Maria Galland perrašė grožio istoriją - senėjimą sustabdyti galima!

Dar 1962 metais Prancūzijos daktarė ir kosmetologė Maria Galland stiklainyje paslėpė receptą, išsaugojantį grožį ir jaunystę. Kosmetiką „Maria Galland“ sukūrusi moteris iki šiol įkvepia dailiosios lyties atstoves, o jos sukurti ir skaičių magija paženklinti gaminiai akimirksniu pelnė visuotinį pripažinimą.

Tituluota gražuolė

Ši unikali istorija prasidėjo prieš 50 metų, kai paryžietė Jauna Colette Perriet, prieš tėvų valią, nutarė sudalyvauti grožio konkurse. Sugalvojusi slapyvardį Maria Galland ji stojo į kovą dėl nugalėtojos karūnos „Miss Paryžius 1960“ konkurse ir... ja pasidabino. Tituluotos gražuolės nuotraukos puošė žurnalų viršelius, tačiau užklupusi sėkmė nesumažino Marios užsispyrimo siekti savo tikslų: matydama, kaip mamos veide atsispindi bėgančio laiko žymės, Maria Galland užsibrėžė sustabdyti laiką ir prailginti mylimiausio žmogaus jaunystę.

Mergina stropiai mokėsi ir tik dėl jos užsispyrimo dienos šviesą išvydo modeliuojanti termoaktyvi kaukė, tapusi vizitine madam Marios kortele. Ši priemonė buvo tų laikų revoliucinis atradimas, išlikęs iki šių dienų. Dėl terminio efekto yra giliai įsisavinami visi aktyvūs ingredientai, užtepami prieš kaukę. Rezultatai matomi jau po pirmos procedūros, o Maria Galland šį metodą pritaikė ne tik veidui, bet ir kūnui.

Įkvėpta Coco Chanel

Tokie grožio istoriją perrašę pasiekimai nesustabdė Marios Galland. Paryžiaus priemiestyje Bulan-Bilankur ji įkūrė nuosavą tyrimų ir gamybos laboratoriją. 1963 metais gimė pirmasis regeneruojantis kremas, kurį pavadino garsiosios madų kūrėjos Coco Chanel ir jos neįkainojamo aromato „Chanel No. 5“ garbei. Dėl Marios traukos numerologijai visi jos kremai vėliau buvo paženklinti skaičiais. Marios Galland sukurti produktai buvo įtraukti į medicininę enciklopediją VIDAL, kaip gydomosios priemonės. Unikalios kosmetikos gamintoja, kartu su daktaru Klodomu Kosaromu, 1970 metais išleido knygą „Visa tiesa apie estetiką, ieškant amžinos jaunystės“. Knygoje autoriai įrodė, kad kovoje su senėjimu estetika ir medicina papildo viena kitą.

1978 metais Maria atidarė nuosavą grožio saloną Paryžiaus Šatobriano gatvėje. Tuo metu ji jau turėjo visą profesionalią kosmetikos liniją ir daugybę savo pagamintų kremų. Jos sėkmės priežastis buvo kiekvienam klientui individualiai parinkti produktai, o pačios procedūros priminė prabangų ritualą.

XX a. pabaigoje Maria Galland pasitraukė iš kompanijos. Tuo metu ji jau buvo užsitikrinusi lyderės poziciją ne tik Prancūzijoje, bet ir tarptautinėje rinkoje. Dalį jos grožio imperijos akcijų įsigijo farmacijos kompanija „Klosterfrau“. Pasitelkus modernias šiuolaikines technologijas pasaulį išvydo naujos grožio formulės, o laboratorijose dirbantys mokslininkai preparatus testuoja dvejus metus.

Šiuo metu kompanija „Maria Galland“ turi nuosavas laboratorijas, fabrikus ir grožio institutus Prancūzijoje, Šveicarijoje ir Vokietijoje.

Užsakymo nr.: PT_77403309

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis