Grožio salono gimtadienis – su ištikimaisiais klientais

Trečiadienio vakarą žinomi Lietuvos pramogų ir verslo atstovai rinkosi grožio salone „Greenas“. Čia, artimų bičiulių draugijoje, buvo paminėtas itin vertinamos studijos antrasis gimtadienis.

Salono įkūrėjos ir vadovės Olgos Wiseman pasveikinti atvyko gausus būrys ištikimiausių lankytojų ir pastovių klientų. Tarp jų vakaro modeliu tapusi Saulenė Chlevickaitė-Survilienė, mados tendencijų žinovė Marija Palaikytė ir viešųjų ryšių specialistė Vaida Skaisgirė.

Organizatorių nuotr.

O kaip sveikinimo kalboje teigė salono įkūrėja, „šie metai praėjo tiesiog akimirksniu, ir tik galima džiaugtis, jog nuveikta iš ties nemažai, o klientų ratas toks platus“.

„Dveji – tai tik pradžia. Kiekvieni metai mūsų salonui labai turiningi, pilni veiklos. Šiais metais išbandėme ir pritaikėme įvairias naujoves, pristatėme knygą „Grožio galia“, kurioje, beje, galima išvysti ir ne vieną pastovią klientę. Džiugu matyti, jog ir šiandien matome tuos pačius, malonius veidus. Salonas ir jame dirbantys specialistai žengia koja kojon su naujausiomis tendencijomis“, - šypsojosi Olga.

Organizatorių nuotr.

Vakaro metu buvo buvo pristatyta paskaita apie naujausias stiliaus tendencijas bei moters grožį. Taip pat buvo diskutuojama apie kenksmingus ingredientus kasdien naudojamose plaukų priežiūros priemonėse. Susirinkusieji galėjo išgirsti išsamius atsakymus tiesiai iš profesionalų lūpų: nuo plaukų kasdienės priežiūros iki asmeninio stiliaus susikūrimo. Svečiai galėjo gyvai išvysti ateinančios vasaros madingiausius kirpimus ir šukavimus, buvo vaišinamasi nealkoholiniais kokteiliais.

Organizatorių nuotr.

Vakaro akimirkos:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis