Kaip pasiruošti svarbiai progai

Poilsio savaitgalių vasarą ne tiek ir daug. Tai, žiūrėk, vestuvės, tai išleistuvės, tai prašmatnios vasaros atidarymo šventės... Kosmetikos ir parfumerijos tinklo „Douglas“ visažistė Julija Jermakova pataria, kaip namie pasidaryti proginį makiažą.

Pastaruoju metu, pasak jos, ypač populiarus, o ir dažnai moteriai tinkavadinamasis holivudinis arba Marilyn Manroe makiažas. Norėdama būti panaši į žvaigždę, lūpas dažykite raudonai ir taip, kad atrodytų putlios, akis o akis – kad panėšėtų į katės žvilgsnį.

Žingsnis po žingsnio

1 žingsnis
Šventės išvakarėse gerai nušveiskite odą. Taip paruoštą veidą pudra padengsite idealiai.

2 žingsnis
Nuvalykite odą.

3 žingsnis
Tepkite makiažo pagrindą – juo užmaskuosite poras, paslėpsite smulkias mimikos raukšles.

4 žingsnis
Skruostikauliųs paryškinkite blizgiu.

5 žingsnis
Tepkite toninę kreminę pudrą – svarbiausia pasirinkti ją pagal odos spalvą. Šią nusausinkite kompaktine biria pudra. Nepagailėkite, ypač – ant kaktos, nosies, smakro (vadinamosios T zonos), antraip veidas blizgės. Geriau nenaudokite HD pudros, nes ji gerai neįsigers, liks smulkių dulkių. Rinkitės paprastą arba mineralinę. Nusausintą veidą lygiau padengsite kitomis makiažo priemonėmis.

6 žingsnis
Bronzantu patepkite kaklą, dekoltė zoną (šaltuoju sezonu šios priemonės geriau nenaudoti, nes atrodysite tarsi apelsinas)

7 žingsnis
Veido modeliavimo priemone paryškinkite kaktos zoną, tarpą tarp antakių, nosies vidurį, tarpelį tarp lūpų ir nosies, skruostikaulius, kaklo kauliukus – kad suteiktų blizgesio.

8 žingsnis
Viršutinę voko dalį nusausinkite kreminiu dramblio kaulo spalvos šešėliu ir paryškinkite natūraliu rudu šešėliu – tai žvilgsniui suteiks gilumo.
Juodu akių pieštuku, idealiausia – vandeniui atspariu, brėžkite storą ryškią liniją. Priemonės nepagailėkite. Galiausiai dar patepkite biriais blizgučiais.

9 žingsnis
Klijuojamąsias blakstienas geriausiai naudoti vientisas, nes atrodo natūraliau. Kai klijai išdžius, dar kartą akių pieštuku paryškinkite viršutinę akies liniją, kad nesiskirtų. Taip pat padažykite ir viršutines, ir apatines blakstienas tušu.

10 žingsnis
Antakius dažyti rekomenduojama netolygia dažymo technika (vadinamoji ombre). Pirmiausia antakių pieštuku nubrėžkite lygią antakių augimo liniją. Tada nuo aukščiausio antakio taško dažykite išorinio kampo link. Šią priemonę šepetėliu nuo vidinės dalies pasklaidykite – taip padažyti antakiai atrodys natūralūs. Teptuku dar pavalykite apatinės augimo linijos kontūrą. Jei to nepadarysite, antakis atrodys išplaukęs.

11 žingsnis
Prieš dažant lūpas, patepkite jas sausa pudra. Aštriu lūpų pieštuku suapvalinkite vadinamojo amūro lanko, tai yra paties vidurio, liniją (maždaug po vieną ir viršutinės, ir apatinės lūpos centimetrą), tada pieštuku ryškinkite kontūro, o ne lūpų liniją nuo išorinių kampučių vidurio link (šiek tiek lenkta linija). Beje, pieštuką laikykite stačią, antraip linija išeis neryški. Pačias lūpas tamsinkite pieštuku nuo išorinių kampučių vidurio link, patį jį, maždaug 1 cm, palikite nedažytą. Teptuku dažus pasklaidykite centro link. Lūpų dažais, geriausia – ilgalaikiais, dažykite taip pat nuo išorinių kampučių vidurio link. Blizgiu padažykite tik lūpų vidurį ir pasklaidykite kampučių link. Šepetėliu, geriausia – sintetinio pluošto, nes tokie labiau tinka skystiems produktams, pavalykite kontūrą.

12 žingsnis
Pagal odos tipą pasirinktais skaistalais paryškinkite skruostus. Rekomenduojama šilto atspalvio, tarkim, persikų, priemonė.

Patarimas

Delninėje turėkite makiažo servetėlę. Ji pravers atsiradus nepageidaujamam blizgesiui ar lašeliams.

Užsakymo nr.: PT_68447972

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis