40+ - trys charizmatiškų moterų virsmai

„Pakeisti dailutės, jaunos merginos įvaizdį – nėra sudėtinga: tobulos išvaizdos modeliai suteikia plačią eksperimentų laisvę. O man norėjosi pažaisti su brandesnių moterų įvaizdžiais, ištraukti jas iš kasdienybės ir parodyti, kokios spalvingos jos gali būti“ – pasakoja kirpėja stilistė Rita Milašauskienė.

Trys modeliai – trys skirtingi tipažai. Visos trys – charizmatiškos ir veiklios. Raudonplaukė Inga – odontologė, juodaplaukė Virginija dirba bibliotekoje, o šviesiaplaukė Renata – medicinos srityje.

Asmeninio albumo nuotr.
„Parinkdama plaukų spalvas drastiškų pokyčių nesiekiau: pagyvinau varinį Ingos atspalvį, suteikiau spindesio Virginijos tamsumui ir drąsesnio baltumo blondinei Renatai. Spalvos išliko artimos natūralioms, tikros ir gyvos,“ – aiškina kirpėja stilistė Rita.
Asm. archyvo nuotr.

2 įvaizdžiai - dalykinis ir vakaro

VIRGINIJA

Brunetei Virginijai griežtumo ir santūrumo suteikia aukštyn sušukuoti plaukai. O štai vakarinis įvaizdis ne tik suspindi ryškesnėmis rūbų spalvomis, bet ir nevaržomomis garbanomis, kurios dar labiau sustiprina neformalią nuotaiką.

RENATA

Sušukavus plaukus į viršų šviesiaplaukė Renata išlieka lengva ir energinga. Romantiškuoju variantu Renatos plaukai kiek pašiaušti ir išsklaidyti valiūkiškomis sruogomis, moderniu akcentu tampa labai trumpai kirpti šonai.

INGA

Drąsi Ingos plaukų spalva dera su jos natūraliu tipažu, o santūriai atgal sušukuoti plaukai tampa efektingu akcentu. Truputis plaukų lako ir lengvai paformuotos sruogos šukuosena paverčia puikiai tinkančią neformaliam vakarui.

Pagal madingas tendencijas sukurti drąsūs įvaizdžiai, atiduodant duoklę klasikai išlieka elegantiški ir dalykiški. „Džiaugiausi matydama, kaip moterys su didžiuliu entuziazmu pasineria į šį žaidimą ir mūsų komandai padėjus surado naujus, neatskleistus savo įvaizdžius“ – sako grožio specialistė Rita Milašauskienė.

Asmeninio albumo nuotr.

Įvaizdžio keitimo komanda:

Šukuosenos ir stilistika - Rita Milašauskienė
Makiažai - Ala Volkova
Rūbai ir aksesuarai - „Pretty One“
Bateliai - „Step Top“
Plaukų priežiūros priemonės - „Nook“
Fotografija – „Miestofotostudija.LT“

****

Atsakykite į klausimus, ir vienam jūsų (išrinktam burtų keliu) padovanosime pusmečio žurnalo „Moteris“ prenumeratą!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis