Neįtikėtinos grožio naujovės ateityje

Ateities priemonės leis pamiršti senėjimą: nesijaudinsime dėl žylančių plaukų, raukšlių, veidrodis taps asmeniniu patarėju, o namie turėsime sveikatingumo centrą, iš kurio išeisime lyg pasakų gražuolės.

Raukšles nubrauksime vienu mostu
Yra tikimybė, kad po kelerių metų raukšles nuo veido galėsime nubraukti it makiažą. Jau atliekami bandymai su botulino toksinu, kuris, žadama, vienu mostu padės atjauninti odą. Tad pačios prikelsime odą antram gyvenimui, naudodamos hialurono rūgšties gelinius pleistrus. Taigi, botokso injekcijas pakeis namų sąlygomis atliekamos procedūros.

Raukšles nuo veido galėsime nubraukti it makiažą
Raukšles nuo veido galėsime nubraukti it makiažą
Shutterstock nuotr.

Kol ši naujovė mus pasieks, galime išbandyti kitas efektingas jau naudojamas priemones. Naujasis estetinės medicinos ekspertų „Laboratoires FILORGA“ kūrinys anti-age kremas „Time-Filler“ veiksmingai švelnina ir lygina įtampos, mimikos ir dėl odos sausėjimo ar suglebimo atsiradusias raukšles.

Analogiškai kaip injekcijų botoksas veikiantis tripeptidas silpnina raumenų susitraukimą, išlygindamas raukšles kaktos srityje. Matriksilas, papildytas unikaliu veikliųjų medžiagų kokteiliu, suteikia odai standumo. Ypač gryna hialurono rūgštis lemia gilų audinių atsigavimą ir drėkinimą, veido oda tampa švelnesnė, lygesnė ir stangresnė.

Anti-age kremas „Time-Filler“, „Laboratoires FILORGA“
Anti-age kremas „Time-Filler“, „Laboratoires FILORGA“
Gamintojo nuotr.

Koncentruota priemonė, padedanti koreguoti įvairių tipų raukšles „Time-Filler“ („Laboratoires FILORGA“), kaina 225 Lt, www.filorga.lt

Maudysimės be vandens
Atliekami tyrimai, kurie ateityje leis maudynėms nenaudoti vandens – prausimės vakuumu. Relaksacinės vonios niekur nedings, juk mirkti šiltame vandenyje prie žvakių šviesos – nuostabus poilsis. Tačiau grožio pramonė skatina maudynių naudą, šiuo metu kai kuriuose SPA centruose galima išbandyti maudynes ypač sūriame mineralų prisotintame vandenyje. Tokios vonios valo organizmą.

Nebijosime pražilti
Žadama, kad bus sukurta piliulė, neleidžianti pranykti plaukų spalvos pigmentui, taigi neliks galvos skausmo dėl žilų plaukų. Be to, planuojama sukurti plaukų dažus, kurie palengvins dažymą namie. Galėsime naudotis į šilumą reaguojančiais dažais, kuriuos aktyvinsime plaukų džiovintuvu.

Ateityje neliks galvos skausmo dėl žilų plaukų
Ateityje neliks galvos skausmo dėl žilų plaukų
Shutterstock nuotr.

Jokių bėdų dėl plaukelių
Galėsime atsisveikinti su depiliatoriais, vašku ar skustuvais, nes panaikinti plaukelių augimo svogūnėlius galėsime pulsuojančios šviesos lazeriu. Ar kaina bus įkandama? Tikima, kad investicijos į naujos kartos aparatus atsipirks, nes ir dabar nemažai išleidžiame plaukelių šalinimo priemonėms.

Patars veidrodis
Naujos kartos veidrodžiuose matysime ne tik savo atvaizdą, bet ir informaciją, ko trūksta odai, kad ši būtų nepriekaištinga. Sensoriniai jutikliai pamatuos odos drėgmę, riebumą, aptiks kitas bėdas. Taip pat veidrodis parodys, kokio efekto pasieksime paisydamos jo patarimų.

Shutterstock nuotr.

Piliulės nuo kenksmingų spindulių
Po kurio laiko apsauginius kremus nuo saulės pakeis geriamosios piliulės. Jos greitai ir efektyviai apsaugos odą nuo kenksmingų ultravioletinių spindulių. Taip pat piliulės padės atsikurti spindulių pažeistoms ląstelėms, žurnalui „Allure“ teigia dermatologijos daktaras Kavita Mariwalla.

Apsauginius kremus nuo saulės pakeis geriamosios piliulės
Apsauginius kremus nuo saulės pakeis geriamosios piliulės
Shutterstock nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis