Plaukų stilistė: norint turėti sveikus plaukus vieno šampūno nepakanka

Ketvirtadienio vakaras Vilniuje esančiame Centro pasaže buvo ypač stilingas.

Aplinkai draugiškas grožio salonas „Greenas“ savo ketvirto gimtadienio proga atidarė išskirtinį SPA plaukų saloną – „Greenas SPA“. Į šventę atvyko ne tik ilgamečiai grožio salono klientai, bet ir daugybė įžymybių.

Renginyje sutikta dainininkė, grupės „69 danguje“ narė Ingrida Martinkėnaitė sakė, jog yra nauja šio grožio salono klientė, kuri nekantrauja išbandyti SPA procedūras.

Organizatorių nuotr.

Naujo salono atidaryme apsilankė ir nuolatinė grožio salono klientė, plaukų stilistė Roberta Barauskienė. „Puikiai suprantu, jog norint turėti gražius plaukus, juos reikia prižiūrėti, į juos investuoti. Labai malonu, kad salonas sukuria natūralią, lietuvišką liniją, be parabenų, sulfatų ir sintetikos. Ši produkcija man patinka, nes puikiai tinka mano galvos odai. Norint turėti sveikus plaukus rekomenduoju žmogui vienu metu turėti bent du ar tris šampūnus, tada plaukas pasiima tai, ko jam trūksta“, – teigė moteris.

Organizatorių nuotr.

Viena iš salono įkūrėjų Olga Wiseman pabrėžė, jog SPA salonas yra skirtas tiek moterims, tiek vyrams, kurie čia gali ateiti ne tik apsikirpti ar pasirūpinti savo galvos oda, bet ir barzda. Todėl nenuostabu, jog vienas iš „Greenas“ klientų yra „Barzdų klubo prezidentas“ Valdas Samkus.

Organizatorių nuotr.

„Mūsų klube yra apie tris šimtus vyrų, todėl plaukų tema, ne tik galvos, bet ir barzdos bei ūsų, mums yra itin aktuali jau daug metų. Kiekvienas individualiai ieškome tinkamiausių produktų, kadangi Lietuvos klimatas yra labai kintantis, tai, kas atvyksta iš užsienio, nebūtinai tinka Lietuvoje gyvenančio vyro veidui“, – pastebi vyras, barzdą auginantis jau 12 metų.

Organizatorių nuotr.

Atidarymo renginį vedęs renginių organizatorius Alkas Paltarokas visiems priminė, kad kai labai nori ir stengiesi, svajonės išsipildo. Būtent taip nutiko „Greenas“ įkūrėjoms Olgai Wiseman ir Viktorijai Vaineikienei. Prieš ketverius metus vos dviese verslą pradėjusios moterys šį vakarą džiaugėsi plačia profesionalų komanda ir virš keturių tūkstančių klientų. Ta proga moterys leido sau pasidžiaugti netradicine, kaip A. Paltarokas juokavo, klubine muzika, nes salone įprastai skamba atpalaiduojanti.

Organizatorių nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis