Trys madingiausi 2015-ųjų įvaizdžiai: šukuosena, makiažas, stilius

Vienas makiažo tendencijas, išsilaikiusias net keletą sezonų, pakeičia naujos. Sužinokime, kokios.

- Violeta Baublienė: tekėti gal ar ką…
- Grožio ekspertai išrinko: 7 šių metų geriausios priemonės
- Prieš celiulitą - liaudiškomis priemonėmis
- Penkios jauninančios šukuosenos
- Apie Šapranauską: žmonės jį matydavo linksmą, bet jis buvo pilnas graudulio

„Figaro” salonų tinklo stiliaus meistrai, šiemet prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama” susirungę specialiai jiems surengtame profesionalų konkurse, sukūrė tris pagrindines ateinančiam sezonui rekomenduojamas stiliaus kryptis. Fatališkų deivių, hipių arba hipsterių įvaizdžiai dominavo pasaulyje garsių namų mados pristatymuose. Specialistai siūlo vadovautis podiumo diktuojamomis tendencijomis, asmeniškai kiekvienam pritaikant tinkantį ir patinkantį įvaizdį.

„Fatališkos deivės“ – griežtas sklastymas, ryškios lūpos

Goodlife photography nuotr.

2015 m. už stilingiausią įvaizdį konkurse apdovanoti meistrai Jevgenij Iljin ir vizažistė Natalija Pavlova (Talinas) pataria šiemet rinktis fatališkos moterims įvaizdį. Jų sukurtame makiaže viena aktualiausių šių dienų tendencijų – švytinti veido oda, natūralūs antakiai bei koralinės arba ryškios klasikinės raudonos lūpos. Pagrindinis makiažo akcentas - akių kontūro linija.

Goodlife photography nuotr.

Jie teigia, kad tai puikiai dera su dizainerio Yve Saint Laurent pamėgtu moters įvaizdžiu: ryškinamos tik lūpos, kurios dera prie griežto aprangos stiliaus. Meistras Jevgenij siūlo šukuosenose vėl aktualų šlapių plaukų efektą – plaukus reiktų sušukuoti atgal arba su griežtu sklastymu per vidurį.

Hipių įvaizdis – balta oda, natūralumas

2015 m. už originaliausią įvaizdį apdovanotos meistrė Alisa Grigonytė ir vizažistė Gita Januškevičienė pasiūlė nusikelti į šiemet pagrindine stiliaus tendencija tapsiančius hipių laikus: lengvi audiniai, laisvi siluetai, kutai, gėlių motyvai, daugybė aksesuarų. Geriausia 2015 m. konkurso vizažistė Gita pataria dar nenustumti į šalį dūminio makiažo, kuris neapleidžia savo pozicijos madingiausių makiažų sąraše, tačiau šiemet jis turi tapti subtilesnis, derinamas prie skaisčios, kuo baltesnės odos.

Goodlife photography nuotr.

Plaukų meistrė Alisa siūlo pabandyti naujovę - „splashlight” plaukų dažymo techniką, kuri sukuria įspūdį lyg vidurinę plaukų dalį apšviestų ryškūs šviesos spinduliai. Šis horizantalus plaukų dažymo metodas panašus į „ombre”, tačiau yra ryškesnis, išraiškingesnis. Stilistai sutaria, kad natūralumas ir nerūpestingumas – tai pagrindiniai 2015 m. stilingų šukuosenų kriterijai.

Hipsterių ir 80-ųjų įvaizdis

Goodlife photography nuotr.

Už techniškiausiai atliktą įvaizdį apdovanotas Jevgenij Dranik siūlo dar nepamiršti hipsterių. Šiuolaikinis hipsteris siekia gyventi, elgtis, atrodyti ir kalbėti priešingai nei aplinkiniai. Viskas, kas susiję su hipsteriu pastaraisiais metais tiesiog rėkė „mums viskas vienodai!“.

Goodlife photography nuotr.

Jevgenij pasiūlė grįžti į 80-uosius: metalinai atspalviai ir detalės, asimetriškos striukės iš 80-ųjų… „Būkite išskirtiniai ir nebijokite atrodyti drąsiai“, – teigia meistras Jevgenij Dranik.

Goodlife photography nuotr.
Goodlife photography nuotr.

Kiekvieną pavasarį salonų tinklas „Figaro” organizuoja konkursą specialistams, kurie susirungia tarpusavyje dėl metų stilistų apdovanojimų bei pristato pagrindines tų metų makiažo, plaukų ir nagų dekoravimo tendencijas. Šiemet konkurso komisijoje buvusi stilistė Agnė Jagelavičiūtė pritarė, kad pagrindinis šių metų stiliaus hitas – hipiai. „Figaro” stilistai palieka laisvę kiekvienam pasirinkti tai, kas priimtiniausia ir tinkamiausia gyvenimo būdui ir aplinkai. 

****

Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis