Kokia svarbiausia veido odos priežiūros paslaptis? Komentuoja dermatologė

Dažnai Lietuvos moterys skiria daug daugiau dėmesio odos maskavimui, o ne jos valymui. Nesusimąstome, kad tinkamai pasirūpinus veido oda, ji būtų natūraliai graži ir jos net nereikėtų maskuoti, pastebi grožio specialistai.

Sužinokite, kokios didžiausios odos priežiūros klaidos ir kokias naujas veido valymo priemones rekomenduoja dermatologė.

Ko gi reikia, kad veido oda spinduliuotų sveikata ir grožiu bei kuo ilgiau išliktų jauna?

Svarbiausia – tinkamas veido valymas pagal odos tipą. Tai ypatingai aktualu vasarą, kuomet oda greičiau užsiteršia dėl didesnio prakaitavimo ir aplinkos poveikio. Jei oda nuvaloma nepakankamai ir nepašalinti visi makiažo likučiai, odos riebalų perteklius gali oksiduotis ir suerzinti odą.

Odą pakanka valyti tik vandeniu?

Kosmetologai rekomenduoja neplauti veido odos tik vandeniu, ypač, jei jūsų oda sausa – ji dar labiau išsausės, ims šerpetoti, o tai – puiki terpė uždegimams.

„Vanduo ne tik nenuvalo makiažo nuo odos paviršiaus, bet ir neskaido perteklinių odos riebalų bei nešvarumų. Plaudami odą tik vandeniu, nesuteikiame jai pilnavertiškos švaros, todėl ilgainiui oda gali tapti dirgli, išsausėjusi, greičiau užsikemšančiomis poromis, linkusi spuoguotis, greičiau pasiduoda senėjimo procesui,“ - įspėja gydytoja dermatologė dr. Rūta Gancevičienė.

Pasak jos, valant odą tik vandeniu, kuris dažnai nėra kokybiškas, net geriausios odos priežiūros priemonės gali pradėti dirginti, sunkiau įsigeria į gilesnius odos sluoksnius, nes susiduria su pažeistu odos barjeru, nešvarumais ir pertekliniu odos riebalų sluoksniu.

Naujos kartos veido valymo priemonė

Vienas naujausių mokslo atradimų, pakeisiantis veido valymą visiems laikams – micelinis vanduo. Tai vandens ir aktyviųjų mikrodalelių mišinys, pasižymintis trejopu poveikiu:

- Pašalina makiažo likučius.
- Atkemša poras ir šalina nešvarumus.
- Drėkina ir švelnina odą.

Micelės - tai mikrodalelės, kurios, kontaktuodamos su odos paviršiumi, itin švelniai, nežalodamas odos papviršiaus, sugeria nešvarumus. Toks lengvas valiklis ne tik nuvalo (pvz. makiažą), bet ir sudrėkina, gaivina, nuramina odos paviršių, ji tampa švelni, nepriekaištingai švari ir atrodo sveika. Jo nereikia nei plauti, nei trinti. Tinka veidui, akims ir lūpoms.

Sparčiai populiarėjanti priemonė – micelinis vanduo „Skin Perfection“ iš „L’Oréal Paris“. Jis tinka visiems odos tipams, ypač jautriai odai - nedirgina akių, netempia odos, nesukelia alergijos. Jame nėra alkoholio, kvapiųjų medžiagų ar parabenų.

Gydytoja dermatologė dr. Rūta Gancevičienė atsako į klausimus apie micelinį vandenį iš „L’Oréal Paris“.

 Kuo micelinis vanduo skiriasi nuo toniko?

Valomieji pieneliai ir kremai, kelių paskirčių valikliai nuo odos nuvalo makiažą, nešvarumus ir odos riebalų perteklių. Paprastai, panaudojus šias priemones, dar reikia toniku nuo odos nuvalyti valiklių ir makiažo likutį. „L’Oréal“ micelinio vandens pranašumas toks, kad pakanka tik šios vienos priemonės. Įprastos priemonės ištirpdo makiažą, nešvarumus bei odos riebalų perteklių ir paskirsto jį odos paviršiuje, o micelinis vanduo juos sutraukia kaip magnetas, todėl greitai ir visiškai nuvalo veidą. Be to, gaminys veikia kaip raminamasis ir drėkinamasis tonikas.

Kaip naudoti micelinį vandenį?

Veidas miceliniu vandeniu valomas kasdien – ryte ir vakare prieš tepant dieninį ar naktinį kremą. Gerai sudrėkinkite vatos diskelį miceliniu vandeniu ir švelniais sukamaisiais judesiais per daug neįtempdami odos valykite veidą ir kaklą.

Akių makiažą nuvalykite taip: sudrėkinkite naujus vatos diskelius ir 3–5 sekundėms juos uždėkite ant blakstienų. Paskui tušą nuvalykite švelniais judesiais nuo vidinio link išorinio kampučio. Naudokite naujus vatos diskelius, kol visiškai nuvalysite tušą ir vata liks švari. Nuvalytos odos nebereikia plauti.

Atsiliepimai apie micelinį vandenį iš „L’Oréal Paris“, www.lorealparis.lt

„Tai yra didis atradimas. Mano oda yra itin problematiška. Iš tikrųjų, negaliu naudoti jokių tonikų, valiklių, tačiau „L’Oréal Skin perfection“ micelinis vanduo puikiai tiko. Labai rekomenduoju,“ – Monika, 25 m.

„Labai puikus produktas, kurį galima naudoti labai įvairiai: kaip toniką, kaip makiažo valiklį. Geriausia yra tai, kad sudėtis nealergizuojanti,“ – Živilė, 21m.

Išbandykite ir jūs: spauskite ir laimėkite micelinį vandenį „Skin Perfection“ iš „L’Oréal Paris“.

Užsakymo nr.: PT_65147293

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis