Grožio pasaulio naujienos: nuo šiol XXL dydžio blakstienos – realybė

„Ar žinote, kodėl „Dior“ grožio naujienų pristatymą surengėme Nacionalinėje M. Mažvydo bibliotekoje? Nes būtent čia, kur sukauptos visos žinios, norisi atskleisti pritrenkiančias ir stulbinančias grožio naujienas“, - popietę pradėjo „Kristiana“ mokymų trenerė Jelena.

Kadaise jau 40-ies sulaukęs legendinis Christian'as Dior'as negalėjo apsispręsti – kurti savo vardo mados namus ar priimti jau vardą turinčių kvietimą prisijungti prie kūrybinės komandos. Vieną rytą eidamas Paryžiaus gatve netikėtai Ch. Dior'as išvydo ant žemės žvaigždės formos konfetti. Tai kūrėjui buvo ženklas ryžtis atverti savo mados namų duris. Šiandien tai – jau mados imperija, kuri kasmet pasauliui pristato vis naujus produktus.

Akims

„Tai tikra revoliucija blakstienų tušų pasaulyje“, - pristatant priemonę, kurios atitikmens nėra, ištarė vizažistė Eglė.

„Kristiana“ vizažistė Eglė
„Kristiana“ vizažistė Eglė
DELFI / Karolina Pansevič

Kadangi naudojant įprastus tušus, tūbelėje lieka nepanaudojamo tušo, „Dior“ ją patobulino. Dabar tepant blakstienas moteris gali nuspręsti, kokių blakstienų nori – kasdienių, didesnės apimties ar labai didelės apimties. Efektas pasiekiamas tiesiog paspaudžiant tušo tūbelę.

DELFI / Karolina Pansevič

„Aš daug keliauju ir prisipažinsiu – niekur kitur nemačiau tiek daug gražių moterų kaip Lietuvoje. Tačiau, liūdna, mūsų moterys yra labai kuklios. O galėtų būti daug ryškesnės ir gražesnės. Tad būkite drąsesnės, nebijokite naujų spalvų ir būsite išskirtinai gražios“, - pristatydama 5 spalvų šešėlių paletę ragino mokymų trenerė.

DELFI / Karolina Pansevič

Na o „Dior“ akių pieštukai padės ne tik paryškinti akis, bet ir pagyvinti jas, atgaivinti pavargusį žvilgsnį.

Lūpoms

Naujovė lūpoms – šveitiklis. Jis ne tik pašalina negyvas ląsteles, minkština jas ir putlina, tačiau ir yra malonaus skonio bei švelniai rausvos spalvos. Rekomenduojama šią priemonę naudoti prieš naktį bei prieš tepant lūpas dažais.

DELFI / Karolina Pansevič

Blizgančios lūpos – nauja tendencija grožio pasaulyje, tad naujieji „Dior Addict“ lūpų lakai yra viena iš privalomų grožio priemonių jūsų kosmetikos krepšelyje. Ant lūpų tirpstantis lūpų lako spalva išlieka iki 6 valandų. Naujausioje kolekcijoje – neoninės, pastelinės ir klasikinės spalvos.

DELFI / Karolina Pansevič

Kūnui

Ar žinojote, kad nuo 1999-ųjų „Dior“ kuriamas kvapas „J'adore“ kasmet patenka į labiausiai pasaulyje perkamų kvepalų dešimtuką? Kiekvienais metais sukuriamos naujos kompozicijos ir kvapas atgyja naujai. Naujausias kūrinys – „J'adore in joy“.

DELFI / Karolina Pansevič

„Prisimenant legendinio Christian'o Dior'o sėkmės pradžią linkiu ir jums rasti savo žvaigždę – kaip ženklą būti drąsiems, sėkmingiems ir gražiems,“ - grožio naujienų popietę baigė mokymų trenerė Jelena.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis