Kaip oda rūpinasi legendinė manekenė Twiggy? (video)

Supermodelis Twiggy pavergė mados ir grožio pasaulį 7-ajame dešimtmetyje, tačiau ir šiandien vizažistai interpretuoja jos legendiniu tapusį makiažą. Nors buvusiai manekenei jau per 60, ji spinduliuoja energija ir gyvenimo džiaugsmu. Kokios Twiggy geros savijautos ir išvaizdos paslaptys?

Britų modelio Lesley Lawson slapyvardis Twiggy (angl. - šakelė) atsirado dėl jos liesos figūros, berniukiško tipažo mergina XX a. viduryje tapo nauju grožio etalonu. To meto svinguojančiame Londone Twiggy atvaizdas puošė gausybę leidinių, ji vadinama pirmuoju supermodeliu. Baigusi modelio karjerą L. Lawson patraukė į pramogų pasaulio industriją — filmavosi ir dainavo. Šiandien Twiggy džiaugiasi gyvenimu ir sako, kad perkopus ketvirtą dešimtį reikia išmokti dar labiau vertinti nuostabias akimirkas ir mąstyti pozityviai.

Aktorė pripažįsta, kad nebuvo lengva susitaikyti su bėgančiais metais. Ryškėjančios raukšlės, kintanti figūra nedžiugino, tačiau sulaukusi 63 metų Twiggy išmoko save mylėti tokią, kokia yra. „Mano oda, turbūt, sausiausia pasaulyje, bet pamažu atradau vis geresnių grožio priemonių ir negaliu skųstis, kad ji atrodo prastai“, — sako Twiggy.

Twiggy
Twiggy
Reuters/Scanpix

Ankščiau buvusi manekenė naudojo ypač riebius kremus, dabar juos pakeitė lengvesniais, odą stengiasi drėkinti kuo dažniau. Ją tepa ne tik dieniniu ir naktiniu kremais, bet ir naudoja spacialų paakiams, geria daug vandens ir vengia patalpų, kuriose sausas oras. Namuose Twiggy naudoja oro drėkiklį, bet jį puikiai atstos ir paprastas dubuo su vandeniu.

Pasak Twiggy, sulaukus brandesnio amžiaus nereikėtų dažytis ryškiai, tai metų nenuims, verčiau atidžiau rinktis tinkamą makiažo pagrindą. Ji ieško kosmetikos priemonių, kurios maskuoja, praturtina odą reikiamomis medžiagomis bei apsaugo. Aktorė nevengia pastaruoju metu išpopuliarėjusių BB kremų, šie ir koreguoja, ir drėkina, paprastai atrodo natūraliau nei kiti makiažo pagrindai. Twiggy sako kosmetikos parduotuvėse ieškanti šviesą atspindinčios pudros, ji suteikia veidui švytėjimo, oda atrodo jaunatviškesnė, sveikesnė.

 Twiggy
Twiggy

Buvusi manekenė mėgsta ilsinti odą ir sako, kad dažnai pudros išvis nenaudoja. O kartais makiažo pagrindu maskuoja tik vieną kitą veido zoną, pavyzdžiui, paakius ar smakrą. „Nesuprantu, kodėl moterys veidus slepia po gausiais kiekiais kosmetikos, juk tai kenkia odai, ji pavargsta, greičiau sensta“, - teigia Twiggy.

Stangrios odos paslaptimi aktorė vadina masažą, tačiau ragina nepamiršti ir stipresnio poveikio kremų, serumų, skirtų brandžiai odai.

Kaip pačiai masažuoti veidą, žiūrėkite vaizdo klipe:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis