Makiažo ekspertės patarimai: kokios spalvos tinkamos šaltajam metų sezonui

Artėjant žiemai, išsklaidyti rudenišką slogutį vieni bando skaniu maistu, kiti - naujais pirkiniais ar pramogomis. Tačiau kovoti su niūria nuotaika gali padėti tiesiog didesnis pasitikėjimas savimi.

Kosmetikos kompanijos “Mary Kay” vizažistė ir grožio ekspertė Jelena Liaudinienė pataria, kaip sukurti pasitikėjmą savimi įkvepiantį stilių ir makiažą.

Jelena Liaudinienė
Organizatorių nuotr.

J. Liaudinienė moterims pirmiausia primena visuomet su savimi turėti kosmetinę su pagrindinėmis kosmetikos priemonėmis: kompaktine pudra, skaistalais, lūpų dažais bei lūpų blizgiu.

“Žinodama, kad visada su savimi turi priemones, galinčias greitai pakoreguoti makiažą, moteris jausis ramiau ir pasitikės savimi. Niekada negali žinoti, kada užklups lietus ar makiažą nubrauks šiltai apmūturiuotas šalikas. Kur kas lengviau išsaugoti gerą nuotaiką, kai nereikia sukti galvos dėl sugadinto makiažo”, - teigia makiažo ekspertė.

Makiažui - tik šiltos spalvos

Kalbant apie grožio puoselėjimą šaltuoju metų laiku, pirmiausia dėmesį reikėtų atkreipti į veido odą. Norint, kad ji švytėtų net ir vėlyvą rudenį, nepamirškite ja rūpintis ir pasirinkite tinkamą kompaktinę pudrą bei skaistalus. Juos turite rinktis ne tik pagal savo odos tipą, bet ir pagal metų laiką.

Organizatorių nuotr.

“Šaltuoju metų laiku siūlau rinktis šiltesnius, persikinius atspalvius – veidas atrodys natūralesnis ir skaistesnis. Jeigu turite lygią veido odą, galite rinktis produktus, turinčius spindinčių ar perlamutrinių dalelių. Tai padės sukurti švytinčio, pailsėjusio veido įspūdį net tomis dienomis, kai jaučiatės pavargusi”, - pataria J. Liaudinienė.

Renkantis lūpų dažus galioja ta pati šiltų atspalvių taisyklė. Tamsesni, subtilesni atspalviai ne tik derės prie metų laiko, bet ir pabrėš moterišką paslaptingumą. Norėdamos uždėti akcentą ant lūpų, rinkitės ne ryškesnius lūpų dažus, o lūpų blizgesį. Jį naudokite jau ant pigmentiniais lūpų dažais padengtų lūpų. Pasak “Mary Kay” visažistės, taip jos įgaus daugiau patrauklumo, bet tai bus pasiekta natūralesniu būdu, nei renkantis ryškius, sodrius, raudonus lūpų dažus.

Akių makiažui taip pat venkite ryškių spalvų, kurios labiau tinka šiltajam metų laikui. Vizažistė rekomenduoja ir akims rinktis šiltesnius atspalvius ir pataria pernelyg nepabrėžti akių vokų.

“Jei visgi norite uždėti akcentą, rinkitės subtilų pravedimą ties blakstienų linija, o ne ryškų akių šešėlių atspalvį. Taip akys bus subtiliai paryškintos, nesuteikiant joms pernelyg daug nereikalingo svorio”, - sako J. Liaudinienė.

Gerai nuotaikai - stilinga apranga

Su gera nuotaika ryte išeiti iš namų gali padėti ir tinkamo aprangos stiliaus pasirinkimas. Klaidinga manyti, kad niūrią dieną praskaidrins margi ir spalvingi rūbai. Pasak grožio ekspertės, šaltajam metų laikui margumas netinka.

Organizatorių nuotr.

“Ryškios spalvos nėra draudžiamos, tačiau tai turėtų būti tik viena aprangos detalė - akcentas. Galite rinktis ryškesnį šalikėlį ar pirštines, didesnį papuošalą. Tačiau bendras aprangos stilius turėtų būti vientisas: panašaus atspalvio, neryškių drabužių derinys. Apranga turi pabrėžti moters asmenybę ir moteriškumą. Jei rinksitės spalvingus ir ryškius drabužius, jie užgoš jūsų asmenynę ir aplinkiniai matys tik margumyną ant jūsų”, - teigia J. Liaudinienė.

Pasak ekspertės, tiek drabužiai, tiek aksesuarai turėtų būti derinami prie asmenybės, o ne siekiant išsiskirti iš minios.

Tinkamas savo grožio puoselėjimas artėjant žiemai suteiks daugiau pasitikėjimo savimi. J. Liaudinienė primena, kad svarbiausia – klausytis savo „vidinės moters“ balso: kas jai gražu, ko norisi būtent jai. Nepasiduokite niūriam ir žvarbiam metų laikui, jūs už jį stipresnė, ypač tuomet, kai pasitikite savimi ir šypsotės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis