Kodėl šį rudenį verta kopijuoti dainininkės Adele makiažą

Britų atlikėją Adele galima būtų vadinti ne tik skyrybų baladžių, bet ir madingo šio rudens makiažo karaliene. Ką ji daro tokio, ką verta mėgdžioti? Ir kaip tai padaryti?

Šį rudenį moterys iš kosmetinių turėtų ištraukti ir kuo dažniau naudoti akių pieštuką ir skystą (ar kitokį) kontūrų pieštuką. Akių apvadai, strėlytės, ryškus akių kontūras, – karščiausios šio rudens makiažo kryptys, o ryškinti akis tapo karščiausia tendencija.

Brėžiant linijas, siūloma eksperimentuoti, tik linijos turėtų būti kuo preciziškesnės.

Puikus madingo šio rudens pavyzdys yra dainininkė Adele, kurios strėlytės į viršų užriestais galais tapo savotišku jos skiriamuoju bruožu. Verta kopijuoti ir ieškoti savo firminio akių makiažo!

Akių kontūro pieštukas, „Pretty Easy Liquid Eyelining Pen“, „Clinique“

9-erius metus su Adele dirbantis vizažistas Michaelis Ashtonas atskleidžia, kaip ir kokiomis priemonėmis galima sukurti Adele akių makiažą (jis ir yra šio atpažįstamo Adele įvaizdžio kūrėjas).

1. Meistras naudoja „Bobbi Brown“ kultinius juodus gelinius akių kontūro dažus (šių pirmiausia užsitepa ant rankos), tepa juos plonyčiu šepetėliu daugybę kartų, kol išgauna sodrią intensyvią spalvą. Labai svarbu šepetėliu braukti kuo arčiau blakstienų, pradėti nuo maždaug vidurio kuo plonesne linija, ją pamažu storinant kylant į viršų. Tada labai plonu šepetėliu brėžti kuo plonesnę liniją akies kamputyje, sujungiant ją su jau nubrėžta linija. Storinti kontūro liniją galite tiek, kiek norite. Kuo storesnė linija – tuo dramatiškesnis makiažas.„Long-Wear Gel Eyeliner“, „Bobbi Brown“

Gražu, kai linija šiek tiek lenkta į viršų, maždaug 45 laipsnių kampu.

2. Apatinėms blakstienoms jis naudoja tušą ir ploną vėduoklės formos šepetėlį („MAC“, „Mascara Fan Brush“, Nr. 205). Tušo užtepa ant rankos, tada šepetėliu – šiek tiek dažų ir palengva juo padengia apatines blakstienas. Šis triukas sukuria efektą, lyg po apatinėmis blakstienomis pieštuku būtų nubrėžtas kontūras.

3. Žvilgsniui gilumo suteikia keli kuokšteliai dirbtinių blakstienų. Adele blakstienas jis dažniausiai dažo tušu „Diorshow“.


Dar keletas Adele makiažo paslapčių ir priemonių, kurios atlaikys bet ką:

* Per koncertus naudoja tik vandeniui atsparią ilgai išliekančią kosmetiką. Naudoja nemažai lengvos, lyg permatomos, pudros.

Makiažo pagrindas „Double Wear Light“, „Estee Lauder“

* Kadangi oda gana riebi, tenka kovoti, kad oda nepradėtų blizgėti.


Sausa pudra „Microfinish Powder“, „Make Up For Ever HD“

„Bobbi Brown“ naujiena, iš karto panaikinanti kaktos ir kitų veido sričių blizgesį, užmaskuojanti nedideles raukšleles ir kitus nedidelius „liapsusus“ – skaidrus ir nematomas pieštukas „Instant Confidence Stick“

* Ant jos kosmetinio stalelio visada rastume drėgnų servetėlių.

* Lūpas Adele dažniausiai dažo nude (arba raudonos) spalvos dažais.

Vida Press

* Priaugintų ir akrilinių nagų maniakė. Pasak dainininkės biografijos autoriaus Ghasp Newkey, jie leidžia jai jaustis moteriškai. Manikiūrui ji skiria daug dėmesio.

* Dainininkės antakiai labai išraiškingi, juos moteris stengiasi dar labiau paryškinti.

Antakių pieštukas, „Perfectly Defined Long-Wear“, „Bobbi Brown“

* Iškilias veido vietas Adele vizažistė paryškina šviesą atspindinčia priemone.

* Jei suklysta brėždamas akių kontūrą, Adele vizažistas M. Ashtonas voką šiek tiek pavalo ausų krapštuku, sudrėkintu „Bioderma“ valomuoju miceliniu vandeniu „Sensibio H2O“.


Valomasis micelinis vanduo, „Sensibio H2O“, „Bioderma“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis