Metalu tviskantis makiažas – šaltojo sezono hitas

Pasaulio mados tendencijų ekspertai, makiažo meistrai bei kiti grožio industrijos atstovai sufleruoja, jog šį rudenį ir žiemą madoje karaliaus futuristiniai įvaizdžiai ir metalo atspalviai.

Tačiau metalo blizgesys bus būdingas ne tik renkantis aprangą, bet ir makiažą – „Amway” kosmetikos ekspertas Andrzej Sawicki atskleidžia, ką turėtų daryti kiekviena moteris, kasdien norinti atrodyti kaip modelis, nužengęs iš žvilgsnį prikaustančių žurnalų viršelių.

Šaltąjį sezoną mados industrijoje dominuos futuristinis stilius, įkvėptas aukštųjų technologijų spindesio ir žaižaruojantis metalo tonais. Akį traukiantys skirtingų metalinių atspalvių drabužių bei aksesuarų deriniai – puikus pasirinkimas norinčioms palikti įspūdį ir priversti praeivius atsisukti. Tačiau grožio ekspertai pataria vien apranga neapsiriboti ir savo futuristinį įvaizdį papildyti metalo atspalviais tviskančiu makiažu.

Futurizmas jūsų kosmetinėje

Kosmetikos ekspertas A. Sawicki išskiria priemones, kurias būtina turėti, norint šaltuoju sezonu sutviskėti naujomis spalvomis:

1. Žėrintis akių pieštukas. Nors klasikinis juodas akių pieštukas iš mados neišeis niekada, šį sezoną pjedestalą užima kitos spalvos – violetinė, žalia ir auksinė. Pieštukas gali būti naudojamas kartu su padūmavusiais ir žėrinčiais akių šešėliais. Ilgai išliekančių akių pieštukų dėka, galite jais akis paryškinti tik ryte ir pamiršti visą likusią dieną.

2. Metalo atspalvių akių šešėliai. Padūmavusios akys šį rudenį papildomos blizgučiais ir ypatingu žėrėjimu. Madingiausios spalvos – pilkšvai sidabrinė, mėlyna ir auksinė – leidžia pasijusti lyg atkeliavus iš ateities. „Atminkite – šį sezoną persistengti su blizgučiais ir žėrėjimu neįmanoma!“ – sako A. Sawicki.

3. Spindinti pudra. Natūralų, sveikai spindinčios odos įspūdį sukurianti pudra tobulai atrodys su metalu tviskančiais akių pieštuku ir šešėliais. Pabandykite naudoti skirtingų atspalvių pudrą veido kontūrams ir skruostikauliams išryškinti. Geriausia rinktis vieno prekės ženklo pudrą ar skirtingų jų atspalvių rinkinį.

4. Žvilgantis klasikinis lūpdažis. Jei dievinate raudonas lūpas – einate koja kojon su karščiausiomis makiažo tendencijomis. Išryškinti lūpas galite ir lūpų blizgesiu arba tamsesniu lūpų dažų atspalviu – paslaptingi violetiniai tonai tobulai tiks futuristiniam įvaizdžiui papildyti.

5. Veidrodinis nagų lakas. Metalo spalvų šviesą atspindintis nagų lakas – taip pat šio sezono populiarumo viršūnėje. Jį galite derinti prie makiažo ir drabužių – bendras įvaizdis atrodys vientisas, tačiau tikrai nenuobodus.

Kuriuos atspalvius rinktis?

A. Sawicki pastebi, jog metalinių spalvų ir blizgučių kartais vengiama bijant atrodyti neskoningai ar per daug iššaukiančiai. Tačiau ekspertas teigia, jog, tinkamai priderinti prie jūsų odos ir plaukų spalvos, madingi metaliniai atspalviai tik pabrėš kiekvienos moters savitumą ir grožį:

* Šiltų metalinių atspalvių pudra (auksinė, bronzinė) labiau tiks šiltų odos pustonių savininkėms, o šaltesnių pustonių odą turinčios moterys puikiai atrodys naudodamos sidabrinius ir platinos atspalvius.

* Subtiliai auksu žėrintys lūpų dažai tobulai tiks šiltesnių pustonių odą turinčioms blondinėms, o bronzinius ir visus žemės atspalvius primenantys lūpų dažai – brunetėms. Jei turite šaltų pustonių odą ir šviesius plaukus, rinkitės sidabrinių tonų turinčius ir rausvo aukso atspalvius, o jei jūsų plaukai tamsūs – vario ir visus šaltus, tamsius atspalvius.

* Kad akys išsiskirtų, akių šešėlių spalvą rinkitės priešingą jūsų akių spalvai. Violetinio metalo atspalvio akių šešėliai puikiai atrodys žaliaakėms, mėlyni – rudaakėms, o auksiniai, bronziniai ir rudi – mėlynakėms. Pilkų akių savininkės gali rinktis bet kokią spalvą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis