Patarimai, kaip išrinkti ypatingą Kalėdų dovaną

Kai lentynos prisipildo daugybe mielų dovanų dėžučių, sunku nepasiklysti ir išrinkti būtent tą dovaną, kurios ieškai. Galva apsisuka nuo pasiūlos ir nejučia pasimetame. Pasakojame, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkant dovanas.

Kad dovanų paieškos vyktų sklandžiai, patarimais dalijasi „L‘Occitane“.

1. Pirmiausiai sudarykite šventinių dovanų sąrašą. Pažymėkite visus žmones, kuriems reikės net ir smulkiausių dovanėlių: artimieji, kolegos, kaimynai, draugai... Juk Kalėdos – tai metas, kai norime kiekvienam padėkoti, parodyti dėmesį.

2. Nuspręskite, koks bus šių metų dovanų biudžetas. Žinoma, renkantis viskas gali keistis, tačiau, jei žinosite suplanuotą sumą, išsirinkti bus lengviau.

3. Ties kiekvienu žmogumi pasižymėkite po kelias dovanų idėjas, kurios tiktų. Kad pasirinkti būtų paprasčiau, apgalvokite, ką tas žmogus mėgsta, ką veikia laisvalaikiu, kokie jo pomėgiai. Kokia tai asmenybė? Stilinga ar praktiška, rafinuota ar romantiška?

4. Kartais šaunią dovaną galima padovanoti padarius rinkinį visai šeimai. „L‘Occitane“ salonuose rasite daugybę produktų, kurie tinka ir vyrams, ir moterims. Tad į puošnią dovanų dėželę sudėjus kvapnų migdolų kūno aliejų, žvakę, ir vonios putas gausite romantišką bei mielą dovaną.

5. Taip pat nepamirškite paruošti keleto smulkių dovanėlių netikėtai sutiktiems pažįstamiems ar užsukusiems svečiams. Tam puikiai tiks dailūs muilai, mažyčiai kvepalų buteliukai ar kvapni dušo želė.

Gamintojo nuotr.

6. Jeigu žmogus mažai pažįstamas, o jums vis tiek reikia išrinkti dovaną, rinkitės neutralius daiktus. Tam puikiai tiktų vonios arba skystas muilas, rankų kremų rinkinys ar namų kvepalai.

Gamintojo nuotr.

7. Ir pabaigai išduosime paslaptį – visi žmonės mėgsta staigmenas, tad jeigu pagavo įkvėpimas, ar pamatėte šaunią idėją, improvizuokite ir padovanokite ką nors netikėto! Galbūt tai bus nauji kvepalai, spindesį suteikiantis kūno kremas ar skutimosi šepetėlis vyrui.

Na o jei dovanos išrinkimo klausimas vis dar neišspręstas, pasinaudokite šauniu testu internete, kuris padės išrinkti ir pasiūlys geriausią dovanos variantą.

Gamintojo nuotr., „L‘Occitane“ produktai

Užsakymo nr.: PT_63526264

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis