Nagų lakavimo tendencija: veidrodžio efektas

Manikiūro naujienos yra smagus ir palyginus nebrangus būdas atnaujinti savo įvaizdį. Viena įdomiausių pastarojo meto tendencijų – veidrodžio efektas ant nagų.

Šį sezoną tviska ne tik batai, bet ir nagai. Veidrodinis paviršius metalo žvilgesio nagų laką pakylėjo iki šios vasaros favoritų. Labai ryškus manikiūras padaromas tikrai paprastai, o poveikis – stulbinamas.


Metalu spindintys nagai mados namų „DSquared2“ kolekcijoje, Vida Press nuotr.

Efektingą veidrodžio efektą ant savo nagų galite sukurti ir namuose, su specialiu nagų laku, kurį galima rasti grožio prekių parduotuvėse. Tai lengvai prieinamas pasirinkimas manikiūro tendencijų medžiotojoms. Naudojant specialias priemones, sidabrinis atspalvis yra sukuriamas keliais nesudėtingais žingsniais.


„Isadora" veidrodžio efekto manikiūro linija, gamintojų nuotr.

Vienas prekių ženklų, kuriančių priemones veidrodiniam manikiūrui yra „Isadora“. Kaip norimą blizgų nagų efektą pasiekti namuose? Pirmiausiai užtepkite vieną sluoksnį nagų lako, leiskite apdžiūti (maždaug 3 minutes), bet neišdžiovinkite visiškai, sluoksnis turi būti minkštokas. Laku tepkite tik vienos rankos nagus – taip bus patogiau. Pamirkiusi pirštą į pudrą „Chrome Nail Powder“ („Isadora“), trinkite nagą, kol išgausite spindesį. Galiausiai užtepkite fiksuojamąjį viršutinį sluoksnį „Chrome Nails Fixing Top Coat“ („Isadora“).


Gamintojų nuotr.

Dar vienas būdas – ant nago plokštelės klijuojami dirbtiniai nagai. Šis būdas bus itin efektingas, kai ieškosite greito sprendimo trumpalaikiui, bet ryškiam efektui. Klijuojamais nagais pasikliauja net tokios žvaigždės kaip modelis Gigi Hadid. Ji prisipažino, kad į 2016-ųjų „Met Gala“ atvyko nagus papuošusi priklijuojamais, veidrodžio efekto nagais, kurių vertė... net 2000 dolerių. Tiesa, nereikėtų pamiršti, kad modeliui manikiūrą kūrė žymus meistras, savo paslaugas vertinantis itin brangiai.


Gigi Hadid su vaikinu, Zayn Malik, Vida Press nuotr.

Žinoma, norinčioms ilgiau išliekančio metalo blizgesio efekto, teks kreiptis į manikiūro saloną, čia atliktas ilgalaikis manikiūras spindinčiais nagais leis pasidžiaugti iki 2-3 savaičių.

Toms, kurioms veidrodžio efektas yra per daug ekstravagantiškas, siūlomas įprastas, blizgus nagų lakas, pavyzdžiui, su akso blizgučiais, kaip kad „Unconventional glam“ („Nouba“) arba „Pink Muse Top Coat“ („Pupa“). Tokiu galite nulakuoti tik vieną nagą, arba išvedžioti ornamentą. Įvairiems nagų piešiniams labiausiai tiks specialios dekoravimo priemonės, kaip kad „Mark Nail Style Studio“ („Avon“). Tokie nagų lakai turi plonesnį šepetėlį, tobulai tinkantį nagų dekoravimo darbams, reikalaujantiems kruopštumo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis