Nišinių kvepalų pradininkas pristato naują kolekciją

Kvepalai - tai vidurys tarp mados ir meno pasaulio“, - sako Lietuvoje viešintis Paryžiaus kompanijos „Dali Haute Parfumerie“ savininkas Jeanas Pierras Grivory.

Būtent šiam ponui turėtume būti dėkingi už išskirtinius „Salvador Dali“ kvepalus. Praėjusio amžiaus pabaigojeJ. P. Grigory susirado didįjį menininka Salvadorą Dali ir įtikino jį kurti kvepalus. Įvairiapusis menininkas pirmųjų savo vardo kvepalų buteliukui „paskolino“ vieną iš naujausių savo darbų „Afroditės šmėkla“ fragmentą – Afroditės nosį ir lūpas.

„Pažvelgęs atgal suprantu, kad tai buvo pirmieji nišiniai kvepalai“, - pastebi J. P. Grivory.

Kadangi žmonės vis labiau ieško išskirtinių aromatų, nori turėti savitą kvapą, šiandien kompanija „Dali Haute Parfumerie“ pristato penkis naujus aromatus. Juos kurdamas parfumeris Alberto Morillas rinkosi rečiausius komponentus, todėl kiekvienas kvapas - nepakartojamas, pabrėžiantis asmenybės išskirtinumą.

Kadangi tai – neeilinio menininko kvepalai, kūrėjai norėjo, kad jie būtų išskirtiniai, tad sumanyta, buteliukuose atkartoti Salvadoro Dali juvelyrinius dirbinius. Tokiu būdu ant buteliuku „nutūpė“ akies, gyvybės taurės, Tristano ir Izoldos, lapų gyslų rankos, bėgančio laiko imitacijos, sukurtos pagal S. Dali juvelyrinius gaminius.

Štai „Salvador Dali“ naujausi kvapieji vandenys:

Gamintojo nuotr.

* „Regard scintillant de mille beautés“ - elegantiškas ir paslaptingas aromatas, kurio šerdyje – Damasko rožės.

* „Voyage onirique du papillon de vie“ - pudrinės persikų, baltųjų gėlių ir apelsinmedžių žiedų natos.

* „Calice de la séduction éternelle“ asocijuojasi su nuostabiu ambros aromatu.

* „Mélodie du cygne de la main“ skleidžia vanilės aromatą, šiltas natas.

* „Fluidité du temps imaginaire“ širdyje – tuberoza, šafranas.

„Aromatas - ne formulė. Svarbiausios yra emocijos, kurias patiriate užuodę vieną ar kitą aromatą. Svarbiausia, kad tai paliečia jūsų širdį“, - sakė 5 aromatų kolekciją pristatęs J. P. Grigory.

Vakaro akimirkos:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis