Madingiausi 2014 metų vasaros kirpimai (FOTO)

Žvaigždžių pavyzdžiai ir stilistų patarimai.

Populiariausi šių dienų straipsniai:
- Karalienė Marija Antuanetė – despotės motinos ir paskalų auka (FOTO)
- Figūrą koreguojančios suknelės iki 100 Lt (FOTO)
- Horoskopas 07.31-08.07: ir naujų pažinčių, ir konfliktų tikimybė
- Kaip atsikratyti pelėsio ir purvo tarpuose tarp plytelių?
- Aštriai marinuoti agurkėliai

Coco Rocha, Jennifer Aniston ir Charlize Theron tiksliai žino, kas madinga šių metų vasarą. Remdamasis žvaigždžių pavyzdžiais, tikslių kirpimų ekspertas ir „MyHairDressers“ įkūrėjas Stacey Broughtonas papasakojo, kokios šukuosenos neliks nepastebėtos ir kokios suteiks jums seksualumo.

Trumpiems plaukams

Vasarą kirpimai, kaip ir sijonai, yra trumpesni – tai taisyklė, galiojanti visais laikais. Jeigu turite vidutinio ilgio plaukus, pats metas išbandyti asimetrišką kirpimą su prailgintais kirpčiukais, kokią nešioja Coco Rocha.

Vida Press
Auksinė taisyklė: formos asimetrija kompensuoja gamtos duotą asimetriją ir veido trūkumus. Be to, kirpčiukai ant šono kaip ir sklastymas šone visada atrodo moteriškai ir seksualiai.

Vida Press
Siekiant maksimalaus išraiškingumo ir ultramadingo efekto, trumpąją pusę reikia nukirpti itin trumpai, tiesiog prie pat galvos.
Vida Press

Vis dėlto, jeigu kardinalioms permainoms vis dar nesate pasiryžusi, išbandykite švelnesnį variantą – trumpoji pusė siekia ausies vidurį (jei norėsite, galėsite šioje pusėje plaukus užkišti už ausies ar prisegti juos nematomais segtukais).

Vida Press
Kirpčiukų ilgį pasirinkite priklausomai nuo to, ką norite pabrėžti – skruostikaulius, kaip Coco Rocha, ar smakro liniją (ilgi kirpčiukai paslėps pernelyg masyvų žandikaulį).

Vida Press
Kitas populiarus trumpo kirpimo variantas – kūrybiškai netvarkingas „pixie“, kuris puošia Jennifer Lawrence ir Michelle Williams galvas.

Vida Press
Visas dėmesys – įstrižiems ilgiems kirpčiams, tačiau šiuo atveju jie ne tokie masyvūs. Toks madingas kirpimas puikiai tinka ploniems plaukams, atrodysite tikra nugalėtoja.

Vidutinio ilgio plaukams

Lengvas šukuosenos atsainumas svarbus ne tik trumpiems, bet ir vidutinio ilgio plaukams.

Vida Press
Pažvelkite į aktorių Charlize Theron ir Cameron Diaz šukuosenas – netgi klasikinės formos kirpimas žiūrisi naujai vien valiūkiško vasariško sušukavimo dėka.

Vida Press
Pasitelkus į pagalbą sausą šampūną pasiekti tokį efektą nebus sunku. Svarbiausia paberti jį toliau nuo plaukų, kad priemonė nusėtų juos tarsi pudros milteliai.

Vida Press
Leiskite sausam šampūnui keletą sekundžių įsigerti, o paskui drąsiai purenkite plaukus.

Ilgiems plaukams

Pagrindinė šios vasaros ilgų plaukų tendencija – sluoksniuoti kirpimai, kurie plaukams suteikia ne tik lengvumo, bet ir dinamikos. Tokios šukuosenos grožis atsiskleidžia pučiant vėjui, kai plaukai plaikstosi lengvai ir gražiai.

Vida Press
Įkvėpimo jums suteiks Jennifer Aniston ar Cate Blanchett! Toks kirpimas gražiausiai žiūrėsis su įstrižais ilgais kirpčiukais arba įstrižu sklastymu. Juk tiesūs sklastymai vasarą atrodo pernelyg konservatyviai! 
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis