Artėjančio pavasario makiažo ypatumai

Apie tai, kaip atlikti tobulą makaižą, pasakoja kompanijos „Dior“ profesionalus visažistas Krzysztof Nadziejewiec.

„Kas yra svarbiausia yra norint atlikti tobulą makiažą?“ – salone „Kristiana“ susirinkusių grožio mylėtojų klausė vizažistas Krzysztof Nadziejewiec.

Be abejo, tik tinkamai drėkinama, prižiūrima, puoselėjama oda. Tai šio sezono populiariausias akcentas. Nes tik tokios odos makiažas atrodys nepriekaištingai.

„Žinoma, atliekant makiažą svarbios ir akys, ir lūpos,“ – sako „Dior“ vizažistas, demonstruodamas, kaip atlikti makiažą. Ir pamini kelis niuansus, kurie padės sukurti tinkamą makiažą,

Antakiai

* Kaip paprastus antakius paversti madingais? Ogi prailginus juos. Tai paryškis akis, padės jas „atverti“, pašalins nuovargį.

DELFI / Mindaugas Ažušilis

* Pristatydami šių metų makiažo tendencijas „Dior“ meistrai netgi siūlo antakius dažyti juodai, tačiau Krzysztof Nadziejewiec pataria atsižvelgti į savo odos, plaukų spalvą ir galbūt juodai antakius dažyti tik susirengus į vakarėlį.

* Kitas svarbus patarimas - retušuoti. Yra itin svarbu retušuoti padažytus antakius. Ir visai nesvarbu, kokią makiažo priemonę antakiams naudojate – pudrą, tušą, pieštuką.

* O tam, kad antakiai atrodytų įspūdingiau, siūloma naudoti 2 atspalvius – daugiau ir mažiau intensyvius.

Pudra

* Šiuolaikinės kreminės pudros yra labai kokybiškos, tad jos reikėtų dėti labai mažai. Ir ją reikia ne tepti, o tapšnoti - taip ji geriau pasiskirsto ir atrodo natūraliai. Tokiu būdu pudros sunaudosite mažiau nei įprastai.

DELFI / Mindaugas Ažušilis

* Mėgstantiems veido modeliavimą vizažistas pataria neskubėti pirkti naujos priemonės – čia puikiai tiks vasarą naudota tamsesnė saulės pudra, tačiau ne per tamsi. Ir, be abejo, „Dior“ vizažistas rekomenduoja šepetėliu per skruostikaulius brūkštelėti tik vos vos – tik ten, kur natūraliai paraustame.

Akys

* Šio sezono naujiena – dažyti akių vokus viena spalva, jei norisi – tos pačios spalvos skirtingais atspalviais. Akys bus didesnės ir ryškesnės, jei akių makiažą užbaigsite apvesdami akis pieštuku.

Pabaigai makiažo specialistas pataria: kasdien rinkitės vis kitokį makiažą, keiskite savo įvaizdį ir būkite nepakartojama.

Vakaro akimirkos:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis