Įsimylėjėlių dovanos iš „L‘Occitane“!

Vasaris – įsimylėjėlių mėnuo. Ta proga „L‘Occitane“ kiekvienais metais savo klientes nustebina labai grakščiomis, spalvingomis, jautriomis vyšnių žiedų produktų kolekcijomis, kurios tiesiog spinduliuoja švelnumu, jausmingumu bei elegancija.

Vasario mėnuo apipintas magijos, ore sklandančių jausmų, meilės, puikios nuotaikos, kuria dalijamės su sau artimais žmonėmis. Tuo metu stengiamės nustebinti savo mylimuosius, kurstyti jausmus maloniomis staigmenomis, dovanomis, kurti jaukią bei romantišką atmosferą.

Gamintojo nuotr.

Naujosios L’Occitane kolekcijos įkvėpimo šaltinis – grakščiai žydinčios vyšnios, kuomet atėjus pavasariui gamta sprogsta naujam gyvenimui, vyšnių šakos pasipuošia baltučiais žiedais. Kaip gėlių fejerverkai jie įžiebia Provanso sodus ir akina nepaprastu grožiu. Sprogstančios gėlės dovanoja ne tik nuostabų grožį, bet ir kibirkščiuojantį aromatą.
Naujoje kolekcijoje keturi nauji produktai: vyšnių žiedų dušo želė, kūno pienelis, rankų kremas bei tualetinis vanduo.

* Vos pažvelgus į tualetinio vandens buteliuką, užplūsta žaisminga, pavasariška nuotaika. Ryškiaspalviai žiedai kūrybingai puošia stiklinį buteliuko reljefą. Bergamotės, mandarinai, žalumos natos – tai viršutinės natos, kurios nukelia mus į Luberono sodus.

Gamintojo nuotr.

Citrusiniai vaisiai dovanoja švelnų vėjo plazdenimą, o vyšnių žiedlapiai subtiliai koketuoja su rožėmis ir našlaitėmis. „Folie Florale“ – tai saulėtas aromatas spontaniškoms mergaitėms ir jaunoms moterims.

* Antroji naujiena - vyšnių žiedų dušo želė „Folie Florale“, kuri leidžia mėgautis kibirkščiuojančiu prausimusi po dušu. Ši švelni dušo želė sukurta su mikroperlais, kurie tiesiog ištirsta ant jūsų odos ir saugo ją. Oda subtiliai pakvėpinama vaisiniu, gėliniu bei kibirkščiuojančiu aromatu.

Gamintojo nuotr.

Šios dušo želė sudėtyje yra vyšnių žiedų vandens iš Luberono regiono, Provanso, kuris dvelkia gaiviomis, žalumos natomis, primenančiomis pavasarį. Kai ateina pavasaris, balti žiedai nukloja vyšnių šakas. Tarsi gėlių fejerverkai jie skleidžia jausmingą ir švelnų aromatą. Norėdami sustiprinti aromatą, naudokite dušo želė kartu su pieneliu.

* Trečioji naujiena – vyšnių žiedų kūno pienelis „Folie Florale“ kuris apgaubia odą neįtikėtinu švelnumu, padrėkina ir pakvėpina vaisiniu, gėliniu bei kibirščiuojančiu aromatu. Sudėtyje esantis vyšnių žiedų vanduo iš Luberuno primena grakščius žiedlapius.

Jų energija bei gaivumas sukuria grakštų bei kibirkščiuojantį aromatą. Tepkite pieneliu visą kūną bei mėgaukitės nuostabiu aromatu visą dieną.

* Ketvirtoji subtili „L‘Occitane“ naujiena – rankų kremas, kurį galėsite nešiotis rankinėje ir kiekvienąkart užuosti svaiginantį vyšnių žiedų aromatą. Jūsų oda taps kvapni iki pačių pirštų galiukų!

Papildytas taukmedžių sviestu, šis rankų kremas švelnina rankas bei pakvėpina jas vaisiniu, gėliniu bei kibirkščiuojančiu šviežių žiedų bei žalumos natų aromatu. Prisipildęs pavasario bei žydinčių vyšnių energijos, aromatas išlaisvina pavasario gaivą!

Išbandykite naujuosius produktus ir apgaubkite save neįtikėtinu gėliniu gaivumu, gausmingumu bei švelnumu. Artėjančios Valentino dienos proga nepamirškite nustebinti ir savo mylimuosius kvapniomis, subtiliomis ir išskirtinėmis L‘Occitane dovanomis. Puikiais „L‘Occitane“, „Cade“ bei „Cedrat“ dovanų rinkiniais.

* „L'Occitan“ (vyras iš Ocitanijos) - tai vyriškas aromatas, sukurtas L'Occitane įkūrėjo Olivier Baussan, distiliuojant levandų eterinį aliejų ant upės kranto. Rugpjūtį, kai nuimamas levandų derlius ir garinamas eterinis aliejus, aplinka prisipildo nuostabaus levandų aromato.

Gamintojo nuotr.

Tualetiniame vandenyje "L'Occitan" naudojamos A.O.C. levandų eterinis aliejus, sumaišytas su pipirų, deginto medžio ir riešuto kvapų natomis. Subtilūs, paslaptingi ir šilti produktai, turtingi įvairiais kvapų atspalviais, nepaliks abejingų ir suteiks malonių pojūčių.

* Dar viena vyrų kolekcija su laukiniais kadagiais puikiai nuramina, švelnina ir apsaugo veido odą nuo saulės ir vėjo.

Gamintojo nuotr.

Kadagio produktų linija „Cade“, į kurios sudėtį įeina unikalus derinys iš kadagių, sandalmedžių, šlamučių ir rozmarinų eterinių aliejų, dvelkia sausais miškais, rausvu gruntu ir karštais akmeninis iš saulėtojo Garrigue krašto Pietų Prancūzijoje. Tai klasikinis viliojimo ritualas.

* „L'Occitane“ sujungė paslaptingąjį citroną su citrusinėmis bei medienos natomis ir pristatė naują, intriguojančią, alsuojančią gaiva kolekciją – „Cedrat“.

Savo ryškia išvaizda, netaisyklingomis formomis, citronas yra itin vyriškas citrusinis vaisius. Citrono odos šiurkštumas ir storumas simbolizuoja tikrąjį gamtos natūralumą. Ši kolekcija puikiai tiks jausmingam vyrui!

Šį meilės mėnesį linkime visoms būtį ypatingoms, mylėti ir būti mylimoms, spinduliuoti natūralų grožį, puikią nuotaiką, teigiamą energiją. Tegul visas moteris supa meilė, dėmesys ir gražūs jūsų mylimų žmonių ištarti žodžiai. L’Occitane jums siunčia neįtikėtiną aromato puokštę!

Gamintojo nuotr.

http://lt.loccitane.com/

KONKURSAS

Atsakykite į klausimą ir 2 konkurso dalyviams įteiksime „L'Occitane“ vyšnių žiedų dušo želė „Folie Florale“.

Konkursą baigsime vasario 12 dieną. Prizą prašysime atsiimti redakcijoje Vilniuje.

***
Laimėtojai - Audronė Pivorienė, Andžela Narkevičienė

Kaip atsiimti dovanas, pranešime el.laišku.

Užsakymo nr.: PT_70219624

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis