Grožiu besidominčios vilnietės neįprastai atšventė spalvingą „Douglas“ gimtadienį

10 metų sukaktį minintis kosmetikos ir parfumerijos tinklas „Douglas“ nutarė nepjaustyti torto, o fotografuotis su pasaulinio garso žvaigždžių vizažistu neil Youngu.

Ketvirtadienio popietę kosmetikos ir parfumerijos tinklas „Douglas“ pakvietė garsias Lietuvos moteris bei grožio tinklaraštininkes ir žurnalistes paminėti savo dešimtojo gimtadienio.

Organizatorių nuotr.

Šia proga tinklas pakvietė pasaulinio garso vizažistą Neil Young, kuris renginio viešnioms atskleidė makiažo subtilybes bei demonstravo kaip susikurti įspūdingą vakarinį įvaizdį.

„Per šį dešimtmetį „Douglas“ spėjo tapti grožio lyderiu Lietuvoje. Norint išlaikyti šią poziciją, turime nuolat tobulėti ir prisitaikyti prie besikeičiančių vartotojų poreikių. Kartelę esame išsikėlę aukštai, todėl, 10-ojo „Douglas“ gimtadienio proga, į Lietuvą pasikvietėme tarptautinį vizažistą Neil Young. Jis ne tik dirba su aukštosios mados prekių ženklais, bet ir tapo „Douglas“ kosmetikos ženklo tarptautiniu vizažistu“- džiaugiasi „Douglas“ vadovė Vilūnė Spaičė.

Iš Didžiosios Britanijos kilęs Neil Young, daugelį metų dirbantis su įvairiais pasauliniais prekių ženklais, tokiais kaip „Givenchy“ ir „Chanel“, į Baltijos šalis, išskirtinai „Douglas“ renginiui, atvyko pirmą kartą.

Organizatorių nuotr.

Renginio metu vizažistas dalinosi savo patirtimi ir pademonstravo kaip susikurti vakarinį makiažą, naudojant „Douglas Make Up“ kolekcijos produktus, taip pat papasakojo apie makiažo tendencijas ir atskleidė jo paties naudojamas technikos subtilybes.

Organizatorių nuotr.

„Esu ne kartą girdėjęs gandų apie lietuvaičių grožį, džiaugiuosi šiandieną turėdamas galimybę pats tuo įsitikinti. Matydamas renginio dalyves, galiu pasakyti, kad jūsų merginos ne tik natūraliai nuostabaus grožio, tačiau ir turi puikių makiažo įgūdžių. Man garbė būti „Douglas“ ambasadoriumi ir dalintis savo patirtimi bei žiniomis su jumis“, – komplimentų negailėjo vizažistas.

Organizatorių nuotr.

Meistras nepraleido galimybės nusifotografuoti su renginio viešniomis ir asmeniškai padiskutuoti su kiekviena norinčia.

Vizažo subtilybėmis domėjosi modelis Simona Starkutė, „Miss Lietuva 2013“ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė, drabužių kūrėja Rūta Mackevičiūtė, vizažo meistrės Justina Gafarovaitė, Neringa Čukinienė ir Alina Silivanova, taip pat Sofio Gelashvili, Agnė Pačekajė, bei populiariausios tinklaraštininkės Ieva Swan, Inga Žuolytė ir daug kitų.

Organizatorių nuotr.

Akimirkos:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis