Grožio klaidos, kurios gali sugadinti vestuves

Ypatingą dieną visos nuotakos nori ne tik jaustis, bet ir atrodyti kaip princesės. Tačiau, dažnai, kaip tyčia, vestuvių rytą ant kaktos išauga spuogas, vizažistei neklauso ranka ar susigadina tobulas manikiūras.

Per trumpai nukirpti arba ne taip nudažyti plaukai. Prieš vestuves nepatariama eksperimentuoti: geriau nekeisti kirpėjo, šukuosenos ar plaukų spalvos. Arba tai atlikti likus ne mažiau kaip dviem mėnesiams iki vestuvių. Jei netiks šukuosena ar plaukų spalva, dar liks laiko viską ištaisyti. Be to, paprastai kirpimas ir plaukų spalva atrodo gražiausiai praėjus dviems savaitėms po kirpimosi ar dažymo. Išimtis, ataugusias juodas šaknis patariama šviesinti likus savaitei iki didžiosios dienos.

Savaiminio įdegio dryžiai ant odos. Savaiminio įdegio kremu patariama naudotis tik jau įgudusioms nuotakoms. Jei nesinori vestuvių dieną būti dėmėta ar dryžuota,  geriausia pora savaičių prieš vestuves kūną pradėti tepti aliejumi arba kremu, pamažu suteikiančius įdegio efektą. Oda bus sudrėkinta ir sveikai įrudusi. Svarbu nepamiršti, kad prieš tepant savaiminio įdegio priemones odą reikia nušveisti.

Nutrupėjęs nagų lakas. Rankų grožiu verta imti rūpintis likus bent mėnesiui iki vestuvių. Reikėtų iš anksto užsirašyti pas manikiūro meistrę dvi dienos prieš vestuves ir vestuvių rytą. Likus porai dienų iki vestuvių manikiūro meistrė palepins rankas kaukėmis masažu ir suteiks nagams reikiamą formą. Vestuvių rytą nagus pakaks tik gražiai nulakuoti. Patariama nagus lakuotis jau po vonios procedūrų. Kitaip trenkant plaukus ar šveičiant kūną plaušine galima susigadinti šviežiai atliktą manikiūrą.

Netinkantis makiažas. Geriau sumokėti daugiau, nei vėliau pačiai taisyti netinkamą makiažą. Patariama pas norimą vizažistą užsirašyti kelios dienos prieš vestuves. Taip galima iš anksto patikrinti vizažisto gabumus ir sutaupyti vestuvių ryto laiko - vizažistui nereikės pasakoti kaip turi atrodyti tobulas makiažas. Svarbiausia, po bandomojo makiažo nusifotografuoti, kad būtų galima vizažistui priminti, koks turi būti makiažas.

Netekėjęs blakstienų tušas. Vertėtų rinktis ne tik vandeniui atsparų blakstienų tušą, bet ir akių kontūro priemones. Vokų šešėliai laikysis ilgiau, jei vokai bus patepti makiažo pagrindu, biria pudra ir tik tada dažomi.

Iškilęs spuogas. Spuogo spausti nepatariama, geriau užtepti sutrinto ir su vandeniu sumaišyto aspirino ir palaikyti bent kelias minutes. Jei atsirado daugiau spuogų, juos užmaskuos makiažo pagrindas su silikonu, o raudonų nuims žalios spalvos grimas (jį reikia tepti tik ant pačio spuogelio viršūnės - kur yra raudona.)

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis