Natūralūs gamtos turtai – į kiekvienus namus

Begalinė meilė gamtai, autentiškumas, elegancija ir pagarba – pamatinės vertybės, kurias gina „Durance“ kompanija ir kuriomis vadovaudamasi kuria natūralius produktus, iš kurių sau tinkamą išsirinks net ir pats išrankiausias pirkėjas.

Pietų Prancūzija, Provanco regionas, Grignan miestas, senas trumų ūkis, apsuptas šimtus metų skaičiuojančių ąžuolų, alyvuogių krūmų ir kvepiančių levandų laukų... „Štai tokioje aplinkoje yra įsikūrusi „Durance“ gamykla ir ofisas. Čia sukuriami, pagaminami ir išmėginami visi jų produktai. Ofisai ir dirbtuvės yra įsikūrusios tame pačiame pastate, tam kad būtų pastovus ir tiesioginis techninių ir teorinių žinių srautas bei minčių pasikeitimas“, - pasakojo Lietuvoje viešėjusi kompanijos atstovė Europos regione Ingrida Viviani.

DELFI / Domantas Pipas

Kosmetikos kompanija įkurta 1986-aisiais. Jos įsipareigojimas kitoms kartoms bei mus supančiai aplinkai remiasi 3 pagrindiniais principais: aplinkos saugojimas, socialinė atsakomybė bei pastovi raida. Durance „pasisako“ prieš savo gaminių testavimą su gyvūnais, jų produktų pakuotės yra perdirbamos ir mediena popieriui išgauti yra tik iš atsinaujinančių miškų.

DELFI / Domantas Pipas

Ir nors šiandien tai yra labai sėkminga tarptautinė kompanija, turinti parduotuves visame pasaulyje, jų filosofija išliko labai paprasta: pastovi paieška naujų aktyvių ingridientų, išgautų iš organiškai auginamų augalų.

DELFI / Domantas Pipas

95% ingridientų, naudojamų „Durance“ produktuose, yra visiškai natūralios kilmės. Taip pat produktų sudėtyje nėra parabenų, silikono, dirbtinių dažiklių.

„Durance kolekcijos“ – kvapai namams

Namų linija – žvakės, kvapai patalpoms ir patalynė ir kiti įvairūs kvepiantys aksesuarai skirti sukurti jaukiai ir šiltai namų atmosferai žiemą ir gaiviai, vaisinei – vasarą. Pagaminti laikantis antikinių Grasse parfumininkų tradicijų, kvapai ne tik padeda sukurti malonią namų atmosferą, bet ir yra nuostabus dekoracinis elementas.

DELFI / Domantas Pipas

* Naujausią kolekciją „Belle Bastide“ įkvėpė šie ypatingi dvarai, priklausę to meto buržuazijai. Pasklisti ypatingam aromatui po neaprėpiamo dydžio dvarus prireikdavo daug sodrių kvapų, kurie dar labiau išryškėdavo dėka prabangiais raštais išmargintų interjero detalių.

* Aromatinės lempos – naujas būdas pakvėpinti Jūsų namus. Elegantiškos lempos skleidžia intensyvius, ilgai išliekančius aromatus, todėl gali būti naudojamos nemaloniems patalpų kvapams šalinti.

* „Durance“ skalbinių priežiūros priemonių linijos atsiradimas įkvėptas Provanso skalbėjų - jų kruopštaus ir švelnaus požiūrio į darbą. Taigi, su meile sukurtos priemonės išvalys, suminkštins ir švelniai pakvėpins jūsų skalbinius.

DELFI / Domantas Pipas

* Valymo priemonės namams – dar vienas būdas į namus įleisti lašelį Provanso dvasios. Šie, nuostabiais eterinių aliejų aromatais dvelkiantys, praktiški namų produktai atgaivins namus nuo grindų iki pat lubų.

Durance“ – ir kūno priežiūrai

* Linijos „Oulive“ produktams gaminti naudojamas organiškas alyvuogių aliejus, išgaunamą Nyons regione Prancūzijoje. Šis aliejus yra praturtintas riebalų rūgštimis ir pasižymi esminėmis savybėmis skirtomis sausai odai: maitina, minkština, apsaugo ir atkuria odą.

Organizatorių nuotr.

* „Esprit“ kolekcija yra įkvėpta pačių įspūdingiausių augalų, naudojamų aromatų gamyboje. Tai kvietimas pasinerti į Provanso sodą. Sudėtyje yra: saldžiųjų migdolų aliejus, bičių vaškas, erškėtrožių aliejus (minkština ir apsaugo odą).

Organizatorių nuotr.

* Linijos „Aromathology“ aliejai – tai 100 % natūralus vynuogių kauliukų augalinio aliejaus ir eterinių aliejų mišinys. Jie skatina ramybę ir atsipalaidavimą, pažadina pojūčius ir stimuliuoja protą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis