Milita Daikerytė pristato papuošalų kolekciją drąsioms moterims

Makiažo specialistė Milita Daikerytė šįkart nusprendė savo kūrybingumą išreikšti visai kitoje srityje.

Grožio salono „Studio by M“ įkūrėja pristato savo sukurtų papuošalų kolekciją.

„Kūryba man gyvenime yra variklis. Galva kupina idėjų ir minčių, kurios neretai būna nestandartinės, todėl sunkiausia surasti specialistus, kurie jas išpildys. „Fashion Gold" yra komanda, kuri mano viziją pavertė realybe”, - džiaugėsi bendradabiavimu Milita.

Gamintojo archyvas

Kolekciją sudaro itin nestandartinių formų žiedas su brangakmeniais, apyrankė ir auskarai.

„Galiu patikinti, kad kiekviena žiedo detalė yra apgalvota ir kažkuo atspinti mano skonį. Ir nors modelis išskirtinis, jis pritaikytas kasdieniniam nešiojimui”, - pati nenusimaunanti šio žiedo nuo piršto, teigė M.Daikerytė.

Gamintojo archyvas

Kadangi ši kolekcija skirta šiuolaikiškoms, drąsioms, mada besidominčioms moterims bei merginoms, jos išskirtinumas yra individualumas, tai yra papuošalų detales kiekviena gali derinti pagal save. Vitrinose tik pavyzdžiai, kiekviena užsakovė gali pati pasirinkti metalą, jo spalvą, brangakmenius ar pusbrangius akmenis.

Gamintojo archyvas

„Nuo pat pradžių Militos noras ir tikslas buvo, kad kolekcija turi būti prieinama kuo didesniam ratui žmonių, todėl juos galite susikomponuoti ne tik pagal savo skonį, bet ir finansines galimybes. Nebūtinai žiedą turi puošti deimantai, ne prastesni gali būti ir kokybiški cirkoniai, o kombinuojant spalvas ir kitas detales įtilpsite į norimą sumą“, - teigė juvelyrikos salono įkūrėja Julija Gerlich.

Gamintojo archyvas

Milita primena, kad viskas prasideda nuo meilės ir rūpesčio sau, o šie papuošalai gali kasdien apie tai priminti.

Nuotraukos autoriai: Mikas ir Nikas „Mikita Studio“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis