Kai pro klinikos duris įžengi beveik praradęs viltį, o po paskirto procedūrų ciklo išeini neatpažįstamai pasikeitęs

Kalbant apie kosmetiką, neretai nutinka taip, kad tikimės iš jos daugiau, nei gauname. Vis dėlto būna ir priešingai – gauni daugiau, nei tikiesi. Būtent tai tvirtina išbandžiusieji lietuvių prekių ženklo ODA kosmetikos priemones su organinėmis alfahidroksirūgštimis.

Produktai

Viena iš prekių ženklo ODA (Optimum Derma Aciditate) priemonių kūrėjų biologė Irena Jokšienė alfahidroksirūgštis atrado prieš ketvirtį amžiaus. Lietuvoje veikiančioje laboratorijoje dienos šviesą išvydo priemonės su glikolio, pieno ir gintaro rūgštimis, skirtos tiek profesionalams, tiek saugiai naudoti namie. ODA kosmetika jau padėjo nesuskaičiuojamai daugybei merginų, moterų ir jų mylimų vyrų, o vis didėjantis lojalių klientų būrys skatina tobulėti ir būti pavyzdžiu šioje srityje.

Klinika

„Pagaliau!“ – turbūt ištarė visi lietuviškos kosmetikos gerbėjai, išgirdę, kad sostinėje duris atvėrė šio prekių ženklo klinika ODA. Jos specialistai jums padės veiksmingai išspręsti odos problemas. Čia galima ne tik įsigyti veiksmingų priemonių, bet ir atlikti nuodugnią veido odos analizę specialiai tam pritaikytu moderniu aparatu, pasikonsultuoti su gydytojais dermatologais, atlikti profesionalias veido valymo, drėkinimo, šviesinimo ir stangrinimo procedūras. Kamuojami ilgalaikio bėrimo, pigmentacijos ar kitų užsitęsusių odos problemų, dauguma klientų pirmąsyk pro klinikos duris įžengia beveik praradę viltį, o po paskirto procedūrų ciklo išeina neatpažįstamai pasikeitę. Šiuos pokyčius atspindinčios nuotraukos ir istorijos įmonės tinklalapyje www.odapro.lt išties įkvepia.

Žurnalistės Mildos Stonkutės įspūdžiai po apsilankymo klinikoje ODA

I žingsnis. Išsitirti

Kad galėtum išspręsti problemą, turi aiškiai žinoti, kokia ji. Laimė, itin didelių bėdų dėl savo odos neturiu, bet būčiau tikrai laimingesnė, jei oda atrodytų ne tokia suvargusi ir suglebusi. Dar mane erzina nuolat raustantis veidas ir šaltuoju sezonu padidėjantis odos jautrumas. Lyg ir norėtųsi odą pastimuliuoti, bet baisu dar labiau įjautrinti. Nėra reikalo tuščiai spėlioti, kai visus atsakymus gali pateikti profesionalus veido odos analizės aparatas, esantis klinikoje ODA. Prikišu prie jo veidą, užsimerkiu, pora skaitytuvo šviesos tvyksnių, ir mano tikrasis odos amžius ir būklė – kaip ant delno. Klinikoje dirbanti specialistė konsultaciją pradeda nuo to, kas gerai. Odos elastingumas ir drėgmė atitinka normą, nors ir balansuoja ties apatine jos riba. Porų taip pat nėra labai daug, jos ne itin išsiplėtusios. O štai sebumo (odos riebalų) akivaizdžiai trūksta – T zonos padėtis dar ne tokia bloga, nemaža sebumo dalis yra „geroji“, neuždegiminė, o štai U zonos vaizdas liūdnas. Dar prastesnė padėtis su raukšlėmis – gilesnės nei derėtų yra ne tik mimikos raukšlės kaktoje ir abipus nosies, bet ir smulkios raukšlelės. Išvada – mano oda už mane vyresnė visais metais.

II žingsnis. Parinkti tinkamas priemones

Specialistė rekomenduoja priemones su gintaro rūgštimi brandesnei odai. Ši rųgštis išgaunama perdirbant natūralų gintarą ir išsaugant naudingiausias jo savybes. Tai – unikalus, iš daugiau kaip 40 cheminių junginių ir rūgščių sudarytas mineralas, jis nuo seno naudojamas medicinoje ir kosmetikoje. Man priemonės turėtų tikti dėl kelių priežasčių. Gintaro rūgštis veikia švelniai, nesukelia alergijos, tad turėtų tikti mano jautrokai, niekada rūgštinių priemonių poveikio nepatyrusiai odai. Rūgštis stipriai atjaunina, gaivina pavargusią, brandžią odą, o manoji būtent tokia ir yra. Negana to, rūgštis pasižymi antikuperoziniu poveikiu, didina kraujagyslių sienelių elastingumą, tad turėtų sumažinti ir mane kamuojantį raudonį. Pirmiausia man rekomenduojamos dvi priemonės: prausiklis ir kremas su kolagenu. Kosmetologė pataria naudoti ir serumą su hialurono rūgštimi – jis drėkina giliau nei kremas.

Po dešimties procedūrų kurso klinikoje ODA.
Po dešimties procedūrų kurso klinikoje ODA.
Gamintojo nuotr.

III žingsnis. Kasdienė priežiūra

Grįžusi namo pirmiausia atidžiai perskaitau etiketes. Nudžiugina itin trumpas komponentų sąrašas. Štai kremą sudaro vos devyni ir beveik visi yra man pažįstami: vanduo, kanapių aliejus, gintaro rūgštis, kolagenas... Pasak I. Jokšienės, rūgštys pačios yra puikus konservantas, tad papildomai daugiau naudoti nieko nereikia. Priemones naudoti paprasta, tik neįprasta buvo prausiklį tepti ant sausos odos. Kol oda apsiprato su organinės rūgšties poveikiu, iš pradžių šiek tiek dilgčiojo, bet greitai pojūtis praėjo. Kremą odą įgeria puikiai. Pirmuosius nedidelius pokyčius pastebėjau maždaug po trijų dienų – veidas pašviesėjo, paskaistėjo. Po poros savaičių tepdama kreminę pudrą atkreipiau dėmesį, kad oda tapo tarsi tvirtesnė, stangresnė, tolygiau galima padengti makiažu. Atvėsus orams, pastebėjau ir tai, kad įėjus iš lauko į šiltą patalpą veidas neužsidega tokiu ryškiu raudoniu, o nuoraudis greičiau atslūgsta.

IV žingsnis. Vėl išsitirti ir tęsti toliau

Po 20 dienų nekantraudama ir vėl peržengiau klinikos ODA slenkstį – maga pasitikrinti, ar mano pastebėti teigiami pokyčiai nėra įsikalbėti. Pasirodo, ne! Tyrimas veido analizės aparatu rodo, kad labiausiai padaugėjo gerojo sebumo U zonoje – net 10 proc. Odos elastingumas padidėjo maždaug 8 proc. ir dabar jis siekia viršutinę normos ribą. Maždaug 4 proc. pagausėjo drėgmės, tiek pat sumažėjo pigmentacija ir raukšlių gylis. Deja, jos vis dar yra gilesnės, nei turėtų būti mano amžiaus moteriai. Porų tankis ir gylis nepakito.

Galbūt įpratusiesiems prie pažadų, kad jų raukšlės per 3 savaites sumažės 150 proc., tokie mano pokyčiai neatrodo įspūdingi, bet mane įkvepia, nes šie skaičiai yra tikri. Ir tai vyksta ne kam nors, o man! Mane konsultavusi specialistė rekomendavo toliau naudoti priemones su gintaro rūgštimi ir dar išbandyti šios linijos kremą su šilko proteinais. „Kai sunaudosite šias priemones, galima pereiti prie stipriau veikiančių rūgščių: pieno, vėliau – ir glikolio, – sako ji. – Jei norite greičiau sumažinti odos suglebimą ir raukšles, siūlyčiau išbandyti profesionalias procedūras mūsų klinikoje, pasidaryti vieną kitą veido masažą.“
Regis, jau žinau, koks bus kitas mano žingsnis.

3 prekių ženklo ODA priemonės su gintaro rūgštimi brandžiai odai

Atkuriamasis kremas su kolagenu.

Stangrina, tonizuoja ir intensyviai drėkina. Skatina natūralaus kolageno sintezę ir ląstelių regeneraciją. Kanapių aliejus minkština ir ramina.

Glotninantis kremas su šilko proteinais.

Stangrina, švelnina, drėkina. Šilko proteinai stiprina apsauginį odos sluoksnį, suteikia glotnumo. Avokadų aliejus maitina ir minkština.

Aktyvusis prausiklis.

Giliai išvalo poras ir odos paviršių. Didina odos stangrumą ir elastingumą, intensyviai drėkina ir minkština. Tinka visų tipų odai.

Akivaizdūs pokyčiai naudojant ODA kosmetikos priemones.
Akivaizdūs pokyčiai naudojant ODA kosmetikos priemones.
Gamintojo nuotr.

Visas prekių ženklo ODA kosmetikos priemones galite rasti tinklalapyje www.odapro.lt ir klinikoje ODA (J. Jasinskio g. 10, Vilnius).

Kuo ypatingos rūgštys?

Pasakoja lietuviškos kosmetikos ODA kūrėja ir klinikos ODA vadovė Irena Jokšienė.

Gamintojo nuotr.

„Su alfahidroksirūgštimis dirbu jau 26-erius metus, o kosmetiką kuriu daugiau kaip 10 metų. Dirbdama kosmetologe, neradau nė vienos priemonės, kuri veiktų geriau. Jos ypač veiksmingos, kai susiduriama su sunkiai išsprendžiamomis, įsisenėjusiomis problemomis – akne, pigmentacija, randais, strijomis. Rūgštys ypatingos tuo, kad priverčia odą dirbti. Kremais mes ją lepiname. Dėl to ji aptingsta, tarsi užmiega, o rūgštys ją pažadina. Pati šią kosmetiką naudoju kasdien, jau daugybę metų. Ją mėgsta ir mūsų klientai, ir su ja dirbantys kosmetologai. Dabar, kai turime savo kliniką, galime suteikti dar profesionalesnę pagalbą. Mūsų pranašumas – esame nedideli, tad lankstūs. Kosmetika gaminama Lietuvoje, jos kelias iki vartotojo trumpas, tad galime tirti rūgščių poveikį, keisti sudėtį, netgi sukurti individualų, kliento poreikius atitinkantį kremą. Tiesiog širdis džiaugiasi, kai matau laimingus savo klientus, kai jie ne tik patys grįžta pas mus, bet ir atsiveda vaikus, draugus.“

****

Dalyvaukite konkurse ir laimkite ODA priemonę!

Užsakymo nr.: PT_73079540

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis