Šventėms - retro damos įvaizdis

Artėjant didžiosioms metų šventėms visos norime atrodyti kuo įspūdingiau ir atkreipti visų dėmesį į save. Taigi, šia proga pristatome porą proginių makiažų - kad kiekviena gali pasigrąžinti.

Šventiniu laikotarpiu ypač madinga makiažo metu naudoti blizgučius ir perlamutrines detales. Tad kuriant proginį retro įvaizdį juodą makiažą pagražinti įvairiaspalviais blizgučiais (mėlynais, violetiniais, žaliais...) - jie padės sukurti tikrai įspūdingą ir novatorišką įvaizdį.

Priderinus ryškius lūpų dažus atrodysite puošniai ir elegantiškai. Tam, kad vakaro metu netektų nuolat dažyti lūpų, patariama naudoti vandeniui atsparius lūpų dažus bei lūpų kontūravimo pieštuką.

Olesia Žuravliova - Makeup and image school nuotr.
Padūmavusių akių efektas matyt jau seniai vyrauja kaip pagrindinė makiažo tendencija, tačiau - naujiena - grįžta sidabriniai atspalviai. Dedant šešėlius naudojamos ir tamsiai mėlyni bei violetiniai atspalviai - viskas priklauso nuo Jūsų akių spalvos. Rudaakėms siūloma pasirinkti violetinius, alyvinius atspalvius. Mėlynakėms tiks sidarbiniai ar mėlyni atspalviai. Na o žalioms akim vertėtų pasirinkti burgundo atspalvį.

Taigi dūminiam makiažui galite rinkis įvairiausias spalvas, derindama jas prie bendro įvaizdžio. Tam, kad suteiktumėte sukurtam makiažui puošnumo, galite panaudoti blizgias detales (pavyzdžiui sidabriniai žėručiai ant judriojo voko, ar skruostikaulio).

Jeigu šventėje planuojate būti suknele su atvirais pečiais ir dekolteė šias vietas galite papuošti ne tik aksesuarais – panaudokite tuos pačius žėručius: išryškinkite raktikaulius ar pečių sritį.

www.makiazomokykla.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis