Ištikimybė pagal zodiaką

Galima tuo tikėti, galima ne, tačiau astrologai tvirtina, kad vieni Zodiako ženklai linkę saugoti ištikimybę savo išrinktajam, o kitiems išdavystė - tiesiog užkoduota.

Taip pat skaitykite:
- Žaidimai miegamajame: seksas prancūziškai, ispaniškai, o gal arabiškai?
- Gimimo data gali lemti gebėjimą mylėti ir seksualinį temperamentą
- Į intymius klausimus atsako seksologas

Avinas
Jei grandinė, kuria prirakintas Avinas, gana ilga, jis neatsispirs gundymui. Kartais Avinas neištikimas tik todėl, kad vėliau galėtų tuo pasigirti. Tačiau jei jį išduoda, Avinas bus pasirengęs žiauriam kerštui.

Jautis
Jis nėra žaidėjas. Jam pernelyg svarbus patikimas partneris, kad jį išduotų.

Dvyniai
Visiškai nemoka meluoti ir slėpti savo neištikimybės. Deja, dažnai jie neištikimi su kažkuo, ką antra jo pusė puikiai pažįsta.

Vėžys
Tai itin šeimyniškas ženklas, tačiau jei santykiai su partneriu nėra sklandūs, Vėžiai ieškos nusiraminimo kitur. Jei Vėžys išduoda, perkelkite visą kaltę ant to žmogaus, iš kurio išgirdote, pečių ir atleiskite svetimautojui.

Liūtas
Liūtas pernelyg išdidus, kad ieškotų nuotykių. Argi Liūtas gali apsirikti rinkdamasis partnerį? Jei vis dėlto Liūtas buvo neištikimas savo partneriui, vadinasi, santykiuose su juo yra rimtų problemų.

Mergelė
Mažytės intrigos jai nėra svetimos, tačiau jos dažnai perauga į tikrą meilę. Be to, Mergelėms nepriimtina rizikuoti savo reputacija, todėl saugo ištikimybę vien dėl tos priežasties.

Svarstyklės
Šios romantiškos, žavingos būtybės linkusios greitai įsimylėti, tačiau bet kuriuo atveju grįžta namo. Jei veda, jaučia atsakomybę prieš partnerį. Skyrybos Svarstyklėms nepriimtinos.

Skorpionas
Šis Zodiako ženklas labai rimtai žiūri į meilę ir santuoką. Skorpionas niekada nebus neištikimas, nebent visiškai nemyli savo antrosios pusės.

Šaulys
Šauliai daug lengviau nei kiti ženklai pasiduoda nuotykiams. Jei pasitaikys proga išduoti, Šaulys neabejotinai ja pasinaudos. Jis tiesiog negeba atsispirti, ir jo partneris neturėtų to pamiršti.

Ožiaragis
Jei Ožiaragis nėra įsimylėjęs, ištikimybė jam nėra svarbi. Tačiau jei Ožiaragis myli ir gali tikėtis partnerio ištikimybės, jis jam atsiduos visa širdimi ir kūnu.

Vandenis
Tai labai nepriklausomas ženklas. Vandeniui nepatinka, kai jam vadovauja, kaip elgtis. Jo nenuspėjamas būdas lemia, kad jis gali pasiduoti impulsui ir pamiršti savo įsipareigojimus kitam žmogui. Nepamirškite šito.

Žuvys
Žuvys nekenčia kitų žmonių neištikimybės. Jei jūs jį išdavėte, net nesvajokite išsaugoti santykius. Jei Žuvys apie tai sužinos, jūsų gyvenimas taps tikru pragaru. Tačiau, iš kitos pusės, pačios Žuvys sunkiai atsilaiko prieš gundymus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis