Kai kvapai žadina prisiminimus ir išlaisvina troškimus

Prabangūs kvapai suskambo naujai – dizaineris Thierry Mugler savo vardo kvepalams suteikė netikėtą posūkį.

Mados chuliganu ir fantazijų skuptoriumi vadinamas Thierry Mugler sukūrė naują išskirtinių kvapų kolekciją „Les exceptions“. Menininkas, dievinantis modernumą, siekė, kad naujuose kvapuose atsiskleistų ir istorija.

„Kiekvieno gažaus drabužio ansamblyje, kiekviename kvapų flakone slypi paslaptis“, - sakė kompanijos „Fragrances International“ rinkodaros vadovė Izolda Gudelis
DELFI / Andrius Ufartas

„Kurdami „Mugle Les Exceptions“ mes ištyrinėjome geriausias medžiagas, norėjome, kad jos būtų išskirtinės ir lanksčios. Todėl atkreipėme dėmesį į tradicinės parfumerijos idėjas, jas naujai interpretavome, kad dar labiau atskleistume jų ypatumą“, – sakė kvapus kūrę parfumeriai Olivier Polge'as ir Jeanas Christophe'as Herault.

DELFI / Andrius Ufartas

Aromatai pagrįsti gėlių, šipro, muskuso, rytietiškų ir papartinių natų akcentais. Kūrėjai pasistengė, kad prabangūs kvapai taptų išskirtiniais – į jų sudėtį įmaišė originalių sudėtinių dalių, akcentų, kurie keičia nusistovėjusias tradicijas ir sužadina užslėptas emocijas.

Rūta Mackevičiūtė ir Vaida Jasaitienė
DELFI / Andrius Ufartas

Ieškodami naujų variacijų parfumeriai išdrįso naudoti netikėčiausius junginius. Kvapai žadina prisiminimus, išlaisvina troškimus ir atskleidžia netikėtas emocijas.

Vakaro akimirkos:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis