Reese Witherspoon grožio ir jaunystės paslaptys: ką ji valgo ir kaip sportuoja

Kai kurioms Holivudo aktorėms pavyksta išvengti išorinių bėgančio laiko padarinių ir išlikti tokioms pat jaunatviškoms kaip ir karjeros pradžioje. Viena jų – aktorė, prodiuserė, verslininkė ir aktyvistė Reese Witherspoon (42 m.), kuri atrodo lyg sesuo savo 18-metei dukrai Avai Elizabeth Phillippe.

SVEIKAI MAITINASI, BET NESILAIKO DIETŲ

Didžiąją dalį R. Witherspoon suvartojamų maisto produktų sudaro vaisiai, riešutai ir daržovės. Juos aktorė renkasi tiek užkandžiams, tiek pagrindiniams patiekalams. Ji daugiausiai valgo nedidelėmis porcijomis, kuriose visuomet atsiranda vietos salotoms ir kitiems žalėsiams. Tačiau tai jokiu būdu nereiškia, kad ji laikosi dietos. Reese mėgsta sočius namuose gamintus patiekalus, picą, ledus ir jei užsinori tokio maisto, savęs neriboja.

GERIA DAUG SKYSČIŲ

Paparacai R. Witherspoon nuolat užfiksuoja rankose laikančią vandens buteliuką, lėtaeige sulčiaspaude spaustų sulčių ar „glotnučio“ stikline. Ji ypač daug skysčių geria po sporto treniruočių. Kiekvieną dieną aktorė pradeda nuo „Glowing green smoothie“ – tai jos mitybos specialistės Kim Snyder sukurtas žaliasis kokteilis, kuris susideda iš špinatų, romaninių salotų, salierų, obuolio, banano, kalendros ir petražolės.


NEPAMIRŠTA APSAUGOS NUO SAULĖS

Kaip ir daugelis savo grožiu besirūpinančių moterų, R. Witherspoon niekada nepamiršta nuo žalingų saulės spindulių saugančio kremo. Kai žurnalas „People“ jos paklausė, ką pasiimtų į negyvenamą salą, aktorė atsakė: „Apsauginį kremą nuo saulės“! Kadangi yra užimta dirbanti mama, ji vertina paprastą ir greitą grožio rutiną. Ryte ji tiesiog nusiprausia veidą ir pasitepa drėkinančiu kremu, kuris kartu yra ir apsaugantis nuo žalingų saulės spindulių.

SPORTĄ PAVERČIA SMAGIA LAISVALAIKIO DALIMI

R. Witherspoon mėgsta leisti laiką lauke, eiti į žygius, taip pat reguliariai bėgioja. „Dažniausiai bėgioju maždaug valandą, mėgstu tai daryti su savo draugėmis. Sugebėjimas bėgti, tuo pačiu metu aptariant santykius su vyru, vaikais bei draugais yra sugebėjimas, kurį išsiugdėme per daugelį metų.“ – aktorė pasakojo žurnalui „Good Housekeeping“.


STIPRINA SAVO KŪNĄ DERINDAMA JĖGOS TRENIRUOTES IR JOGĄ

Moteris aktyvų laisvalaikį lauke derina su jėgos treniruotėmis bei joga. Ji renkasi specialią valandą trunkančią treniruotę, kurioje susijungia šokis, jėgos treniruotės bei ramesni pratimai. Aktorei fizinė stiprybė labai svarbi, todėl ji tokio tipo treniruotes atlieka du kartus per savaitę. Be to, toks fizinis aktyvumas suaktyvina organizmo metabolizmą. R. Witherspoon mėgstama joga papildo šias treniruotes, gerina lankstumą, sutvirtina raumenis, padeda susikoncentruoti.

TURI SAVŲ TRIUKŲ ATSIPALAIDAVIMUI

Bėgant metams R. Witherspoon rado savų būdų nusiraminti. Kai jaučia nerimą ji... tvarkosi! „Žinote, ką aš mėgstu daryti? Tvarkyti knygų lentynas ir kojinių stalčius. Jim'as (aktorės vyras, – aut. past.) tuomet manęs klausia: „Ką tu keturias valandas veikei savo spintoje?“, o aš jam atsakau, kad tvarkiau savo apatinius,“ – ji pasakojo žurnalui „Harper's Bazaar“.


MĖGAUJASI SAVO BRANDA

„Dabar esu daug atviresnė nei anksčiau. 20-ies aš visko bijojau. Nežinojau kaip klostysis mano karjera. Nesupratau, kodėl žmonės mėgo mano filmus. Buvau atsargi bendraudama su žmonėmis. Man buvo 25-eri, kai pasirodė filmas „Legally blonde“, 26-eri, kai pasirodė „Sweet home Alabama“ ir 29-erių, kai buvo išleistas „Walk the line“. Visą laiką bijojau, jaučiau didelę baimę,“ – žurnalui „Harper's Bazaar“ pasakojo R. Witherspoon. – Dabar jaučiuosi kaip kitas žmogus. Branda yra nuostabus dalykas. Brandi moteris yra tokia, kokia yra ir sako tai, ką galvoja. Na ir kas, kad tai atsispindi ir veide. Tam tikra prasme aš tuo mėgaujuosi.“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis