai vyktų neutralioje teritorijoje arba jūsų šeimos namuose. Pasistenkite su vaiku užmegzti šiltus santykius, pasistenkite įgyti jo pasitikėjimą, net pasistenkite jį pamilti - o kitaip ir būti negali – juk tai yra jūsų vyro kraujas. Paprastai naujoje šeimoje taip pat atsiranda vaikų, ir atminkite, kad jūsų vaikai gauna daugiau, nes tėvą turi visada, o likę senojoje, deja, tik sekmadieniais. Svarbiausia – niekada nenuteikinėkite vyro prieš jo paties vaikus. Šitaip jūs jį tik atstumsite nuo savęs...

9. Su pavydu susigyventi labai sunku... Jis degina iš vidaus, bet tuo pačiu yra jūsų santykių variklis, neleidžia jums atsipalaiduoti. Todėl stenkitės jį panaudoti geram tikslui – bandykite tapti geresne.

Dar kartą apie neištikimybę
Statistiškai 70-75 proc. vyrų gana lengvai išsiskiria su savo antrosiomis žmonomis ir grįžta pas pirmąją. Ir viskas – dėl pripratimo. Vyras taip jau surėdytas - jis nuolat kažko ieško, ieško to, ko neranda žmonoje, o kai randa ir įsimyli... dažnai nusivilia. Kai praeina pirmųjų susitikimų aštrumas, jis ima lankyti buvusiąją ir neretai grįžta atgal pas ją.

Todėl rekomenduojama:

1. Nekelkite skandalo, o blaiviai įvertinkite situaciją. Ar tikrai neapsirikote pasirinkdama šį partnerį? Iš pradžių jis buvo neištikimas jai su jumis, dabar - jums su ja. Kas bus toliau? Rizikuojate likti prie suskilusios geldos tiesiogine ir perkeltine prasme. Taigi, pagalvokite, galbūt reikia ramia širdimi paleisti vyrą į senąją prieplauką – jums gi bus ramiau. Tokiose situacijose visada sprendžia moteris, tai yra - jūs.

2. Jei galutinai nsusprendėte, kad šis vyras – jūsų likimas, tai reikia už jį kovoti iki galo ir pasiekti, kad jis būtų jūsų visiškai. Todėl jums reikia:
a) Sukaupusi valią, be emocijų, rimtai pakalbėkite su vyru, tvirtai išsakykite sąlygas, kad nutrauktų ryšį su buvusia žmona. Nieko nebijokite - jei tikrai vyras jums brangus, jis jūsų paklausys, net jei išoriškai to ir neparodys.
b) Pasistenkite užmiršti visas nuoskaudas ir išvažiuokite dviese į kelionę, geriausia – prie jūros. Jūra, saulė, svaiginantis oras padės jums vėl suartėti ir vėl pasijusti laimingiems. Pasistenkite išsaugoti šią nuotaiką ir grįžę namo.
c) Raskite bendrų interesų ir tapkite tikrais draugais. Juk draugų neišduoda!
d) Susilaukite bendrų vaikų. Tik gimus vaikui jūs tapsite pilnaverte šeima, ir, gali būti, vyras galutinai pamirš savo praeitį ir galutinai priklausys jums.

Visada atminkite, kad svarbiausi – jūsų santykiai. Neleiskite niekam jų gadinti, gyvenkite čia ir dabar, kovokite už savo meilę ir saugokite savo vyrą, rūpinkitės juo, ir jis jums atsakys tuo pačiu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis