Geriausias automobilis jūsų Zodiako ženklui

Zodiako ženklas daug pasako apie jūsų asmenybę. Jis nusako, kaip mėgstate rengtis, koks jūsų gyvenimo būdas ir kokia asmenybė esate apskritai. Konkretus Zodiako ženklas taip pat nurodo, koks automobilis jums geriausiai tinka. Pažiūrėkite ir įsitinkite.

Avinas
Jei esate Avinas, jūs neabejotinai jaudina greitis. Kadangi mėgstate adrenaliną, rinkitės „Audi A4“, turintį nemenką variklį. O jus globojanti planeta Marsas sufleruoja, kad geriausiai būtų pasirinkti raudonos spalvos automobilį. Jūs tikrai gerai jausitės, vairuodami šį gražuolį.

Gamintojo nuotr.

Jautis
Esate Veneros įtakoje, tad neabejotinai jums patinka prabanga, tačiau visada pagalvojate ir apie praktiškąją reikalo pusę. Norėtumėte džipo ar kitokio kiek prabangesnio automobilio, kuris būtų pakankamai saugus ir stabilus kelyje? Šiuos reikalavimus puikiai atitinka „Toyota RAV4“ visureigis. Tai jaukus, stilingas ir prabangus automobilis.

Toyota RAV4
Toyota RAV4
DELFI.ee

Dvyniai
Šio Zodiako ženklo atstovai - labai kalbūs ir socialūs. Ir kadangi jiems patinka dažnai leisti laiką su draugais, reikia erdvaus automobilio. „Chevrolet Captiva“ – erdvus, patogus - kaip tik jums ir jūsų draugų kompanijai.

Gamintojo nuotr.

Vėžys
Tai labai emocinga asmenybė, kurią supa nemažai baimių. Susidūrę su bet kokiomis problemomis mėgtumėte užsidaryti savo kiaute ir būti kuo toliau nuo rūpesčių. Todėl jums būtinas automobilis, kuris būtų ne tik gerai įrengtas, bet ir saugus, patikimas jums ir visai jūsų šeimai. „Honda Accord“ - puikus pasirinkimas Vėžiui.

Gamintojo nuotr.

Liūtas
Jūsų drąsiai, energingai ir savimi pasitikinčiai asmenybei būtinas stilingas automobilis. Jis turi atitikti ir jūsų aistringą natūrą. Jei ieškote kažko unikalaus, išbandykite "Volkswagen Passat“. Žinoma, kuo naujesnio modelio.

Gamintojo nuotr.

Mergelė
Pagal savo būdą esate praktiškas, sąmoningas, ekonomiškas, skiriantis ypatingą dėmesį detalėms žmogus. Taigi jums reikia ekonomiško, saugumo ir praktiškumo standartus atitinkančio automobilio. „Hyundai Verna“ būtų puikus pasirinkimas - ir madingas, ir gerai rieda, ir erdvus. Rinkitės plieno ar pilko metalo spalvos - kaip ir jūsų Zodiako ženklo Merkurijaus.

Gamintojo nuotr.

Svarstyklės
Stilinga, diplomatiška ir komunikabili asmenybė. Pasak Veneros, esate meniška asmenybė, turinti gerą skonį. Tad jums reikalingas automobilis, kuris tobulai atitiktų jūsų skoningą bei socialią asmenybę. Rinkitės „Škoda Octavia“, kuri yra ne tik ekonomiška, praktiška, bet ir moderni.

Gamintojo nuotr.

Skorpionas
Šis Zodiako ženklas yra subtilus, itin emocingas ir labai mylintis gyvenimą. Jei ieškote automobilio, siūloma rinktis „Hyundai Elantra“ - ekonomišką, erdvų ir stilingą.

Hyundai Elantra
Hyundai Elantra
Gamintojo nuotr.

Šaulys
Jūs esate labai komunikabili asmenybė, trokštanti būti komapnijos siela, siekianti atkreipti aplinkinių dėmesį. Todėl jums tinka ekonomiškas automobilis, galintis talpinti keletą žmonių. Jei norite keisti automobilį, išbandykite „Ford Explorer“.

"Ford Explorer America" konceptinis modelis
Reuters/Scanpix

Ožiaragis
Darbštus, stilingas, mylintis prabangą ir skiriantis dėmesio savo išvaizdai Zodiako ženklas. Todėl jums ir atutomobilio reikia tokio, kuris pabrėžtų jūsų asmenybę ir atitiktų jūsų norą pasipuikuoti. Tad jums rekomenduojamas „Mercedes-Benz“ S klasės automobilis – stilingas, leisiantis visapusiškai atsiskleisti.

Mercedes-Benz S 63 AMG
Mercedes-Benz S 63 AMG
Gamintojo nuotr.

Vandenis
Šis Zodiako ženklas mėgsta progresą ir turi savitą stilių. Tai parodo ir per savo vairavimo priemonę. Vandeniui svarbiausia, kad ji taupytų degalus ir būtų ekologiška. „Tata Nano Europa“ - geras ir nebrangus pasirinkimas nedidelei šeimai.

Tata Nano Europa
Tata Nano Europa
Gamintojo nuotr.

Žuvys
Svajingos asmenybės, mėgstančios tyrinėti, išbandyti naujoves. Be abejo, jums reikėtų, kad jūsų automobilyje būtų įrengta GPS sistema, kad automobilis būtų modernus ir patikimas. Rinkitės „Suzuki SX4“ - jis tausoja degalus, turi GPS sistemą ir yra stilingas.

Gamintojo nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis