Kokios plaukų spalvos madingos šį sezoną?

Artėjant šiltajam sezonui norisi atšviežinti įvaizdį: naujas garderobas, nauja šukuosena ar plaukų spalva. Kokiais madingais atspalviais dažyti plaukus pataria stilistai šių metų pavasarį ir vasarą?

Tamsi blondinė
Rusvą atspalvį tarp brunetės ir blondinės dar 2007 metais išpopuliarino supermodelis Gisele Bundchen, o šįmet šviesiai rusvi plaukai vėl grįžo į madą. Taip nudažytos bangos atrodo itin natūraliai, tarytum brunetė, nubučiuota saulės. Kad būtų sukurtas šis įvaizdis, plaukai dažomi keliais sluoksniais artimų šviesesnių ir tamsesnių tonų dažais.

Gisele Bundchen
Gisele Bundchen
AFP/Scanpix

Sodrios spalvos
Madingos ne tik natūraliai atrodančios spalvos, bet ir ryškios, šviečiančios iš tolo. Plaukai dažomi violetinėmis, geltonomis, rausvomis ar mėlynomis sruogelėmis ir blokais. Tokias įvairiaspalvių plaukų variacijas pamėgo užsienio pramogų pasaulio garsenybės. Sodrūs raudoni ar ugniniai plaukai taip pat tarp tendencingų.
Kristina Allison
Kristina Allison
AFP/Scanpix

Platina
Ypač šviesūs lyg platininiai plaukai madingi jau ne pirmą sezoną, tačiau šį pavasarį ir vasarą tai vienas geidžiamiausių įvaizdžių. Platinos baltumas ypač tinka trumpų plaukų šukuosenoms - modernu, gaivu ir stilinga. Tokie nušviesinti plaukai reikalauja išskirtinės priežiūros: nuolatinio šaknų dažymo, drėkinimo, lepinimo balzamais, aliejais ir kaukėmis, nes šviesūs dažai itin vargina plaukus. Iki baltumo šviesinti plaukus patariama toms, kurios yra šaltesnio grožio tipažo, jų oda blyškesnė.
Gwen Stefani
Gwen Stefani
AFP/Scanpix
Cameron Diaz
Cameron Diaz
AP/Scanpix

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis