Seserys Natalija Bunkė ir Kristina Ivanova: apyrankės skirtos ieškantiems poros, norintiems pritraukti sėkmę

„Atradome naują veiklą, kuri mus dar labiau suartino,” – sako seserys.

Seserys Natalija ir Kristina pristato naują veiklą – savo kurtas apyrankes.

“Atėjo laikas įnešti naujų vėjų į mūsų gyvenimus, mes su sese pagaliau radome veiklą kuri mus jungia. Niekam ne paslaptis, kad mūsų kelyje buvo visko: daug juoko, laimės ir meilės, būta ir pykčio, kuris vos nesugriovė tos vienybės. Laikas gydo žaizdas – šis posakis čia puikiai tinka. O kraujo ryšys – pats stipriausias! Meilė artimam žmogui yra galinga planetos jėga, kuri skatina kurti, taip ir gimė „NK seses 2“. Mes, kurdamos apyrankes, praleidžiame su sese daug daugiau laiko kartu, tai pagrindinė mūsų varomoji jėga",- sakė Natalija.

D. Gražio nuotr.

„Ženklas – mūsų vardų inicialai, o skaičius du, tai – mes. Tai mūsų, seserų, istorija: visos mūsų paslaptys sudėtos į vieną dėžutę. Juk kai esame kartu, mes viską padauginame iš dviejų, ir tampame galinga jėga, kurios niekas negali sugriauti. Dvigubai daugiau energijos, dvigubai daugiau jėgos. Tas pats ir su apyrankėmis – į jas sudėta visa mūsų meilė, išradingumas, darbas, o keturių skirtingų simbolių apyrankės sukurtos tam, kad sulauktumėte to, ko labiausiai trokštate“, - pasakoja Kristina.

D. Gražio nuotr.

Trokštantys sukurti šeimą, turėtų dėvėti apyrankę su medžio simboliu. Vienišiems, ieškantiems meilės, skirtas laiko ratas – amžinybės ir vienybės simbolis. Norintys sutvirtinti esamą draugystę turėtų nešioti apyrankę su begalybės ženklu. Na o turintys slaptą svajonę – lotoso žiedo simbolį. Apyrankės yra dviejų spalvų, raudona ir juoda. Raudona – gyvenimo jėgos spalva, tai veiksmo, sveikatos ir judėjimo spalva. Juoda – išminties ir sukaupto laiko spalva, o laikas – didžiausia vertybė. Juoda spalva atspindi žmoniją ir bendravimą, keitimąsi informacija.

D. Gražio nuotr.

Pasak Kristinos ir Natalijos, žmogus apyrankę turi nešioti tol, kol siūlas susidėvės, ir nutrūks. „Nutrūkęs siūlas reiškia, kad atėjo laikas išsipildyti jūsų norui, troškimui, ar linkėjimui. Juk apyrankę galima ir dovanoti, ir gauti dovanų. Šios apyrankės – tai įrankis jums ir galimybė susikurti, užtvirtinti savo laimę patiems“, - sako Kristina.

D. Gražio nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis