Kieno ir kokie antakiai dabar „ant bangos“?

Dar visai neseniai antakių madas diktavo manekenė Cara Delevingne – visoms reikėjo tokių vešlių ir tankių antakių kaip jos. O gal jau yra drąsuolių, galinčių sekti kitos mados diktatorės Rihannos pavyzdžiu?

Jei ne vešlūs stori antakiai, ši niūroko veido britė būtų eilinė manekenė. O dabar yra viena geidžiamiausių supermodelių. Beveik neabejojama, kad antakiai jai padėjo patekti ir į tarptautiniame vyrų žurnale pateiktą dešimties geidžiamiausių garsenybių sąrašą.

C. Delevingne sako, kad šią veido dalį yra paveldėjusi iš močiutės Angelos. Beje, Carai priekaištauta dėl masiškai kritusio... pincetų pardavimo – visos moterys troško panašių antakių, tad liovėsi šiuos pešiojusios.

Cara Delevingne
Iš žurnalo „Moteris“ archyvo (Vida Press nuotr.)

Dizaineriai plačius antakius siūlė puošti blizgučiais ir žėrinčiais akmenėliais („Chanel“), prisagstyti į juos metalinių žiedų („Rodarte“).

„Rodarte“
Iš žurnalo „Moteris“ archyvo (Vida Press nuotr.)

Mados namai „Prada“ rekomenduoja plaukelių sąžalynus dar labiau išryškinti – pieštuku virš jų nubrėžti liniją.

„Prada“
Iš žurnalo „Moteris“ archyvo (Vida Press nuotr.)
„MAC“
Iš žurnalo „Moteris“ archyvo (Vida Press nuotr.)

Toms, kurių gamta šia vešlia veido augmenija neapdovanojo, imta siūlyti daryti antakių priauginimo ir net persodinimo procedūras. Kosmetikos parduotuvėse atsirado daugybė iki tol mažai kam rūpėjusių priemonių – antakių želės, pudros, serumų ir t. t.

„Clarins“ antakių priežiūros rinkinys„Pupa“ antakių priežiūros rinkinys„Givenchy“ antakių pieštukas „Eyebrow Show“„Maybelline“ antakių pieštukas „Master Shape Brow Pencil“

Pincetai atidėti į šalį, o gamintojai pateikė naujų priemonių, padedančių vos keliais lengvais judesiais susikurti išraiškingas antakių linijas.

Madingi antakiai nebūtinai turi priminti vešlų laukinį sąžalyną. Jų formą galima ir reikia koreguoti. Kokį storį pasirinkti? Tai tegu padiktuoja individualus grožio supratimas. 

Antakių pieštukas ir tušas turi savų privalumų. Jei antakių plaukučiai ploni, tušas juos šiek tiek pastorina, o džiūdamas sutvirtina. Tai išvaduoja nuo galvosūkio, kuo gi užfiksuoti antakiams suteiktą formą. Pieštuku dažoma oda tarp plaukelių, tad paslepiamos retesnės vietos. Antakių tušo šepetėlis užgriebia net visai plonyčius, kone nematomus plaukelius ir juos nudažo. Taip sukuriamas tankumo efektas. 

Kaip dažyti antakių tušu?

1 žingsnis
Šepetėliu braukiame per antakius prieš plauką.

2 žingsnis
Šukuodamos plaukelius augimo kryptimi suteikiame antakiams formą.

Kaip dažyti antakių pieštuku? 

1 žingsnis
Pieštuku pažymėkite tris pagrindinius antakių taškus.

2 žingsnis
Šepetėliu kelis kartus pašukuokite plaukelius jų augimo kryptimi.

Šiek tiek tušo padės paryškinti ir suformuoti antakius, o pieštuku padailinti antakiai atrodys labai natūraliai.

„Maybelline“ antakių formavimo tušas „Brow Drama Sculpting Brow Mascara“

Antakius dabar siūloma dažyti pačiomis įvairiausiomis, netgi pastelinėmis spalvomis (rusva, mėlyna ir t. t.).

Vis dėlto mados pasaulyje mėgstama laužyti rėmus. Plinta nauja tendencija – jokių antakių. Šie balinami ir dirbtinai blukinami, kad veidas atrodytų tarsi be bruožų. Šiai madai pasidavė dainininkės Katy Perry, Lady Gaga, Miley Cyrus, Beth Ditto, Kelly Osbourne, aktorė Chloë Sevigny, modelis Lara Stone ir talentu visur kelti sąmyšį apdovanota Kim Kardashian.

„Givenchy“
Iš žurnalo „Moteris“ archyvo (Vida Press nuotr.)

Mados namų „Givenchy“ vizažistai ryžosi išblukinti net garsiuosius C. Delevingne antakius. Tokia pablukusi ji pristatė 2015 metų pavasario ir vasaros kolekciją! Jei nenorite atrodyti kaip Mona Liza, galite pamėginti antakius išskusti. Tai, sako, – naujausias mados klyksmas.

Štai dainininkė Rihanna neseniai parodė, ką dar nauja galima nuveikti su antakiais. Niujorko metropoliteno meno muziejuje kasmet rengiamame pokylyje iš kitų Holivudo žvaigždžių ji išsiskyrė ne vien ryškia suknele su milžinišku šleifu, bet ir makiažu – buvo su visiškai ištiesintais antakiais.
Šį triuką žvaigždė galbūt nusižiūrėjo nuo korėjiečių, kurios vaikštinėja gatvėmis jį demonstruodamos.

Rihanna Niujorko metropoliteno baliuje
Iš žurnalo „Moteris“ archyvo (Vida Press nuotr.)

Žymūs makiažo meistrai irgi jau pritaikė karštąją grožio tendenciją. Vizažo meistrė Linda Cantello antakius buvo ištiesinusi manekenėms, kurios vėliau žingsniavo podiumu per mados namų „Giorgio Armani“ 40 metų sukakties šventę Milane, o Peteris Philipsas taip buvo išgražinęs mados namų „Dior“ kruizinę 2016-ųjų kolekciją pristatančias merginas. 

Tiesių antakių patrauklumo paslaptis ta, kad veidas atrodo jaunesnis. Norite įsitikinti, ar tai tiesa? Makiažo pagrindu užmaskuokite antakių galus, o tada antakių pieštuku arba geline priemone suformuokite storas tiesias linijas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis