Pojūčiais - į egzotišką Rytų salą

EAST ISLAND SPA centruose patirsite Rytų egzotikos malonumus visai šalia – Vilniuje ir Druskininkuose, o čia dirbantys masažo meistrai, atvykę iš Indijos, Kambodžos, Tailando ir Egipto atskleis tikrąsias Rytų relaksacijos paslaptis bei egzotiką.

Senovės Rytuose buvo tikima, kad maudymasis - tai ne tik kasdieninis ritualas, tačiau tuo pačiu ir sielos apvalymas. Dviese pasinėrę į aromatinį kubilą su rožių žiedlapiais ar kvapniąją pieno vonią, sužadinsite senai patirtus romantiškus jausmus. Pagal senovės Tailando receptą atliekamos aštrios citrusų maudynės stimuliuoja, sušildo visą kūną bei teikia nepakartojamą pojūtį. Be šių ypatingų maudynių procedūrų, „East Island SPA“ centruose taip pat galima mėgautis kitomis įvairiausiomis SPA procedūromis, ritualais bei masažais.

Organizatorių nuotr.

Masažas - tai puikus būdas atpalaiduoti ir nusiraminti, pašalinti stresą, įtampą ir išsivaduoti nuo blogų minčių, jo pagalba galima patobulinti kūno formas, nuraminti skausmus, pašalinti nuovargį. Masažo metu stimuliuojama kraujo bei limfos apytaka, pagerėja odos funkcijos, nuo jos paviršiaus greičiau pasišalina suragėjusios epidermio ląstelės, pagyvėja prakaito ir riebalinių liaukų veikla, oda darosi elastingesnė bei atsparesnė neigiamiems išorės poveikiams. Be tradicinių, pristatome keletą išskirtinių masažo rūšių, kurias galite išbandyti „East Island SPA“ centruose.

Organizatorių nuotr.

Tailando masažas atliekamas ant čiužinio, be aliejaus, masažuojant klientas dėvi specialius laisvus, judesių nevaržančius drabužius. Toks masažas dar vadinamas tinginių joga, nes klientas guli, o jo kūną mankština masažuotojas. Masažuojant naudojamos kelios judesių technikos - stiprūs paspaudimai rankomis, alkūnėmis, keliais, pėdomis bei įvairūs pasyvaus tempimo bei sąnarių atstatymo judesiai. Atliekant Tailando masažą ramioje meditacinėje aplinkoje, kūnas tarsi pradeda atsiverti, tampa lankstesnis, o sąmonė būna ramybės būsenoje.

Tailando, kitaip tajų, masažo šaknys siekia geros savijautos kūrimo tradicijas, atsiradusias Rytuose prieš 2500 metų. Tikima, kad šio masažo pradininkas buvo Budos asmeninis gydytojas. Jis suderino savo medicinos žinias, masažo techniką ir budistų tikėjimo tiesas. Tailandiečių atliekamas ypatingo meistriškumo masažas priskiriamas prie seniausių gydymo menų, jis pagrįstas nematomų energijos linijų, einančių per visą kūną, koncepcija.

Norintiems atsikratyti streso, įtampos ir pasisemti jėgų siūlome Rytų šalių dvasinės pusiausvyros ir ilgaamžiškumo paslaptimis alsuojančius Kambodžos masažus. Šie masažai gali būti trumpalaikio ir ilgalaikio poveikio. Derinant juos su sveika mityba ir reguliaria mankšta bus galima pajusti stiprų poveikį bendrai fizinei ir emocinei būklei. Šie masažai padidina lankstumą, sumažina skausmą ir raumenų tempimą, padeda šalinti toksines medžiagas, pagerina kraujotaką, atpalaiduoja, ramina nervų sistemą. Atliekami reguliariai jie padeda sumažinti įvairius negalavimus bei jų simptomus.

Organizatorių nuotr.

Indijos meistrų masažai padės pajusti Rytų kultūros dvasią, išvaduos nuo įtampos, suteiks malonios ramybės ir palaimos pojūtį Jūsų kūnui ir sielai! Tai unikalūs masažai kūnui, protui ir sąmonei harmonizuoti. Jie ne tik gerina bendrą savijautą, kelia darbingumą ir nuotaiką, bet ir grąžina gyvenimo džiaugsmą. „East Island SPA“ centruose rasite net keletą Indijos (ajurvedos) masažo rūšių. Juos atliekant, taikomos klasikinė, taškinė masažo metodikos. Atliekant masažą, balansuojama žmogaus energinė sistema, teigiamai veikiama centrinė nervų sistema, taip pat imuninė, endokrininė, kvėpavimo, virškinamoji ir kt. sistemos. Ajurvedinės procedūros – tai nereikalingų emocijų, streso pasekmių bei blogų minčių išvalymas.

Naujiena „East Island SPA“ centre Vilniuje – Egipto procedūros, kuriomis siekiama grožio ir atsipalaidavimo pusiausvyros. Egiptas – tai vieta, kur nuo neatmenamų laikų buvo vertinamas ir garbinamas grožis, o vien legendine Keopatros pieno vonia mėgaujamasi iki šių dienų ir tikima jos nepaprastu poveikiu kūnui.

Dar viena naujiena – kinų masažai. Dar VI a. pr. m. e. Kinijoje masažas tapo privalomąja diciplina, o technika perduota iš kartos į kartą naudojama iki šių dienų.

Organizatorių nuotr.

Kinų masažas ypač gerai pašalins susikaupusią įtampą dėl stimuliuojamų akupresūrinių taškų, nuramins mintis, atpalaiduos raumenis bei suteiks neapsakomo atsipalaidavimo potyrį.

Išbandykite vienos seniausių masažo technikų kinų masažus „East Island SPA“ Vilniuje.

Kviečiame išbandykite naujas procedūras Vilniuje ir pasinerti į naujų pojūčių pasaulį!

Rytietiškų masažų pranašumai

* Palengvina skausmą ir raumenų tempimą.
* Sustiprina ir atgaivina kūną.
* Pagerina kraujo ir limfos tekėjimą.
* Išlaisvina užsiblokavusią energiją.
* Padidina lankstumą.
* Pagerina maisto medžiagų įsisavinimą.
* Pagreitina nereikalingų medžiagų ir toksinų pašalinimą iš organizmo.
* Pagyvina nervinę sistemą.
* Padeda atsipalaiduoti.

Organizatorių nuotr.

Kviečiame Jus į egzotišką salą, viliojančią naujais įspūdžiais ir romantiškomis akimirkomis. Visiškai nesvarbu, kad negalite tam skirti daug laiko – Rytų SPA saloje „East Island“ pakanka praleisti vos kelias valandas, kad dar ilgai jaustumėte tolimųjų Rytų prisilietimą.

„East Island SPA“ Vilnius
Konstitucijos pr.26 (Forum Palace)
El.p. forum@eastisland.lt
Tel. +370 (5) 272 2227
Mob. tel. +370 (682) 33 222

„East Island“ SPA Druskininkai
Vilniau al. 13 (Vandens parkas AQUA)
El.p. spa@eastisland.lt
Tel. +370 (313) 56643
Mob. tel. +370 (670) 00444

Užsakymo nr.: PT_73093026

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis