Ką daryti, kad plaukai nesielektrintų. Eksperto komentaras

Atšalus orams plaukai tampa sausesni, dažnai elektrinasi ir veliasi. Kaip prižiūrėti plaukus šaltuoju sezonu, pasakoja grožio ekspertė.

Konsultuoja kosmetikos ir parfumerijos tinklo „Douglas“ grožio ekspertė Jūratė Kurilienė.

„Viena iš problemų, su kuriomis žiemą susiduria moterys – sausi ir besielektrinantys plaukai. Padidėjusį plaukų elektrostatinį krūvį lemia ne tik šaltis, bet ir karščio poveikis. Žiemą kur kas dažniau džioviname plaukus džiovintuvu, kurio karštis juos išsausina“, – aiškina grožio ekspertė Jūratė Kurilienė, todėl prieš džiovinant plaukus džiovintuvu, reiktų naudoti priemones, kurios apsaugo nuo neigiamo karščio poveikio.

Kad plaukai nesielektrintų, būtina juos drėkinti ir reguliariai palepinti drėkinančiomis bei maitinančiomis kaukėmis. Taip plaukai aprūpinami reikalingomis maisto medžiagomis bei vitaminais ir tampa atsparesni. Specialiai žiemą galima rinktis priemones, kurios ne tik stiprina plaukus, bet ir mažina plaukų elektrinimąsi.

Shutterstock nuotr.

Ekspertė pastebi, kad žiemą moterys vengia naudoti nenuplaunamas plaukų priežiūros priemones – esą sušalusios žemoje temperatūroje, jos pažeidžia plauko struktūrą. „Iš tiesų, baimintis nenuplaunamų priemonių nėra reikalo, jos turi maitinamųjų medžiagų, atstato sausus plaukus ir yra naudojamos ant šlapių plaukų, kuriuos prieš einant į lauką būtina išdžiovinti. Priešingu atveju rizikuojama ne tik grožiu, bet ir sveikata“, – sako grožio ekspertė Jūratė Kurilienė.

„Jei plaukai linkę riebaluotis, šią problemą išspręsti padės tinkamai derinamos plaukų priežiūros priemonės. Šampūną reikia rinktis atsižvelgus į galvos odos tipą, o kondicionierių ar balzamą – į esamą plaukų būklę. Taigi, galima sumaniai derinti riebiems plaukams skirtą šampūną ir žvilgesnio suteikiantį balzamą ar kondicionierių“ – pataria grožio ekspertė.

J. Kurilienė sako, kad artėjant žiemai, odos ir plaukų priežiūra tampa ypač aktuali. Įpusėjus rudeniui vis daugiau moterų domisi nemokamais odos ir plaukų būklės tyrimais bei vis dažniau klausia grožio specialistų patarimų. Anot grožio ekspertės, šie tyrimai išties naudingi, o juos galima atlikti kosmetikos parduotuvėje – vos per keliolika minučių galima sužinoti, kaip tinkamai puoselėti grožį tiek šiltuoju, tiek šaltuoju metų laiku. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis