Mitai apie odos drėkinimą: ar tikrai žinote viską?

Nuolat su draugėmis dalijatės patarimais apie veido odos drėkinimą ir reguliariai lankotės pas kosmetologę, tačiau oda tebėra sausa, paraudus ir šerpetoja? O gal jaučiatės pasiklydusi grožio priemonių džiunglėse, o ant gausybės buteliukų surašytos veikliosios medžiagos dažnai skamba nesuprantamai ir žada stebuklus? Taip, visos sutiksime, kad pasirinkti tinkamiausią priemonę nesibaigiančiame sąraše – vis sudėtingiau.

Kosmetologai tik patvirtintų, jog svarbiausias gražios odos receptas yra drėkinimas, drėkinimas ir dar kartą drėkinimas. Pateikiame jums penkis mitus apie odos drėkinimą bei priežiūrą.

Mitas: šveitimas provokuoja odos sausumą ir šerpetojimą
Šveitimo procedūra būtina kitam svarbiam drėkinimo etapui. Jeigu nepašalinsite negyvų ląstelių, oda, pasidengusi šiuo nematomu kiautu, negalės efektyviai įsisavinti grožio priemonių. Tad rūpindamosis savo oda nepamirškite ir šveitimo procedūros.

Mitas: pasirūpinti oda kelionių metu – neįmanoma misija
Atostogų metu nepamirškite, jog vanduo – geriausias jūsų draugas. Kaitriausių dienų metu visuomet rankinėje turėkite vandens buteliuką, taip pat naudokite aerozolinius purškiklius.

Pire mėgstamų suknelių į kelionių krepšį įsimeskite drėkinančių ir odą maitinančių „Biocell“ kaukių ir jūsų oda atostogų metu – pasirūpinta. Drėkinkite odą po saulės vonių vasarą, tiesiog grįžusios iš paplūdimio įsirenkite nuosavą SPA namuose ir pasilepinkite.

Procedūra paprasta – ant švarios nupraustos odos užsidėkite kaukę, palaikykite ją, nuo kaukės likusį skysčio perteklių paskirstykie ant veido ar kaklo zonos. Jūs jau pasiruošusi suspindėti vakarėlyje! Galėsite džiaugtis elastingesne, skaistesne oda. Vasaros atostogų metu rinkitės regeneruojančią „Biocell“ veido kaukę, kurios sudėtyje esantis saldymedžio ekstraktas ir sojų aliejus apsaugos odą nuo žalingų UV spindulių.

Regeneruojanti veido kaukė
Regeneruojanti veido kaukė "Biocell"
Gamintojo nuotr.

Mitas: hialurono rūgštis veiksminga tik injekcijomis
Paniškai bijote adatų ir vis dar galvojate, kad hialurono rūgštis veiksminga tik įleidžiant į odą? Tai toli gražu ne vienintelis ir net nebūtinai veiksmingiausias jos panaudojimo būdas! Išbandykite drėkinamąsias „Biocell“ kaukes ar kapsules su hialuronu. Nuėmus kaukę, iškart pajusite malonų poveikį, nes hialurono rūgštis įsigeria tiesiai į odą. „Biocell“ geriamosios kapsulės su hialurono rūgštimi veikia ne tik veido, bet ir visą odą kompleksiškai iš vidaus.

Kapsulės su hialuronu
Kapsulės su hialuronu "Biocell"
Gamintojo nuotr.

Mitas: hialurono rūgštis – cheminiu būdu išgaunama medžiaga
Daug kam sudėtingas hialurono rūgšties pavadinimas asocijuojasi su dirbtinomis cheminėmis medžiagomis, tačiau ši rūgštis yra natūrali mūsų organizme esanti medžiaga, o ne svetimkūnis. Kiekvienas suaugęs žmogus savo organizme turi apie 15 gramų hialurono.

Hialurono molekulė gali pritraukti 1000 kartų daugiau vandens nei sveria pati, tad ši natūrali medžiaga – nepamainoma odos drėkinimo pagalbininkė.

Mitas: hialurono rūgšties poveikio teks laukti amžinybę
Jeigu pasirinksite „Biocell“ drėkinamąsias kaukes su hialurono rūgštimi, jums tereikės skirti 20 min., kad pajustumėte efektą. Po kelių kartų naudojimo pagerės odos būklė, susitrauks poros, oda taps elastingesnė.

Mitas: drėkinamuosius kremus naudoti patogiau nei vienkartines kaukes
Nors kremo indelis atrodo ilgalaikė investicija į jūsų grožį, kaukės čia turi keletą pranašumų. Sandarioje pakuotėje saugomos kaukės nereaguoja į aplinkos veiksnius, jose nesidaugina bakterijos. Be to, didesnio ploto prie veido odos prigludusi kaukė sušildo odos paviršių, taip pagerindama kraujotaką ir hialurono įsisavinimą. Sušilus odos paviršiui taip pat lengviau atsiveria ir išsivalo poros.

Drėkinanti veido kaukė su hialurono rūgštimi
Drėkinanti veido kaukė su hialurono rūgštimi "Biocell"
Gamintojo nuotr.

Mitas: hialurono rūgštis yra grožio priemonėse, tačiau neturi nieko bendro su senėjimo procesu
Pastebėta, kad nuo 25-erių metų amžiaus žmogaus organizme hialurono rūgšties ima sparčiai mažėti. Tyrimai rodo, jog penkiasdešimtmečio organizme hialurono yra dvigubai mažiau nei paauglio, tad natūralius šios medžiagos mažėjimas skatina odos suglebimą, prarandamas skaistumas.

Dalyvaukite „Biocell“ konkurse! 10 laimingųjų bus apdovanoti drėkinančių veido kaukių rinkiniu, o 5 nugalėtojai dovanų gaus kapsulių ir kaukių rinkinį.

Odos drėkinimui skirtų BIOCELL produktų ieškokite vaistinėse. Daugiau informacijos: www.biocell.lt

Užsakymo nr.: PT_61339137

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis