Ką turėtumėte žinoti apie priauginamas blakstienas

Priauginamos blakstienos – išeitis siekiantiems išvengti varginančio kasdienio akių makiažo, pamiršti „nubėgusio“ tušo problemas ir visuomet kerėti nepriekaištingu žvilgsniu.

Populiariausi tekstai:
- Savaitės ikona. E. Ghaoui išmokys visas moteris dažytis
- Kokius simptomus sukelia gimdos mioma? Kaip ji gydoma?
- Jolita: be vargo atsikračiau 18 kg ir jau 4 metai svoris nebeatauga
- Rankinių kūrėja: modernus vintažas yra mano kraujyje
- Bulvių ir rūkytos lašišos salotos

Dauguma moterų rinktųsi puošnias ilgas blakstienas, tačiau ką reikia žinoti prieš nusprendžiant jas prisiauginti ir kaip prižiūrėti jas turint? Kosmetologė, blakstienų priauginimo meistrė Gabrielė Šalvytė išskiria didžiausius šios procedūros privalumus ir trūkumus bei pataria, kaip tinkamai rūpintis priaugintomis blakstienomis.

Kosmetologė G. Šalvytė, kalbėdama apie priauginamas blakstienas, pirmiausia pabrėžia akivaizdžius privalumus – ryškias, išraiškingesnes akis, patogumą bei praktiškumą. Tinkamai prižiūrint blakstienas, jų efektas išlieka 2-4 savaites, ir visą šį laiką jums nereikės naudoti blakstienų tušo bei kitų specialių priemonių, pvz., blakstienų rietiklio, nes akys nuolat atrodys lyg ką tik po makiažo. Be to, išvengsite diskomfortą sukeliančio blakstienų tušo nutekėjimo, tad drąsiai galėsite maudytis baseine ar mėgautis pirtimis bei saulės voniomis.

Shutterstock nuotr.

Nusprendus prisiauginti blakstienas būtina teisingai pasirinkti jų tipą, ilgį, storį, riestumą ir tankumą. Anot G. Šalvytės, šiuo svarbiu klausimu būtina tartis su specialistu, nes priklausomai nuo blakstienų parametrų gali kisti ir akių forma, t.y., akys gali vizualiai atrodyti platesnės, siauresnės, apvalesnės ir pan., tad klaidingai parinktos blakstienos gali ne padėti gražiai atrodyti, o išryškinti nenorimus bruožus. Be to, teisingai parinkti blakstienų parametrus yra svarbu ir atsižvelgiant į natūralias blakstienas. Jeigu natūralios yra plonos, silpnos ir trumpos, tad priauginamos ilgos ir storos blakstienos neatrodys gražiai, be to, ims greitai byrėti, nes tikroji blakstiena neatlaikys dirbtinosios svorio. Tinkamai priauginamos blakstienos turi būti nuimamos, kai atauga, arba natūraliai iškristi su tikrąją blakstiena atėjus natūraliam šios kritimo laikui. Kosmetologė pabrėžia, jog priauginamos blakstienos nekenkia naujai užaugusiom blakstienoms ir jų augimo procesui. Priauginamos blakstienos nėra juntamos ir neerzina akių, bet prieš pirmą kartą atliekant šią procedūrą būtina įsitikinti, ar nesate alergiška priauginimui naudojamiems klijams. Meistrė G. Šalvytė pirmąjį kartą siūlo išbandyti dalinį blakstienų priauginimą, kuomet jos priauginamos tik akių kampučiuose. Renkantis bet kurį procedūros tipą - pilną ar dalinį priauginimą - privalu kas 2-4 savaites atlikti priauginimo korekciją, kurios metu nuimamos ataugusios blakstienos, užpildomi išbyrėjusių priauginamų blakstienų tarpeliai. 

Shutterstock nuotr.

Kosmetologė pataria tinkamai rūpintis ne tik veido, kūno oda, plaukais, bet ir blakstienomis, o ypač jei jos yra priauginamos. Labai svarbu atprasti nuo akių trinimo, nenaudoti akių sričiai skirtų riebių, aliejiniu pagrindu kremų ir losjonų, nes tai skatina dirbtinių blakstienų greitesnį kritimą. Blakstienų priežiūrai rekomenduojama įsigyti specialų šepetėlį, kuriuo galėsite jas tvarkingai sušukuoti, be to, jis padės išplauti susikaupusius nešvarumus – šepetėlį sušlapinkite ir kruopščiai iššukuokite blakstienas. Šią procedūrą patartina atlikti ryte bei vakare, tai padės apsisaugoti nuo galimybės sukurti terpę veistis blakstienų erkutėms bei infekcijoms.

Ar verta akis dailinti priauginamomis blakstienomis galite nuspręsti pačios, tačiau svarbiausias kosmetologės patarimas – pasirinkus šią procedūrą apsilankykite pas sertifikuotą šios srities specialistą, kuris ne tik puikiai atliks savo darbą, bet ir patars bei atsakys į visus papildomus Jūsų klausimus.

****

Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis