Karolina Meschino: yra dvi taisyklės, kad plaukai atrodytų sveikai ir žvilgėtų

Socialinių tinklų žvaigždė, gražuolė Karolina Meschino (22 m.) dalijasi savo grožio paslaptimis. Tobula oda galinti pasigirti mergina sako, kad prižiūrėta oda – vienas svarbiausių merginos grožio elementų.

Kaip prižūrite savo odą, kad ji visuomet atrodo tokia nepriekaištinga?

Niekada neturėjau rimtų problemų su savo oda, tik pavieniai bėrimai, bet jau keletas metų, kaip viskas susitvarkę. Visuomet stengiuosi palaikyti odą švarią, todėl dabar naudoju tik popierines drėgnas servetėles ir mano oda tavo lygesnė. Žinoma, visuot vakarais nuplaunu makiažą veido prausikliu, taip pat labai mėgstu darytis namuose įvairias kaukes.

Asmeninio albumo nuotr.

Turite spindinčius plaukus. Kaip juos prižiūrite?

Per daug priemonių jiems nenaudoju – šampūną, balzamą ir makadamijų aliejų. Laikausi dviejų taisyklių, kad mano plaukai žvilgėtų ir atrodytų sveikai: kas du mėnesius pakirpti galiukus ir kuo daugiau drėkinti.

Asmeninio albumo nuotr.

Manieji visada buvo ilgi, lig juosmens, bet prieš dvejus metus sugalvojau pašviesinti ir tai smarkiai pablogino plaukų būklę. Tad praėjusį rudenį priėmiau drastišką sprendimą – nurėžti juos iki pažastų. Nuo tada pasižadėjau lepinti savo trumpas kasas ir visiškai atsisakiau karštų formavimo priemonių, ėmiau rečiau plauti galvą.

Asmeninio albumo nuotr.

Daug laiko praleidote Italijoje – ar pamėgote kokius nors atradote kosmetikos produktus, kurių Lietuvoje, deja, nėra?

Taip! Nerealų „Klorane“ sausą šampūną tamsiems plaukams. Gali savaitę būti neplovusi galvos, o plaukai vis tiek žvilgės ir nebus sulipę. Nėra taip, kad labai atidžiai seku grožio naujienas – man taip išeina savaime. Milane studijavau madą, todėl visą dėmesį skyriau jai, man atrodė, kad šioje srityje privalau būti priekyje kitų. Keisti įvaizdį man patinka, nebijau eksperimentų nei su drabužiais, nei su kosmetika.

Asmeninio albumo nuotr.

Ką galima rasti Jūsų kosmetinėje, be ko tiesiog negalite gyventi?

Visada rastumėte lengvos tekstūros kreminę pudrą „Chanel Vitalumière Aqua“, birią pudrą „Face Stockholm“ ir veido bronzantą „Givenchy Terracotta“ – šių priemonių nekeičiu nuo 16 metų, kai tik pradėjau dažytis. Dar naudoju blakstienų tušą „Kiko“ ir mėgstamiausius auksinius akių šešėlius „Sephora“.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Asmeninio albumo nuotr.

Asmeninio albumo nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis