Paryžiaus mados savaitėje - išskirtinės „Fovari“, „La Metamorphose“ bei „Alin Le'Kal“ 2023 m. pavasario - vasaros kolekcijos

Šiuo metu visų mados mylėtojų akys nukreiptos į Paryžių - ten šurmuliuoja Paryžiaus mados savaitė, kurioje garsiausi pasaulio dizaineriai pristato savo 2023 m. pavasario - vasaros kolekcijas. Ne per seniausiai kolekcijas pristatė ir trys stiliui neabejingų žmonių jau spėti pamilti mados prekės ženklai - „Fovari“, „La Metamorphose“ bei „Alin Le'Kal“.

Pasižvalgime po šių mados prekės ženklų kolekcijas. Ką naujo šiltajam sezonui mums siūlo dizaineriai?


„Fovari“ 2023 m. pavasario - vasaros kolekcija  


Ši drąsi nauja kolekcija pagerbia Himalajus. Kolekcijos kūrėjai įkvėpimo semiasi iš žygio įrangos. „Mūsų gaminiai sukurti taip, kad būtų nesenstantys tiek mados, tiek funkcionalumo atžvilgiu“, – sako „Fovari“ mados namų įkūrėja Yara Shoemaker. „Mes sujungiame naujausias skaitmeninių technologijų naujoves su rankų darbo meistriškumu, kad sukurtume drabužius, kurie yra nesenstantys savo estetika. „Fovari“ įrodo, kad moterų mados ateitis yra novatoriška bei etiška. Mūsų mados prekės ženklas iš naujo išranda madą šiuolaikinei moteriai“, – teigia Y. Shoemaker. 2021 m. dizainerės Yara Shoemaker įkurtas „Fovari“ yra į tvarumą orientuotas mados prekės ženklas.


„La Metamorphose“ 2023 m. pavasario - vasaros kolekcija  


Naktis ir jos grožis yra šios kolekcijos įkvėpimas. Kolekciją sudaro 20 modelių. Kolekcijos pradžia – juodai baltos kokteilinės suknelės, papildytos rankų darbo organzos gėlėmis. Pilkų spalvų suknelių modeliai papildyti stručio ir gulbės plunksnomis. Papildomas elementas – rankinės iš plunksnų, kurios yra dekoruotos akmenėliais. Kolekcijoje pat pat demonstruojami mėtų atspalvio mados gaminiai, kuriems efekingumo suteikia rankų darbo 3D aplikacijos. „La Metamorphose“ pristatyta kolekcija - subtili, elegantiška, įkūnijanti moteriškumą ir jo jėgą. 


„Alin Le'Kal“ 2023 m. pavasario - vasaros kolekcija  


Šią kolekciją įkvėpė gyvoji gamta. Kolekcijoje demonstruojamas spalvų ir tekstūrų derinys yra nuotaikingas ir lengvas, žaidžiantis su architektūriniais siluetais, švelniais šilko potėpiais. Ši kolekcija įkūnija kasdienybės žaismą, yra nuotaikinga, ekstravagantiška. „Alin Le'Kal“ - australų mados prekės ženklas, garsėjantis vestuviniais bei vakariniais drabužiais. Visi „Alin Le'Kal“ drabužiai yra pagaminti rankomis, naudojant aukščiausios kokybės audinius. 
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis