Grožio parodoje sužinosime kirpimų ir plaukų spalvų tendencijas

Norintys neatsilikti nuo madų tendencijų vyrai šį pavasarį turi pradėti auginti barzdas ir ūsus, o moterys rinktis ryškius plaukų atspalvius.

Vyriškų kirpimų mados nedaug skiriasi nuo praėjusių metų tendencijų – vis dar madingi raketos tipo kirpimai bei skiauterės virš kaktos, imituojančios Elvio Preslio šukuoseną. Šįmet madingos ir vyriškos garbanos – tik jos turi būti pakankamai prižiūrėtos, o ne styrančios į visas puses.

Moterims šiemet meistrai siūlo dažyti plaukus ryškiomis spalvomis – nuo geltonos iki violetinės. Madingi struktūriniai, geometriniai kirpimai, kirpčiukai ir garbanos – tiek natūralios, tiek cheminės. Kažkada buvęs madingas cheminis plaukų garbanojimas dabar vadinamas plaukų tekstūrizavimu.

Šio sezono naujiena – plaukų dažymo metu derinami šilti ir šalti atspalviai – natūrali šviesi, pilka spalva gretinama su šaltu pilku atspalviu arba su šiltu variniu. Vis dėlto mada išlieka demokratiška, meistrai nesiūlo visoms iš eilės tapti blondinėmis, brunetėmis ar vienodais atspalviais dažytis plaukus – kiekviena moteris gali atsirinkti tai, kas jai tinka. Norinčios neprašauti pro šalį gali rinktis vario, karamelės, konjako atspalvius, kurie visuomet išlieka madingi. Nebemadingas dažymas sruogelėmis – vietoj jo meistrai siūlo tonavimą.

Pasak J. Mačiulienės, lietuviai puikiai išmano madą, drąsiai galima teigti, kad kas trečias žino, kas yra madinga pasaulyje ir seka mados tendencijas. Jau nebereikia niekam aiškinti, kad reikalingas plaukų balzamas ar kondicionierius – plaukų priežiūros priemones naudoja beveik kiekvienas.

Šį savaitgalį vyksiančioje parodoje „Pelenė“ bus pasiūlyta daug profesionalios plaukų kosmetikos, kurią galima naudoti tiek salone, tiek namuose. Lietuvos kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos prezidentė teigia, kad pasaulyje šiuo metu madingiausia – organinė kosmetika. Tai nedideliais kiekiais supakuotos grožio priemonės, kurias atidarius reikia suvartoti per kelias dienas ar savaites, jose nėra konservantų.

„Pelenės“ metu vyks atviras Lietuvos čempionatas, kuriame rungsis kirpėjai, makiažo ir manikiūro specialistai. Penktadienį vyks absoliutaus Europos čempiono, Rusijos kirpėjų ir kosmetologų asociacijos trenerio ir teisėjo, daugelio tarptautinių konkursų prizininko Andrejaus Bongino seminaras, o lietuvė Edita Narbutienė pristatys profesionalią plaukų dažų liniją „Macadamia Natural Oil“. Tą pačią dieną naujausias vyriškų kirpimų tendencijas pristatys pasaulio megažvaigždė Raimondas Pasternackis. Jis neseniai sugrįžo iš Airijos ir Vilniuje įkūrė grožio saloną vyrams.

Grožio industrijos paroda „Pelenė“ vyks balandžio 5-7 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų
centre „Litexpo“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis