Meilės horoskopas gruodžio mėnesiui

Amūras šį mėnesį nusiteikęs darbingai...

Avinas (03.21 - 04.20)

Avinui gruodžio mėnesį netrūks priešingos lyties atstovų dėmesio. Jeigu esate vieniši, gal kažką iš gerbėjų rato ir išsirinksite. Nors seniau Jums niekas neįtikdavo, greičiausiai gruodį galėsite rinktis net iš kelių kandidatų. Meilės srityje neplanuokite per daug į ateitį, gyvenkite ir džiaukitės šia diena. Jeigu simpatizuojate žmogui, nebijokite to parodyti, netgi imkitės iniciatyvos.

Poroje gyvenančių Avinų santykiai su partneriu mėnesio pradžioje bus harmoningi, tik gruodžio pabaigoje nevertėtų pradėti aiškintis santykių su mylimaisiais, galite būti nemaloniai nustebintas.

Jautis (04.21 - 05.21)

Asmeninis gyvenimas Jaučio ženklo atstovui gruodžio mėnesį bus antrame plane. Jeigu esate vieniši, maža tikimybė kad iki metų pabaigos tai pasikeis, greičiausiai visą laiką skirsite darbui. Visgi, jeigu susipažintumėte su Jums patinkančiu asmeniu, skirkite laiko kad ir retiems susitikimams, nes ryšys gali tiesiog nutrūkti.

Jeigu jau turite antrąją puselę, didelė tikimybė, kad susipainiosite savo jausmuose. Meilės horoskopas pataria išsiaiškinti ko tikitės iš partnerio, kas Jums netinka. Raskite laiko atvirai, nuoširdžiai pasikalbėti.

Dvyniai (05.22 - 06.21)

Meilei palankesnė pirmoji gruodžio mėnesio pusė. Jeigu esate vieniši, galite sutikti savo antrąją pusele ir Jūsų gyvenimas pasipildys ryškesnėmis spalvomis, gausite gerų emocijų dozę.

Neseniai susitikusių porų santykiai gali pereiti į kitą lygį, pavyzdžiui pradėsite gyventi kartu, ar net nuspręsite sukurti šeimą. Puiku! Taip geriau pažinsite savo išrinktąjį (išrinktąją) ir greičiausiai juo (ja) nenusivilsite.

Vėžys (06.22 - 07.22)

Šeimą turinčių Vėžių santykiuose su partneriu gruodį kunkuliuos jausmai ir emocijos. Praleiskite daugiau laiko kartu, tai sutvirtins santykius. Tvarkydami asmeninį gyvenimą pasikliaukite savo nuojauta, neklausykite aplinkinių, nors ir labai artimų žmonių, patarimų.

Vienišiems Vėžiams tikėtina įdomi pažintis, naujų santykių užuomazga. Tik kažkodėl nenorėsite, kad Jūsų artimieji ar draugai apie šiuos santykius sužinotų.

Liūtas (07.23 - 08.21)

Jeigu jau turite antrąją puselę, gruodis į jūsų santykius įneš daugiau romantikos. Vienišų Liūtų gyvenime netrūks naujų pažinčių, flirto, teigiamų emocijų. Meilės horoskopas pataria pasirūpinti savo išvaizda net trumpam išeinant iki parduotuvės, juk nežinote kada galite sutikti sau skirtąjį/-ąją.

Mergelė (08.22 - 09.23)

Gruodžio mėnesį Mergelių šeimoje gali kilti barniai dėl smulkmenų. Konfliktų priežastis greičiausiai bus pervargimas. Kad to išvengti daugiau ilsėkitės, stenkitės miegoti mažiausiai aštuonias valandas per parą, lankykite baseiną sporto klubą. Nuoširdus pokalbis su partneriu turėtų išsklaidyti susikaupusius debesis. Vaikai gruodį pareikalaus ypatingo dėmesio.

Svarstyklės (09.24 - 10.23)

Santykiuose su partneriu problemų nekils, jeigu tik patys jų nesusikursite. Tikėtina, kad nenorėsite per daug riboti savo laisvės. Tiesiog nesielkite taip, kaip nenorėtumėte, kad pasielgtų su Jumis. Meilės horoskopas pataria gruodį nesiaiškinti santykių, nes tai gali peraugti į rimtus konfliktus, kurie pakreips santykius bloga linkme.

Vienišoms Svarstyklėms naujų santykių pradžia gruodžio mėnesį mažai tikėtina, nebent jie užsimegs Jūsų darbovietėje, su simpatišku kolega.

Skorpionas (10.24 - 11.22)

Seniai bendraujančių porų santykiai gali pereiti į kitą lygį, pavyzdžiui pradėsite gyventi kartu, ar nuspręsite kurti šeimą. Jeigu dar tik santykių pradžia, geriau neskubinkite įvykių. Poroje gyvenančiam Skorpionui gruodžio mėnesio meilės horoskopas pataria daugiau laiko skirti šeimai, tai sustiprins jūsų ryšį.

Šaulys (11.23 - 12.22)

Meilės reikaluose daug flirto ir gerų emocijų. Užsimezgus naujiems santykiams neskubinkite įvykių, tegul viskas klostosi natūraliai. Jūsų noras viską kontroliuoti gali išgąsdinti naują simpatiją. Jeigu jau turite šeimą, santykiai su mylimu žmogumi klostysis tiesiog puikiai. Mažų nesutarimų bus, bet jūsų ryšys toks stiprus, kad jie neturės jokio poveikio.

Ožiaragis (12.23 - 01.20)

Santykiai poroje gruodžio mėnesį bus labai permainingi. Juos gali apkartinti sumažėjęs jūsų dėmesys mylimajam (mylimajai). Nuoširdus pokalbis turėtų išsklaidyti susikaupusius debesis. Vienišiems Ožiaragiams, norintiems surasti savo antrąją pusę, meilės horoskopas pataria įdėti daugiau pastangų jos beieškant, nes panašu, kad nieko dėl to nedarote.

Vandenis (01.21 - 02.18)

Susituokusiems Vandeniams gruodžio mėnesį tikėtini konfliktai šeimoje. Greičiausiai visada viską darote savaip, net nesistengiate išklausyti savo mylimojo (mylimosios) ir jis tai supranta. Daugiau kalbėkitės, tarkitės ir nepriimkite svarbių sprendimų vienas. Vienišiems Vandeniams gruodį gali prasidėti naujų santykių periodas. Nebūkite per daug naivūs ir patiklūs, netikėkite viskuo, kas Jums sakoma, juk ir patys mėgstate pagražinti tikrovę.

Žuvys (02.19 - 03.20)

Tiek poroje gyvenančios, tiek vienišos Žuvys gruodį turės puikių progų susitvarkyti savo asmeninį gyvenimą. Poroje gyvenančių Žuvų santykiuose su partneriu bus jaučiamas atšilimas, atsiras daugiau romantikos. Rūpinsitės vienas kitu, rodysite išskirtinį dėmesį. Jeigu turėjote kokių problemų šeimoje, šiuo laikotarpiu jos labai lengvai išsispręs. Jeigu dar esate vienišas, greičiausiai gruodžio mėnesį sutiksite žmogų, su kuriuo užsimegs romantiškas ryšys. Jums gali pasirodyti, kad santykiai vystosi pernelyg greitai, todėl išsigąsite ir atstumsite jį. Nedarykite šito, tai būtų didelė klaida.

PatarimuPasaulis.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis