Įvaizdžio keitimo projektas baigtas - išrinkite geriausią pasikeitimą!

Baigėsi pasikeitimų projektas „Patikėk savo įvaizdį stilistų komandai“. Pristatome visus 6 projekto dalyvius, o jūs išrinkite jūsų akimis labiausiai vykusį pokytį.

m.Moteris.lt JAU IR TAVO TELEFONE! Skaityk patogiau!

Taip pat skaitykite:
- Astrologinė prognozė: kokius emocinius sukrėtimus pajus visi Zodiako ženklai?
- A. M. Pavilionienė: esu pakanti seksualinėms mažumoms, nes negaliu susitaikyti su žmonių bukumu ir idiotizmu
- Onkologė: kiaušinio dydžio auglys krūtinėje - skaudu

Konkurso dalyvių įvaizdžio keitimas - „Bogomolov’ Image School“ diplomantų praktinis darbas. Jiems suteikta galimybė praktiškai pademonstruoti įgytas žinias, o konkursą laimėjusiems dalyviams - pasikeisti. Šeši laimingieji buvo atrinkti iš daugiau nei 400 anketų. Įvaizdis nėra keičiamas kardinaliai - ne toks projekto tikslas. Jaunieji specialistai siekė, kad į projektą atėjęs žmogus taptų toks, koks yra viduje, kad pokyčiai atspindėtų jo polinkius, pomėgius, gyvenimo būdą bei temperamentą. Specialistų pastebėjimu, buvo gera dirbti su geranoriškai nusiteikusiais žmonėmis ir matyti, kaip jie gražėja, kaip diena iš dienos keičiasi, atsiskleidžia ir vis labiau šypsosi.

moteris.lt montažas
Beje, šiuo projektu buvo siekiama visuomenei priminti, kad egzistuoja tokia specialybė kaip įvaizdžio kūrėjas ir kad ji reikalinga ne tik žvaigždėms, politikams ar šou verslo atstovams. Tai pati paprasčiausia specialybė, kuri šiandien reikalinga kiekvienam - tiek namų šeimininkei, tiek biuro darbuotojui. Kaip kirpėjas ar kosmetologas. Projektu siekiama paneigti mitą, jog įvaizdžio kūrėjas paprastiems mirtingiesiems neprieinamas. Projektas parodė, kad nebūtina įvaizdį keisti kardinaliai tam, kad pokyčiai būtų stulbinantys ir atskleistų vidinį „aš“.

Žvilgterkite į nuotraukas, kuriose užfiksuotas žmogus prieš pakeitimą ir po, ir balsuokite už labiausiai jums patikusį pasikeitimą:

1. Kristina (25 m.)
25 metų Kristina dirba ramų archyvarės darbą, tačiau jos laisvalaikis aktyvus. Moteris daug keliauja, leidžia laiką su draugais, lankosi teatruose, klubuose, šoka Lotynų Amerikos šokius, mėgsta naujoves ir nuotykius, dalyvauti įvairiuose projektuose. Kristina: „Draugės manęs nepažino! Dabar žiūrėdama į veidrodį jaučiuosi labai ypatinga“.

Organizatorių archyvas

2. Onutė (37 m.)
Itin jaunatviškai atrodanti Onutė - finansų vadybininkė, su vyru auginanti 14-metę dukrą, kuri ir padrąsino keisti įvaizdį. Žaisminga moteris turi tatuiruotę ant kojos. Jos linksmas išdykėliškas charakteris pastūmėjo įvaizdžio specialistus link Paris Hilton - chuliganiško aukštuomenės koketės - įvaizdžio. Paris - ryški asmenybė, tiek spalvomis, tiek įvaizdžio sprendimais. Onutė neslėpė, kad ir jai patinka ryškios spalvos, jaunatviškumas ir drąsūs pasikeitimai. Tačiau, dukters pastebėjimu, mamos įvaizdis neatitinka šiuolaikiško jaunatviško madingo stiliaus, todėl ji atrodo vyresnė.
Po pakeitimo Onutė sakė: „Niekada nebūtų užtekę drąsos tokiam kardinaliam pasikeitimui – buvau pripratusi prie savęs tokios, kokia buvau, bet kai jau sutikau, nebuvo kur trauktis! Ir likau be galo maloniai nustebinta! Negaliu ramiai praeiti pro vitrinas ir veidrodžius - atrodau sau tokia graži!“

Organizatorių archyvas

3. Jolanta (44 m.)
Didžiąją laiko dalį kasininke-pardavėja dirbanti Jolanta praleidžia darbe, o laisvą laiką mėgsta leisti su šeima ir draugais. Moteriai patinka puoštis, ji mėgsta klasikinį elegantišką stilių, kuris pabrėžia moteriškumą ir seksualumą. Jolanta prioritetą teikia suknelėms, o savo gyvenimo neįsivaizduoja be aukštakulnių. Ištikima juodos spalvos drabužiams. Įvaizdį pakeitusi Jolanta prisipažįsta nesitikėjusi tokios aplinkinių reakcijos, todėl jaučiasi itin pakylėta ir tikisi laikui bėgant išlaikyti naująjį įvaizdį.

Organizatorių archyvas

4. Inga (32 m.)
32 m. pardavimų vadybininkė Inga laisvalaikiu sportuoja, mėgsta leisti laiką gamtoje. Jos aprangos stilius - laisvalaikio, sportinis, klasikinis (kelnės, švarkai), garderobe vyrauja juoda, raudona, pilka spalvos. Inga mėgaujasi pokyčiais ir aplinkinių dėmesiu: „Manęs neatpažįsta“.

Organizatorių archyvas

5. Svetlana (44 m.)
Bibliotekininkė Svetlana ištekėjusi jau 23 metai, su vyru augina du sūnus - 23 ir 17 metų. Moters požiūris į aprangą racionalus. Pirkdama naujus drabužius Svetlana nėra ryžtinga, tad prašo draugės konsultacijos ir pagalbos. Moters garderobe dominuoja patogi laisvalaikio apranga, ypač džinsai, sportinė ir žemakulnė avalynė. Įvaizdį kūrusiems specialistams susidarė vaizdas, kad daug dirbanti moteris yra pavargusi nuo kasdienių rūpesčių ir šeimyninės rutinos, tačiau viduje slepiasi jautrios sielos romantikė ir koketė. Tad stilistai nusprendė Svetlanos įvaizdžiui įkvėpti gaivos, energijos, padaryti jį labiau dinamišką, pabrėžti moteriškumą ir žaismingumą. Pakeitusi įvaizdį Svetlana džiaugiasi: „Vyrui, vaikams, mamai, draugams ir bendradarbiams šis įvaizdžio pakeitimas padarė didelį įspūdį, o man toks jausmas, kad kaip tik taip ir turėjo būti! Jaučiuosi labai natūraliai. Jaučiuosi graži“.

Organizatorių archyvas

6. Vytautas (32 m.)
„Man labai patiko tas metas – tiek laiko matuodamasis rūbus aš ir per metus nepraleidžiu, kiek čia teko. Ir - kas svarbiausia - labai daug daiktų man nė į galvą nebūtų atėję matuotis. Dabar, po pasikeitimų projekto, patinku sau ir jaučiuosi gerai, visa tai įvertina ir aplinkiniai“, - pasakoja 32 metų Vytautas.
Vytautas mėgsta aktyvų gyvenimo būdą, keliones, laisvalaikį leidžia artimųjų bei draugų rate. Jam patinka būti dėmesio centre. Taip pat daug laiko Vytautas skiria savo 8 metų dukrelei, kuri po skyrybų liko gyventi su mama.

Organizatorių nuotr.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis