Makiažo triukas, kuriuo pasinaudoti gali kiekviena

Šio sezono makiažo akcentas universalus ir tinka visoms, o jį įvaldžius taps daug lengviau susikurti visur tinkantį makiažą.

Tiesa, norint pasinaudoti šiuo triuku ir atrodyti nepriekaištingai (preciziškumas yra viena sąlygų, tačiau ir šiuolaikinės priemonės kuriamos tokios, kad kuo labiau palengvintų šią užduotį), reikės šiek tiek treniruočių. Tačiau įvaldžiusios akių pieštuką, plunksnelę ar akių kontūro dažus galėsite tik džiaugtis: „strėlytės“ tinka ir dienai (suteikia įvaizdžiui šiek tiek dramatiškumo ir paryškina bruožus, ypač akis), ir – tuo labiau – vakarui.

Vanessa Hudgens
Vida Press

Šį makiažo triuką netgi galėtume laikyti universaliu, mat jis vizualiai gali pakoreguoti net akių formą. Taigi „strėlytės“ tinka visoms.

Dita Von Teese
Vida Press

Katy Perry
Vida Press

Aishwarya Rai Bachchan
Vida Press
Katherine McPhee
Vida Press

Tiesa, užtenka nubrėžti tik viršutinį kontūrą. Madingiausia riesta į viršų linija. Dabar net skystos apvado priemonės kuriamos tokios, kad aplikatoriaus kojelė būtų pakreipta 35 laipsnių kampu – taip palengvinama užduotis nubrėžti nepriekaištingai tikslią liniją.

Kokio storio bus strėlytės, priklauso tik nuo jūsų: plonesnės galbūt labiau dera dienai, storesnės – vakarui. Apvalioms akims taip pat labiau tiktų storesnė linija.

Idėjos vakarėliui

Jess Glynne
Vida Press
Šį sezoną labai madinga kuo storesnė akių kontūro linija. Vakarui galima sukurti ir itin dramatišką įvaizdį
Natasha Poly
Vida Press
Subtili ir stilinga modelio Natashos Poly idėja vakariniam makiažui

Kas naujo?

„Eye Defining Pen“, „Tom Ford“; „Intense Liquid Eyeliner“, „Dolce&Gabbana“; „Style Liner“, „Dior“; „Ink Liner“, „Bobbi Brown“„Fluidline Eye-Liner Gel“, „MAC“; „Masterpiece Glide & Define“, „Max Factor“; „Rosie for Autograph“, „Marks&Spencer“

Redakcijos ir gamintojų archyvo nuotraukos

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis