Savaitės horoskopas: kurios dienos - palankiausios

Astrologinė prognozė savaitei, spalio 31 - lapkričio 6 dienoms.

BENDRA PROGNOZĖ

Sėkminga ši savaitė bus tiems, kas klausys intuicijos ir pasitikės profesine uosle. Tokie žmonės greitai orientuojasi esant naujoms aplinkybėms, gali priimti teisingus sprendimus ilgai nesvarstydami, jiems nereikia kitų žmonių patarimų.

Savaitės pradžioje bus daug darbų, be to, kiekvienas iš jų bus savaip svarbus ir įdomus. Bus ir įdomių susitikimų. Pasistenkite, kad nauji pažįstamieji taptų jūsų sąjungininkais. Jei tai pavyks, bus papraščiau spręsti daugelį klausimų.

Savaitės viduryje svarbu atidžiai sekti tai, kas vyksta aplink, ir vertinti situaciją. Ateities planai, kuriuos šiuo metu kuriate, yra realūs ir greitai bus įgyvendinti.

Savaitės pabaiga išsiskiria palankiu emociniu fonu. Tuo metu daugelis pasijus geriau, pajus jėgų antplūdį. Sėkmingi bus dalykiniai bei asmeniniai susitikimai, pasiseks išvykos.

AVINAS

Savaitės pradžia skatins mintis apie mirtį, laidotuves, kapus, paveldėjimą, gyvenimo permainas ir pinigus, išlaidas, galbūt su tuo susijusias. Gana didelė užsikrėtimų rizika. Pasijusite kur kas geriau, kai įjungsite filosofinį požiūrį ir atsisuksite į tikrąsias vertybes. Po Vėlinių taip ir nutiks. Mintys vis labiau suksis apie studijas, keliones, meilės romantiką, kūrybinius projektus. Savaitgalį jausite gyvybišką pripažinimo poreikį, norą būti mylimais ar gerbiamais. Šaunu, jei tai pavyks. O jei ne, reaguosite itin nervingai.

JAUTIS

Nuo pirmadienio daugės nelengvų prisiminimų apie išgyventus praradimus, nuoskaudas. Galimi konfliktai, nesusipratimai. Kita vertus, teks matyti dominančio žmogaus pastangas padaryti įspūdį. Privalote susirūpinti, jei turite finansinių problemų. Neblogai seksis, jei jūsų veikla susijusi su mokslu, žiniomis, informacija, užsieniu, ryšiais. Regis, gausite žinią iš toli. Savaitgalį galimi susitikimai su įžymybėmis, įtakingais veikėjais, užsieniečiais, reikšmingi renginiai.

DVYNIAI

Nuo pirmadienio užgrius nelengvi rūpesčiai. Kelti nerimą gali ir sveikata. Venkite piktnaudžiauti alkoholiu. Regis, iniciatyvą perims kiti žmonės, gal netgi oponentai, o jums beliks tikėtis, kad tai išeis į naudą. Kita vertus, puikiai jausite, kaip elgtis, kad konkurentai jus gerbtų. Venkite aferų darbe. Tinkamas metas meilei. Savaitgalį teks sukti galvą, kaip grąžinti ar atsiimti skolas. Tačiau džiugins meilė, flirtai. Jei kur nors eisite, nesineškite didelės pinigų sumos, nes galite pamesti ar nevykusiai juos išleisti.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje įkvėpimą turbūt pajus meno žmonės, stiprią aistrą - įsimylėjusieji, o potraukį avantiūroms - linkusieji rizikuoti. Labai dėmesingi ir subtilūs būkite su vaikais. Tuo tarpu darbo, verslo reikalai reikalaus vis daugiau žinių ir įgūdžių. Labiau pasitikėkite savo finansine uosle, patyrimu, gebėjimu tarpininkauti. Savaitgalį mėginsite susivokti jausmuose, aiškintis santykius, derinti norus ir planus. Regis, bus lengva tiek išsiskirti su jums svarbiu žmogumi, tiek susitaikyti, suartėti.

LIŪTAS

Šią savaitę pradėsite prisimindami artimus žmones ir praeities įvykius. Labiau rūpinkitės sveikata, mityba, dalį rūpesčių perduokite šeimos nariams, jei tik jie sveiki ir gali padėti. Po Vėlinių jau stiprės jūsų jausmingumas, seksualumas. Norėsis daug judėti, flirtuoti. Galite sulaukti komplimentų dėl savo žinių, išvaizdos. Jeigu laukiate jums aktualaus atsakymo, jis jau pakeliui. Savaitgalį būsite darbingi ir energingi, tačiau derėtų patausoti sveikatą. Meilei ir kūrybai - puikus metas.

MERGELĖ

Šią savaitę pradėsite nusiteikę bendrauti, prisiminti artimus žmones, svečiuotis. Tačiau netrukus jau nebesinorės kelti kojos iš namų. Nenumokite ranka į savo ar namiškių sveikatos sutrikimus. Gali būti, kad teks priimti sprendimus, susijusius su nuosavybe, nuoma, verslu ar pan. Savaitgalis žada romantišką polėkį arba kūrybinį įkvėpimą. Gali būti, kad vyksite į pobūvį, priėmimą ar pasimatymą. Vis dėlto meilės jausmus protarpiais drums pavydo, nepasitikėjimo debesys.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę galite susižavėti kažkuo, kas atrodys tarsi lengvas pasipelnymas. Būkite atsargesni, kad neįsiveltumėte į pavojingas aferas. Regis, po Vėlinių jums seksis organizuoti, daryti įtaką kitiems, tartis dėl pageidaujamos sutarties ar susitikimo. Galima kūrybinė sėkmė arba kitoks laimėjimas, meilės nuotykis. Savaitgalį jus valdys emociniai impulsai. Galbūt tikėsitės svečių. Staiga įtraukęs meilės sūkurys tikriausiai ir džiugins, ir skaudins.

SKORPIONAS

Nuo pirmadienio būsite itin jautrūs, liguistai reaguosite į kritiką, praeities priminimus. Regis, labai knietės pasiduoti netinkamoms pagundoms, tam, kas veda į klaidas, priklausomybę. Po Vėlinių teks aktyviau tvarkyti turto, finansų reikalus, gilintis į skaičius, dokumentus. Savaitgalį gauta informacija, žinios, pokalbiai su kaimynais, artimaisiais gali pasitarnauti jūsų labui. Tik pasisaugokite konfliktinių ir avarinių situacijų. Susilaikykite nuo rizikingų išdaigų, kontroliuokite savo žodžius.

ŠAULYS

Šią savaitę pradėsite nekaip jausdamiesi. Galite turėti išgyvenimų dėl kažkokių nesėkmių, apkalbų ar sveikatos sutrikimo. Reikėtų vengti tuščių kalbų, intrigų. Verčiau nusiteikite poilsiui vienatvėje, meninei kūrybai. Antroje periodo pusėje nestokosite liežuvio aštrumo, komercinio apsukrumo. Galbūt nuveiksite daugiau, nei patys tikėjotės. Džiugins flirtai, meilė. Savaitgalį gerai jausitės tik pramogaudami ir tenkindami kūrybines ambicijas. Vis dėlto kai kurios avantiūros, meilės nuotykiai gali per daug kainuoti.

OŽIARAGIS

Nuo pirmadienio bus daug kontaktų, bet ne visi džiugins. Galite jaustis nesuprasti arba vedžiojami už nosies. Kita vertus, gali pavykti užmegzti ypatingą ryšį. Pasisaugokite infekcijų, apsinuodijimo. Po Vėlinių itin gilinsitės į savo vidinį pasaulį, stengsitės suvokti, kokią kryptį turite pasirinkti, ką pertvarkyti gyvenime. Daugiau dėmesio gali pareikalauti sveikata. Savaitgalį turbūt teks atlikti pareigas, susijusias su giminaičiais, šeimos nariais, rimčiau pasirūpinti savo ar kito žmogaus sveikata ar materialine situacija.

VANDENIS

Šią savaitę būsite susirūpinę ne tik asmeninėmis, bet ir globalinėmis problemomis. Tai, ko dabar imsitės, didele dalimi ilgam nulems jūsų darbų eigą. Regis, laisvalaikiu vakarosite su senais bei naujais bičiuliais ir labai tuo džiaugsitės. Į gera kryps meilės santykiai. Savaitgalį stokosite energijos, bet pasireikš stiprios nuojautos, meniniai sugebėjimai, stebinsite originalumu. Galite pajusti neįveikiamą potraukį meilės malonumams arba svaigalams. Atsargiai kelyje.

ŽUVYS

Šią savaitę dėmesys bus sutelktas į nuo rutinos nutolusius dalykus, galbūt į mokslo, švietimo, kultūros reikalus. Galite gauti pasiūlymą, kurio nesitikėjote. Regis, iškils moralinio pasirinkimo klausimas. Būkite atidūs dėdami parašus, skolindami ir skolindamiesi. Savaitgalį veršitės bendrauti, kelti savo kultūrinį lygį ir pan. Tikėtinos įdomios pažintys, susitikimai su bendraminčiais. Vis dėlto, jei dalyvausite viešuose renginiuose, pasisaugokite provokacijų ir vagysčių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis