Naujuose aromatuose – gamtos stebuklai

Pristatome jums Graso aromatų kolekciją, dedikuotą Prancūzijos provincijos miesteliams. Graso kolekcijai kvapniąsias medžiagas ir augalus tieka įvairios šalys.

Gamintojo nuotr.
Magnolijos atkeliauja iš Tolimųjų Rytų, gervuogės iš Pietų Prancūzijos, žalioji arbata iš Japonijos, karčiavaisis citrinmedis iš Tuniso, Jazminai iš Graso ir Egipto, bergamotės iš Italijos, vanilė iš Madagaskaro, narcizai iš Prancūzijos... Visi šie gamtos stebuklai yra visai čia pat, tik Jums, tiesiai iš „L‘Occitane“ kvepalų meistrų.
Gamintojo nuotr.

Grasas – dar vienas Prancūzijos pasididžiavimas, 50 tūkst. gyventojų turintis miestas, pasaulyje garsus savo parfumerijos pramone. Šiame mieste gaminami ne tik kvepalai, jame yra kvepalų muziejus, o soduose bei laukuose auginamos pagrindinės Provanso gėlės, kurių aromatai vėliau susipina kvepalų buteliukuose. Per daugybę metų vietos augintojai išpuoselėjo jazminų, rožių, apelsinų žiedų ir žibuoklių kultūrą, o kvapų žinovai išrado naujus kvepalų gamybos metodus. Drąsiausi aromatų ekspertai leidosi į Tolimuosius Rytus ir Madagaskarą ieškoti magnolijos ir vanilės. Taip suskambėjo nauji kvapų duetai. „L‘Occitane“ pristato jums dovanas iš Graso – keturių skirtingų kvapų aromatus. 

Grasas garsus savo parfumerijos pramone
Grasas garsus savo parfumerijos pramone
Gamintojo nuotr.

Prie rafinuotų „L‘Occitane“ naujųjų „Grasse Collection“ kvepalų kūrimo prisidėjo viena

garsiausių kvepalų žinovių Karina Dureuil. Baigusi mokslus prestižinėje mokykloje, dirbusi garsiuose pasaulio kvepalų namuose ir sukūrusi visiems žinomus kvepalus, tokius kaip „Roberto Cavalli“, „Gucci“, „Lanvin“, „Guerlain“, „L‘Occitane Rose 4 Reines“, „Baux“, mirtos ir jazminų parfumuotus vandenis, šį kartą Karina Dureuil savo patirtį ir išmintį išreiškia Graso naujojoje kvepalų kolekcijoje. Įsimylėjusi Provanso platybes, susipažinusi ir pabendravusi su „L‘Occitane“ įkūrėju Olivier Baussanu, ji atrado savyje tai, apie ką pasakoja tikrosios „L‘Occitane“ istorijos, kokias vertybes ir tradicijas jie dovanoja kiekvienam iš mūsų. 

„Vanille & Narcisse“ – išskirtinis šios kolekcijos aromatas. Vanilės absoliutas iš Madagaskaro ir narcizų absoliutas iš Prancūzijos suteikia moteriško subtilumo. Tai šiltas pavasario prisilietimas. Narcizai ir gardenijos apgaubs jus moterišku švelnumu, o juodieji serbentai, bergamotė ir vanilė suteiks aromatui šilumos ir jaukumo.

„Magnolia & Mûre“ – tai paslaptingi ir kerintys kvapų akordai. Tai magnolijos eterinio aliejaus iš Tolimųjų Rytų ir gervuogių ekstraktų iš Pietų Prancūzijos sintezė. Šis aromatas, kupinas paslapties. Magnolijų ir rožių duetai dovanoja jums aksominį šarmą, o prisirpusių gervuogių kekės suteikia aromatui rafinuotumo ir žavesio.

„Thé Vert & Bigarade“ – aromatas, dovanojantis gaivą, kuriame dominuoja žaliosios arbatos ir karčiavaisio citrinmedžio akordai. Tai malonus gaivos pliūpsnis, numalšinantis troškulį ir suteikiantis vasariškos gaivos. Aromatas mintimis nukels jus į Provanso žemę, kur ore sklando žolelių ir gamtos kvapas. Žalia arbata, matė dovanoja išraiškingą vėjo pasivaikščiojimą laukuose, o citrusinių vaisių melodija maloniai jus atgaivins ir maloniai nuteiks.

„Jasmin & Bergamote“ – tai jausmingas ir subtilus aromatas. Tai kvapų duetas, kuriame susijungia jazminų absoliutas iš Graso ir bergamotės eterinis aliejus iš Italijos. Pajuskite subtilų ir jausmingą aromato prisilietimą. Rafinuotas jazmino dvelksmas persipina su citrusinių vaisių lengvumu. Tai maloni aromatų sintezė. Mandarinai, bergamotės ir citrusinių vaisių lapeliai suteiks jums energijos, o smulkūs jazminų žiedeliai – elegancijos.

Tualetinis vanduo „Jasmin & Bergamote“ 189 Lt (75 ml), 29 Lt ( 7.5 ml); Dušo želė „Jasmin & Bergamote“ 42 Lt ( 175ml); Kūno pienelis „Jasmin & Bergamote“ 64 Lt ( 175ml); Kūno pienelis „Jasmin & Bergamote“ 23 Lt (50ml), Kvapnusis muilas „Jasmin & Bergamote
Tualetinis vanduo „Jasmin & Bergamote“ 189 Lt (75 ml), 29 Lt ( 7.5 ml); Dušo želė „Jasmin & Bergamote“ 42 Lt ( 175ml); Kūno pienelis „Jasmin & Bergamote“ 64 Lt ( 175ml); Kūno pienelis „Jasmin & Bergamote“ 23 Lt (50ml), Kvapnusis muilas „Jasmin & Bergamote“ 26 Lt ( 125ml)
Gamintojo nuotr.

Užsakymo nr.: PT_61112423

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis