Grožio terapeutė geriausiai žino, ko reikia moterims

Moterys žino, kad norint sveikos, švytinčios odos būtina gerti daug vandens. Tačiau pamiršta dar vieną svarbų aspektą.

Greitėjantis gyvenimo tempas ir patiriamas nuolatinis stresas nenoromis keičia moterų kasdienius odos priežiūros ritualus. Net 40 proc. Lietuvos moterų* kenčia nuo veido odos išsausėjimo ir susiduria su drėgmės balanso sutrikimu.

Netinkama kosmetika pagilina odos problemą

„Šios problemos bręsta jau seniai ir tai, jog beveik pusė Lietuvos moterų kenčia nuo veido odos drėgmės disbalanso, mūsų – odos priežiūros profesionalų, tikrai nebestebina. Moterys daug laiko praleidžia automobiliuose, kondicionuojamuose patalpose, patiria nuolatinį ir varginantį stresą. Visi šie kasdienio gyvenimo įpročiai pirmiausia atsispindi veido srityje – oda tampa pilkesnė, išsausėjusi, greičiau formuojasi raukšlės,” – pasakoja grožio terapeutė ir kosmetologė I. Brazytė–Česevičienė.

Grožio terapeutė pastebi, jog moterys neretai klysta pasirinkdamos netinkamas veido odos drėgmę atstatančias priemones arba nepakankami ją drėkina.

„Atitinkamai veido odos tipui nepritaikyta kosmetika – dažnai problemą tik pagilina, tad svarbu pasirinkti tinkamą priemonę bei kasdien drėkinti savo odą. Tačiau nemažiau svarbus ir papildomas drėkinimas, ypač atėjus šildymo patalpose sezonui, todėl drėkinamosios veido kaukės – puikus kasdienos odos priežiūros papildymas, – pataria specialistė.

Organizatorių nuotr.

Neatsitiktinai viso pasaulio moterys ir grožio industrija šiuo metu kraustosi iš proto dėl korėjietiškų veido kaukių. Kompanija „Mary Kay“, įkvėpta pasaulinių tendencijų, Lietuvos moterims pristato „TimeWise Repair“ atnaujinamąją bioceliuliozės kaukę. Pasak kosmetologės, dėl pažangios formulės bei specialių ingredientų, tokių kaip haliurono rūgštis ar glicirizo rūgšties druska, oda vos per keletą akimirkų atgauna prarastus elementus. Tuo tarpu bioceliuliozė, t.y. grynasis augalinis audinys, gaminamas iš kokosų vandens, padeda prisotinti odą jai reikalingais komponentais.

Po 4 savaičių sumažėja raukšlelių

Apie tai, jog aktyvios ir darbui savęs negailinčios moterys pamiršta rūpintis savimi – pasakoja ir žinomos Lietuvos stilistės: tinklaraštininkė Lina Bernotaitytė bei daug mados bei grožio pasaulyje dirbanti Karina Leontjeva. Jos abi teigia, jog veido odos priežiūra yra neatsiejama jų kasdienės rutinos dalis, o korėjietiškos veido kaukės – vienas naujausių jų atradimų.

Organizatorių nuotr.

Pasak stilistės L. Bernotaitytės, pasaulinis grožio tinklaraštininkių susidomėjiams korėjietiškomis kaukėmis įkvėpė ir ją atlikti eksperimentą – išbandyti kuo daugiau ir įvairesnių kaukių. Linai didžiausią įspūdį paliko naujosios kaukės malonus ir lengvai šaldantis pojūtis, kuris atpalaiduoja. Patiko ir tai, kad ši kaukė puikiai „sutaria“ su kitomis jos naudojamomis kosmetikos priemonėmis.

Organizatorių nuotr.

Stilistė Karina Leontjeva pabrėžė, kad jos oda – jautri, todėl labai atsargiai renkasi priemones. „Neturiu galimybės daug laiko skirti grožio prcedūroms, bet savo jautria ir į sausėjimą linkusia veido oda rūpinuosi, nes noriu išlikti jauna kuo ilgiau,“ – šmaikštavo K. Leontjeva. Išbandžiusi bioceliuliozės kaukę, žymi stilistė pastebėjo, kad jai labiausiai patiko jos tekstūra ir tai kaip ji idealiai padengė veidą.

Klinikiniai tyrimai rodo, kad po kaukės naudojimo 24 val. išlieka reikiamas odos drėgmės lygis. Po naudojimo laikotarpio sumažėja smulkių linijų ir raukšlių matomumas. Po kiekvieno kaukės naudojimo oda yra skaisti, minkšta ir lygi.

Rudens makiažo tendencijos

Vizažistė Jelena Liaudinienė, pristatydama rudens makiažo tendencijas, pabrėžia, kad makiažas puikiai atrodys ir laikysis visą dieną tik ant prižiūrėtos veido odos.

Organizatorių nuotr.

Šį rudenį makiažo specialistai rekomenduoja rinktis pastelines spalvas ir kurti natūralų makiažą. „Ant bangos – natūralus švytėjimas“, - teigia vizažistė ir primena veido makiažo ABC: pirmiausia veidą dengti makiažo baze (tai sudaro net 50 procentų makiažo sėkmės), vėliau – kompaktine pudra, užfiksuoti biria pudra, skruostikaulius pagyvinti skaistalais.

Organizatorių nuotr.

Akims šį sezoną skirti pudriniai, sidabriniai, vyno atspalvių šešėliai, akių pieštukas bei blakstienų tušas. Lūpoms rinkitės šviesesnes ar sodresnes rudeniškas spalvas.

* Tyrimas atliktas amerikiečių grožio kompanijos „Mary Kay“ užsakymu

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis