Kaip sustabdyti plaukų slinkimą?

Jūsų plaukai prarado gyvybingumą? Pastebėjote, jog iššukuojate jų vis daugiau? Nors ilgai buvo manyta, kad plaukų slinkimas - vyriška problema, deja, nuo jos vis labiau kenčia ir gražiosios moteriškos galvelės.

Tai nutinka dėl streso, galvos odos ligų, endokrininės sistemos sutrikimų, nepalankios aplinkos, kraujotakos sutrikimų, netinkamo plaukų dažymo bei cheminio šukavimo, nėštumo ir t.t.

Su plaukų slinkimu susiduria kiekvienas žmogus, ir tai natūralu, nes tokiu būdu negyvas ląsteles keičia naujos. Normalu, jei per dieną iškrinta 60-100 plaukų, tada priežasčių nerimauti nėra. Tačiau kai prarastų plaukų skaičius viršija normą, būtina imtis priemonių ir šalinti priežastis. O jos gali būti pačios įvairiausios.

Įvardinkime labiausiai paplitusias plaukų slinkimo priežastis.

* Nuolatinis stresas skatina lėtinį plaukų slinkimą.
* Taip pat svarbu tinkamas modeliavimo produktų kiekis ir kokybė. Taip pat nepamirškite, kad plaukų svogūnėlius veikia ir plaukų spalvą ar tekstūrą keičiantys chemikalai.
* Prasta mityba ir nesubalansuotos dietos taip pat gali sukelti nemalonių pasekmių, nes šiuo atveju plauko svogūnėlis kenčia nuo geležies trūkumo. Šią problemą lengva pašalinti, pakanka subalansuoti mitybą ir pavartoti vitaminų.
* Kaip jau sakyta anksčiau, plaukai gali iškristi ir sergant ar persirgus įvairiomis ligomis. Šiuo atveju reikia apsilankyti pas specialistus – medikus ir kosmetologus, kurie po apžiūros paskirtų efektyvių preparatų ir kosmetikos, leidžiančių pasiekti laukiamų rezultatų.

Būtina atminti, kad simptomai tik rodo ligą, ir klaidinga manyti, kad jų pašalinimas padės atsikratyti problemos. Pagrindinė grėsmė yra liga. Kadangi plaukai pradeda kristi tik praėjus keletui mėnesių po susirginimo, sunku nustatyti, kokia organizmo būklė tai lėmė. Todėl, prieš pradedant kovoti su plaukų slinkimu, reikia atstatyti imunitetą.

Štai būdai, kaip atstatyti plaukų augimą:

1. Gerinti kraujotaką galvos masažais (šukuokite plaukus prieš miegą - taip paskatinsite kraujo pritekėjimą. Ne pro šalį būtų ir švelnus masažas plaunant plaukus. Įtrinkite į galvos odą ricinos ir varnalėšų aliejaus - tai stabdo plaukų slinkimą.

2. Veiksmingos specialios kaukės arba ampulės, stimuliuojančios plaukų svogūnėlių veiklą (pakanka vieno karto per savaitę). Dėl šampūno – rinkitės priemones, skirtas kovai su plaukų slinkimu. Šiuolaikinės kosmetologijos gamintojai siūlo specialiai sukurtus kompleksus, kuriuos sudaro aktyviomis medžiagomis praturtinti šampūnai, kondicionieriai, kaukės.

3. Stenkitės nešukuoti šlapių plaukų.

4. Ir nepamirškite teisingai maitintis. Jei plaukai slenka dėl hormonų svyravimų, tiesiog palaukite, kol jų lygis grįš į normalų, ir laikykitės visų auksčiau išvardintų rekomendacijų.

Taigi, su plaukų slinkimu gali ir turi būti kovojama.

Reklamos užsakovų nuotr.
Kuo šioje kovoje gali būti naudinga kosmetika ir būtent „Ducray“ priemonės?

„Ducray“ dermatologijos laboratorijoje atlikti tyrimai siekiant nustatyti, kaip veiksmingai kovoti su plaukų slinkimu, kaip prailginti plaukų augimo fazę, stimuliuoti plaukų augimą.  Tyrimai ir aktyvių molekulių atrinkimas iš augalinių ekstraktų yra sritys, kuriose „Pierre Fabre“ laboratorijos mokslininkai pranoksta kitus, kuriančius panašius produktus - vaistus ir kosmetiką su veikliosiomis medžiagomis iš fitokanalo. Remiantis tyrimų rezultatais sukurtos plaukų slinkimą mažinančios priemonės.

Laboratorijoje nustatyta, kad plaukų riebalų išsiskyrimo maksimumas yra 8 val. ryte, todėl būtent tuo metu rekomenduojama naudoti į plauką įsiskverbiančius produktus. O kadangi odos pralaidumas didžiausias naktį, patariama nakčiai naudoti aktyvius produktus nuo plaukų slinkimo, veikančius odos kraujagyslių sistemą ir medžiagų apykaitą.

Remiantis šiais principais, „Ducray“ dermatologijos laboratorijose buvo sukurta:

* Dieninis ir naktinis losjonas „Chronostim“, kuris savo veikliosiomis medžiagomis puoselėja odą dieną ir naktį (24 val.). Rekomenduojama lėtiniam, progresuojančiam plaukų slinkimui mažinti. Losjonas maitina plaukų svogūnėlius, suteikia gyvybingumo, energijos.
Rezultatai. Sulėtina plaukų slinkimą. Skatina augimą. Didina plaukų apimtį.
Rekomenduojama naudoti kartu su „Anaphase“ šampūnu. 
Tinka vyrams ir moterims.

* Koncentruotas losjonas nuo plaukų slinkimo „Anastim“ skirtas slenkančių ir negyvybingų plaukų priežiūrai.
Rezultatai. Tankesni plaukai. Greitesnis augimas.
Optimaliems rezultatams pasiekti rekomenduojama kartu naudoti „Anaphase“ šampūną.

* Stimuliuojamasis kremas šampūnas „Anaphase“.
Rezultatai. Paruošia galvos odą produktams nuo plaukų slinkimo. Sustiprina plaukus.

Visi „Ducray“ plaukų priežiūros produktai atitinka griežčiausius kokybės standartus, ir dermatologų reikalavimus, ir patenkina vartotojų, kurie ieško efektyvaus savo plaukų problemos sprendimo, poreikius. Visi ˜„Ducray“ produktai yra labai veiksmingi ir puikiai toleruojami - tai patvirtino atlikti biometrologiniai ir farmakologiniai tyrimai, taip pat ir dermatologų kontroliuojami klinikiniai bandymai.

Produktų ieškokite „Eurovaistinėse“. Vasario mėnesį visoms „Ducray Hair Loss“ linijos priemonėms – 20 % nuolaida!

Reklamos užsakovų nuotr.

Užsakymo nr.: PT_63886792

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis