Tinkamas laikas kirpti plaukus lapkričio mėn. pagal Mėnulio kalendorių

Plaukus kerpame, kad būtume gražios, stilingos ir madingos. Bet ar žinojote, kad plaukų kirpimas daro įtaką gyvenimo kokybės pokyčiams ir net gali iš esmės pakeisti žmogaus likimą, kad tinkama diena plaukų kirpimui gali turėti įtakos tolimesniam žmogaus likimui – jo ilgaamžiškumui, sėkmei ir išoriniam patrauklumui.

Kirpimui pagal Mėnulį zodiako ženkluose ir jo fazę lapkričio mėnesį tinka šios dienos:

* Lapkričio 3 d. iki 14:23 val.

Plaukų kirpimas 22-ją Mėnulio kalendoriaus dieną gali padėti mums pritraukti galimybę įsigyti seniai trokštamą vertingą daiktą.

Mėnulis Liūte - geriausia diena užsiimti savo išvaizdos, stiliaus, šukuosenos pokyčiais, įsigyti kokybišką kosmetiką, apsilankyti pas kosmetologę, vizažistę, kirpėją,

* Lapkričio 24 d. - visą dieną!

13-oji Mėnulio kalendoriaus diena iki 16:02 val. Šiuo laiku kirpimas gali atnešti laimę ir puikią savijautą.
Nuo 16:02 prasideda 14 - oji Mėnulio kalendoriaus diena. Kerpant plaukus šiuo metu, galime pritraukti geresnę finansinę padėtį ir viršininkų palankumą.

Mėnulis Jautyje - puikus laikotarpis pasirūpinti savo išvaizda. Pirkime kosmetiką, apsilankykime pas kirpėją, vizažistę, kosmetologę, masažistę. Tinkamas laikas veido kaukėms ir masažams.

* Lapkričio 25 d. iki 16:31 val.

14-ąją Mėnulio kalendoriaus dieną iki 16:31 val. plaukų kirpimas gali pritraukti geresnę finansinę padėtį, viršininkų palankumą mums.

Mėnulis Jautyje - puikus laikotarpis pasirūpinti savo išvaizda. Pirkime kosmetiką, apsilankykime pas kirpėją, vizažistę, kosmetologę, masažistę. Tinkamas laikas veido kaukėms ir masažams.

* Lapkričio 30 d. iki 21:24 val.

19-ąją Mėnulio kalendoriaus dieną puikus laikas kirpti plaukus - kirpimas prailgins gyvenimą.
Mėnulis Liūte - geriausia diena užsiimti savo išvaizdos, stiliaus, šukuosenos pokyčiais, įsigyti kokybišką kosmetiką, apsilankyti pas kosmetologą, vizažistą, kirpėją.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis